מידעהצהרת נגישות
תצוגת צבעים באתר(* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג chrome ו- firefox)תצוגה רגילהמותאם לעיוורי צבעיםמותאם לכבדי ראייהא+ 100%א-סגירה

החיים על פי מאיה

כמוניבלוגיםהחיים על פי מאיה מה הסיכוי שזה יקרה? אני בשוק!

מה הסיכוי שזה יקרה? אני בשוק!

מה שקרה לי בארוחת הערב באלומות

מאת מאיה
23/08/19 20:25
1844 צפיות
מה הסיכוי שזה יקרה? אני בשוק!

היי חברים מה שלומכם?

האמת היא שלא האמנתי  שיהיו לי כאן יותר מדי נושאים לכתיבה, בסך הכל הימים כאן נראים די אותו דבר, וגם הלילות. אני לא מצליחה לישון כמו שצריך, זה לא שבבית אני ישנה טוב, אבל משום מה בבית זה פחות מציק לי. אולי כי בבוקר אני מפצה את עצמי עם קפה. כן, אני עדיין באבל על אובדן הקפאין בחיי, אבל נשאר לי עוד ממש קצת, ואני חוזרת הבייתה אל אהובי החום המתוק והחם. 

אתמול קבעתי עם אחת הבנות כאן לצאת להליכה בשש וחצי בבוקר, אל תשאלו אותי למה עשיתי את זה, אני ממש לא מבינה מה עבר עליי באותו רגע, אולי היה משהו באוכל, לא יודעת, היא שאלה ואני הסכמתי. בוא נקרא לזה אי שפיות זמנית, שבמקרה שלי היא כאן כדי להישאר, אין מה לעשות השנים עושות את שלהן (כן, עוד סממן של  דיכי יומולדת)  

אבל כמו שאמרתי, אני לא מצליחה לישון כמו שצריך, כל הלילה אני מתהפכת מהצד הזה לצד ההוא, מנסה תנוחה כזאת, עם כרית כזאת, ובלי כרית, ואולי המזרן השני יותר טוב, בקיצור שום דבר לא עבד ולא עצמתי עין כל הלילה. בסביבות שש ורבע בבוקר סימסתי לאותה בחורה, שאני ממש מתנצלת אבל לא ישנתי בלילה, ושלא אוכל להגיע להליכה. היא ענתה בקצרה: אוקי. (תודה על האמפטיה) בקיצור, ניסיתי להמשיך לישון, עד ארוחת הבוקר, הגעתי לארוחת הבוקר טרוטת עיניים, ידעתי שהיום אני לא עושה כלום חוץ מלנוח. לא מעניין אותי אף אחד ושום פעילות, אם אני לא ישנה בלילה אני עצבנית כל היום ואין לי כח לאנשים, אז אכלתי את מה שהיה שם, לא נהניתי, הלכתי לחדר וניסיתי לישון. 

אבל תוכניות לחוד ומציאות לחוד, כי בזמן שאני אמורה להיות בבוקר באיזושהי פעילות, מגיעות המנקות, נקישה חזקה בדלת, ואני פותחת להן ונכנעת לרצונן להביא לי עוד מגבות ונייר טואלט. אני לא בטוחה שמחליפים פה מצעים...

יצאתי החוצה למרפסת של החדר, הן היו בחדרי אולי שלוש דקות שהיו נראות לי נצח כי הייתי מתה לחזור למיטה, אבל חיכיתי בסבלנות, הן הלכו ואני חזרתי למיטה, אבל לא נרדמתי. וניסיתי מוזיקת מדיטציה, לא עזר, בקיצור, אני אשן בבית האבות (הפולנייה חזרה והיא כאן כדי להישאר) 

כל היום הייתי במצב רוח זיפת בגלל העייפות, הרגשתי שכבר מיציתי את המקום, אני לא יכולה לראות יותר ירקות, או מרק כתום, ונמאס לי ואני רוצה אוכל אמיתי, ובעיקר אני רוצה הבייתה. אבל יש לי כאן עוד שתי לילות, והם לא בדיוק נותנים החזר, אז אני נשארת. גם ידעתי שזאת העייפות מדברת, אז לא נכנעתי לה, המשכתי לנוח במהלך היום, ראיתי כמה סרטונים ביוטיוב, קראתי ספר, שתיתי שתייה חמה... נחתי, עד ארוחת הערב. ושם קרה לי דבר שלדעתי קורה אחת למיליון!

שישי בערב, נראה קצת אחרת, פתאום יש מפה על השולחן עושים קידוש, אפילו אוכלים קצת לחם, בטח ללא גלוטן או משהו, אבל עדיין, משהו מהעולם שבחוץ תמיד מתקבל בברכה. 

התיישבנו כל אחד במקומו, ואחרי הקידוש, התחלנו לקשקש, ישבתי עם כמה חבר'ה חדשים שהגיעו אתמול, מולי יושב בחור ג'ינג'י דרוזי, לידו אישה קטנה ובלונדינית נראית בערך בת שישים, ולידי ממולה בחורה בערך בת 17 שהייתי בטוחה שההיא ממול היא הסבתא שלה, אבל מה מסתבר? הבת 17 היא בעצם בת 31 וה-היא ממול היא האמא שלה, אף אחד היום לא נראה בגיל שלו, מה קורה בימינו? מה שמו להם באוכל? האמיתי אני מתכוונת.. ההוא מהעולם שבחוץ. 

תוך כדי שיחה גיליתי שהאמא של ההיא שלידי שלא נראית... נולדה בתאריך שלי, ה26 באוגוסט, מגניב, שתינו באותו שולחן באותו תאריך, אבל אז קרה דבר יותר מגניב, מסתבר שגם הג'ינגי הדרוזי נולד ב26! 

מה הסיכוי, ששלושה אנשים שנולדו באותו תאריך יגיעו לאותו מקום, באותו זמן וישבו ביחד באותו שולחן? הייתי בשוק מהסיטואציה, אבל שיחקתי אותה קול. 

אחרי שהגעתי לחדר הרמתי טלפון לשתי אחיותיי, לספר להם את החדשות המרעישות, לכל אחת תגובה שונה, אבל עדיין הופתעו, אחת האחיות אמרה שזה מדהים, ואני צריכה למלא לוטו. אצלנו במשפחה בסוף איכשהו הכל מגיע לדיבורים על זכיה בלוטו, זה כישרון כזה לעשות קישור בין כל הנושאים בעולם, לזכייה בפיס.  

נכון מדהים? מה שהיקום מזמן לנו לפעמים... טוב, הצחלתי להתפלסף, אז אקצר

 אז הלילה אני מקווה שיהיה יותר טוב, שארדם קצת, מקסימום, אחכה לבית אבות  (פולנייה לנצח). 

אז שיהיה לכם שבת שלום,תהנ מהאוכל של שישי, (לא מקנאה, מבטיחה)  וניפגש בפוסט הבא

שלכם מאיה :)

 

 

0 תגובות

כינוי:
הקלד כתובת לסרטון יוטיוב:
הקלד כתובת לסרטון יוטיוב: