כמוניבלוגיםSoon we'll be foundאיפה שיש רצון יש דרך?

איפה שיש רצון יש דרך?

מאת נויה159
09/06/19 19:58
162 צפיות
איפה שיש רצון יש דרך?

איפה שיש רצון יש דרך 

סבתא שלי אמרה לי את זה באיזה גיל 6 שהקושי הכי גדול שלי היה שלא הצלחתי ללמוד לרכב על אופניים 

היום כל רצון שהיה לי הדיכאון השמיד איתו 

ומה שנשאר זה חוסר אונים אחד גדול ואותי. אני שהורסת לעצמי את החיים במו ידיי. שניה לפני שאני מסיימת את הלימודים או שלא כי אני לא מסוגלת.

אני בדיכאון מעל שנה כבר. כבר מעל שנה שאני מרגישה חסרת ערך. טיפשה ולבד. כל כך לבד. הייתה אמורה להיות לי קריירת חינוך מצליחה. פעם לפני שנתיים וקצת שהתחלתי את הלימודים בשמחה גדולה.

מאז אחותי ניסתה להתאבד. ואני.. יש מצב שרק חיפשתי סיבה לצלול שוב לדיכאון.ומצאתי. כי מאז שאני זוכרת את עצמי תמיד חשבתי יותר מידי. ותמיד הרגשתי יותר מידי.

בדיכאון הראשון שהיה ממש רציני בצבא הפסקתי לנהוג לכמעט שנה. כל פעם שעליתי לרכב דמיינתי שוב ושוב את עצמי מאיצה ונתקעת באיזה קיר. או עפה מגשר. והדבר היחיד שעצר אותי הוא המחשבה האגואיסטית שאני לא אמות אלא אהיה נכה וכולם יצטרכו לטפל בי. אז לא עשיתי את זה. 

כואב לי. כואב לי בלב וכואב לי כל הגוף. ויש לילות שאני בקושי מצליחה לנשום. ויש ימים שהמחשבה של לא להצליח לנשום לא נראית לי כל כך גרועה. 

אני לא מצליחה להסביר את עצמי לאף אחד. בטח שלא במילים. חברים כבר אין כי מי רוצה להיות ליד אדם עצוב ושלילי. זה רק מעיק ונורא. 

לפני יותר משנה תפקדתי. למדתי תוך כדי. נלחמתי בשיניים על הלימודים שלי ועל העבודה שלי כי הרגשתי שזה משנה למישהו. ויש מישהו שאכפת לו. 

היום זה לא ככה. וגם בשביל עצמי כבר אין לי כח להילחם. ואין אף אחד שאכפת לו. 

אז איפה שיש רצון יש גם דרך. חוץ מאצלי. שכבר אין רצון ודרך אולי גם לא תהיה.

חבל שלא נשארתי בת 6. 

1 תגובות

יאיר---ער-ן
12/06/19 17:57
נויה יקרה - מצטער שלקח זמן להגיב - ודווקא שמתי לב לפוסט לפני כמה ימים ומודה שהייתי גם קצת עסוק וגם קצת חשבתי מהי התשובה הנכונה אם יש בכלל תשובה נכונה ( ברור שאין תשובה נכונה ). קודם כל אני חייב להתוו...
נויה יקרה - מצטער שלקח זמן להגיב - ודווקא שמתי לב לפוסט לפני כמה ימים ומודה שהייתי גם קצת עסוק וגם קצת חשבתי מהי התשובה הנכונה אם יש בכלל תשובה נכונה ( ברור שאין תשובה נכונה ).
קודם כל אני חייב להתווכח איתך אם טענתך נכונה. את טוענת שאין בך רצון לצאת מהבור העמוק בו את מצוייה ואני טוען שיש בך את הרצון, כי הרי לא היית כותבת את הפוסט הלא פשוט הזה אם לא היית באמת זועקת, צורחת לעזרה. אני כן מנחש שאת לא יודעת איך... אין לך שום שמץ של מושג מה עושים , אין לך אנרגיות, אין לך כח אבל בפנים בפנים את ממש רוצה למצוא את הסולם הזה, או את הבלון האדום בתמונה המקסימה שיעלה ויציף אותך למעלה .
צדקתי ? לדעתי כן.
אז בהנחה שיש רצון אז בעצם השאלה האמיתית היא איך ? מה יגרום לבלון לצוץ מאיפשהו ולהציל אותך יקירתי.
ולזה באמת שאין לי תשובה כי אני פה באמת באמת כדי לחבק ולהיות איתך ביחד - אני לא הבלון , אני ואנחנו כל המתנדבים והפונים כולם ביחד - אנחנו נהיה פו הדב שנלווה אותך בירידה למטה למטה וביחד ביחד ננסה למצוא לך בלון אדום וחמוד שלאט לאט ירים אותך.

התרצי נויה יקירה ?
קישור:
כינוי:
הקלד כתובת לסרטון יוטיוב: