מידעהצהרת נגישות
תצוגת צבעים באתר(* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג chrome ו- firefox)תצוגה רגילהמותאם לעיוורי צבעיםמותאם לכבדי ראייהא+ 100%א-סגירה

החיים על פי מאיה

כמוניבלוגיםהחיים על פי מאיה המשך חוויותי ממצפה אלומות

המשך חוויותי ממצפה אלומות

מאת מאיה
21/08/19 10:27
1601 צפיות
המשך חוויותי ממצפה אלומות

הי אנשים מה שלומכם?

אני עדיין כאן באלומות,  אומנם זה כבר היום הרביעי שלי, אבל עדיין מרגיש כאילו הגעתי אתמול, אני כאילו לא מצליחה להתרגל, לסביבה לאנשים, לא יודעת למה החוויה הפעם שונה מהפעם שעברה שזכורה לי כחיובית, בגלל זה חזרתי, אבל הפעם משהו שונה. רוב הסיכויים שמשהו שונה בי, אני עדיין מנסה לפענח מה קורה לי, ולמה הפעם החוויה שונה. אולי כי יש כאן אנשים בגילאים יותר בוגרים? אני באמת לא יודעת מה קורה הפעם.  לא הייתי אומרת ששונה בקטע שלילי, אבל אני כאילו לא מצליחה להפנים את השקט, יכול להיות שההרגשה שלי כיום פשוט לא עונה לציפיות שהיו לי כשתכננתי את החופשה הזאת. 

אבל אני כאן עד יום ראשון אז כולי תקווה שמשהו ישתנה. 

אתמול היה לי יום מענין, החלטתי להיות אפקטיבית ולחוות את כל מה שיש למקום להציע, והשתתפתי בכל הפעילויות, בערך. 

אתמול התחלנו צום מיצים, שזה חלק מתהליך ניקוי רעלים, בבוקר שתיתי מיץ ירוק עם קצת גזר בכוס גדולה, וזה היה ממש סבבה, לא אגיד שזה טעים ועפתי על זה אבל, שתיתי. מיד לאחר הארוחה, הייתה הרצאה, ישבתי שם אולי 10 דקות, ועזבתי, לא הצלחתי להתעניין בנושא, אולי כי זה עדיין היה בוקר, ואני לא טיפוס של בוקר. האמת היא שאני עייפה כל הזמן, אבל בבוקר, אין ממש עם מי לדבר, ואל תשכחו שאין לי קפה שקצת יעיר אותי, יותר מהכל הקפה ממש חסר לי. במיוחד בבוקר ואחרי הצהריים. עם האוכל אני בסדר, אין לי פנטזיות על איזה סטייק עסיסי, אבל קפה, אני ממש מרגישה בחסרונו. 

לאחר שנחתי קצת בחדר הלכתי לסדנת קערות טיבטיות, זה היה נשמע לי מסקרן, הייתי בטוחה שזה אומר שנשב במעגל וננגן כולנו בקערות, אבל לא, נשכבנו כולנו במעגל, והמנחה שמה עלינו על הבטן  קעריות טיבטיות וכל פעם ניגנה על מישהי אחרת, קיוויתי שזה יעשה לי משהו, אבל לא, חוץ מכמעט להירדם, זה לא עשה לי כלום, אבל היה נחמד. חוויה. בסוף הסדנה המנחה הניחה קערה טיבטית עם מים, והראתה איך המים זזים בתוך הקערה כאשר נוקשים בה, והיא אמרה שבגלל שהגוף שלנו עשוי רובו מים, כך גם הגוף מגיב לצלילי הקערה. יש בזה הגיון, אבל אני לא הרגשתי בזה. 

לאחר מכן בארוחת הצהרים שוב היה מיצים, היה נחמד, אני לא מתה על שייקים אבל זה היה סביל, לאחר מכן העדפתי להירגע עם הפעילויות ופשוט הלכתי לנוח בחדר. 

יותר מאוחר הלכתי לסדנה שנקראת "איך להצליח ביצירת שינוי" חילקו אותנו לזוגות, פגשתי מישהי נחמדה, איכשהו הגענו לזה שיש לי יומולדת 36 בשבוע הבא, היא אמרה שאני נראית בת 28.  ומאז אני עפה על עצמי.. סתם :) אבל אחלה מחמאה, גם ככה יש לי אישיו עם הגיל אז להגיד לי שאני נראית פחות, תמיד מתקבל אצלי בברכה.  ישבנו ודיברנו, ועשינו את התרגיל, וזה ממש הזכיר לי את שיעורי הקואוצ'ינג שלקחתי, אל תשאלו אותי מה קורה עם זה, בינתיים זה בבנייה. זה כל מה שאוכל לספר. 

לאחר הסדנה הגיעה ארוחת הערב, ושם כבר קיבלנו מרק חם, היה מרק ירוק, ומרק כתום, אני בחרתי בכתום, היו לי מספיק ירוקים באותו יום, הייתי צריכה קצת צבע, היה ממש טעים, כל כך טעים שאכלתי שתי קערות, והייתי ממש מלאה, כל כך מלאה שלא יכולתי להשתתף בריקודים שהיו כמעט מייד אחרי האוכל, העדפתי ללכת לחדר לנוח, ידעתי שאחרי הריקודים מקרינים סרט אז התכוונתי לבוא לסרט. 

הגעתי בערך 10 דקות לפני ההקרנה, הם עדיין היו בריקודים, צילמתי קצת וידאו בשביל המזכרת, אבל ממש לא היה לי כח להשתתף, אחת הנשים שהיו במעגל ניסתה לשכנע אוצי להצטרף, סירבתי בנימוס.  אבל היה מקסים לראות את זה. 

לאחר שכולם נרגעו סידרנו את אותו אולם שהפך לבית קולנוע, עם כורסאות וכיסאות, וישבנו לצפות בסרט שבחרו שתי נשים מהקבוצה. הן בחרו ב יס מן, עם ג'ים קרי, ראיתי אותו בעבר, אז צפיתי בכמה דקות הראשונות, לאחר מכן כבר התעייפתי, אמרתי לילה טוב לכולם, ופרשתי לחדר. צפיתי בכמה סרטונים ביוטיוב, והלכתי לישון.

אבל הלילה כמעט לא ישנתי, התעורתי בסביבות 2 ומאז לא ממש הצלחתי להירדם,הסתובבתי כל הלילה, קמתי מהמיטה, ישבתי קצת במרפסת, לא עזר, נרדמתי אולי לשעה קלה,  כשהגיע הבוקר לא היה לי כח ללכת לארוחה, אז נשארתי בחדר, גם היום הוא יום מיצים, אז הכנתי לי כוס תה, ונשארתי לנוח, גם קמתי עם כאב בטן, ובכללי, לא הרגשתי מי יודע מה, העדפתי להישאר לנוח. יש מספיק ארוחות ופעילויות במהלך היום, אפשר גם לא להשתתף אם לא מתחשק. 

זהו בינתיים, יותר מאוחר אם יהיה לי כח אלך לסדנת מדיטציה, ונראה כבר איך היום יזרום לי. יש כאן המון פעילויות, לו"ז צפוף שמתחיל בשש בבוקר. מותר גם להירגע, בשביל זה באנו לא? 

כמעט שכחתי, בעקבות הפוסט הקודם, אחת מהקוראות שלחה לי הודעה שהיא גם מגיעה בסוף השבוע הזה, אז רב הסיכויים שאפגוש אותה, יהיה נחמד לראות את הפנים מאחורי הקוראים שלי. 

זהו בינתיים אני בחדר, נחה, מחר אחותי תבוא לבקר, היא אמרה שאעשה לה רשימה, מה להביא לי מהבית, אומנם זה מפתה לבקש אוכל אמיתי, אבל באתי לכאן במטרה מסויימת, לא רוצה לזייף. אומנם יותר באתי בשביל השקט יותר מאשר האוכל, אבל אם אוכל גם קצת לרדת במשקל, מה טוב. 

אשתדל לעדכן עוד בהמשך 

שלכם מאיה :)  

 

0 תגובות

כינוי:
הקלד כתובת לסרטון יוטיוב:
הקלד כתובת לסרטון יוטיוב:
מאיה
מאיה
מאיה דרור מאמנת לחיים בריאים לצד מחלה כרונית התברכתי בשלל אתגרים פיזיים כגון קרוהן ד.מפרקים פיברו ושאר ירקות משתפת ב...