מידעהצהרת נגישות
תצוגת צבעים באתר(* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג chrome ו- firefox)תצוגה רגילהמותאם לעיוורי צבעיםמותאם לכבדי ראייהא+ 100%א-סגירה

החיים על פי מאיה

כמוניבלוגיםהחיים על פי מאיה חוזרת לכתוב לכם, כי התגעגעתי.

חוזרת לכתוב לכם, כי התגעגעתי.

חוזרת בצעדים קטנים.

מאת מאיה
05/03/21 21:34
665 צפיות
חוזרת לכתוב לכם, כי התגעגעתי.

היי אנשים מה שלומכם? הרבה מאוד זמן שלא הייתי פה, ואם לומר את האמת ,הרבה זמן לא כתבתי משהו בעברית. כן אל תשאלו בשנתיים האחרונות מצאתי לי מן עיסוק קצת לא שגרתי אבל פתחתי ערוץ יוטיוב,הנושא לא משנה כרגע (אם ממש מעניין אתכם אתם יכולים לשאול בפרטי)   זה לא בענייני בריאות  והוא כולו באנגלית, אז יוצא שאני חושבת באנגלית מדברת כל היום באנגלית מתכתב עם אנשים מכל העולם באנגלית, אז העברית נדחקה קצת, כשמדובר בחיי הסושיאל מדיה שלי. 

 

אז מה, קורונה אה? איך היא שיבשה לנו החיים, כמה תוכניות היו לנו, כמה דברים היינו צריכים לסדר, והופ, גבירותיי ורבותיי, מהפך!  לא משנה כמה אני אגיד לעצמי שנמאס לי כבר מהתקופה הזאת זה לא יעזור לה ללכת למרות שהיא מראה סימני גסיסה, אבל יכול להיות שזה רק למראית עין, אם אנשים לא יתחילו להיזהר, ולשמור על עצמם ובכך על כולנו, זה כנראה לא יעבור בחיים. 

 

לא יודעת מה היו התוכניות שלכם לפני הקוביד תשע עשרה, אבל אני הייתי אמורה להתחיל ולנסות טיפול ביולוגי לקרוהן כי בבדיקת MRI   גילו שיש לי היצרות במעי, אז הגסטרן חשב לעהעביר אותי מהאימוראן לטיפול ביולוגי, אבל מכיוון שהוא לא היה בטוח הוא רצה לשלוח אותי להתייעצות במחלקת גסטרו ברמבם, זה היה בדצמבר 2019, זמן קצר אחר כך התחיל איזה וירוס מסתורי בעולם השמועות על זה שמישהו אכל עטלף ועוד כל מיני שטויות, והופ התחלנו ללכת עם מסיכות ולהתקלח באלכוג'ל. 

כמה היסטריה הייתה בהתחלה, כל כך נזהרתי ונשמרתי, אל תטעו גם היום אני נשמרת , אבל כבר אין את הפחד של ההתחלה. 

לגבי החיסון, האמת היא שבהתחלה התנגדתי, לא כי אני נגד חיסונים בכללי, נגד החיסון הספציפי הזה הייתי נגד כי אני מפחדת להכניס חומרים זרים לגוף, במיוחד שהם לא נבדקו על מיוחדים כמוני. 

אבל אחרי שבדקתי טוב טוב עם כמוני וכמוכם שעברו את החיסון וראיתי כי טוב, לאף אחד לא צמח שום דבר בשומקום, כיום אני אחרי החיסון הראשון, ובקרוב אעשה גם את השני 

האמת היא כשרופא המשפחה שלי התקשר אליי במיוחד, מתפלא שבמצבי עדיין לא עשיתי, זה גם קצת שכנע אותי, ואז פתאום שמענו על אנשים צעירים שנפטרו מהמחלה, צעיר בן 26 ואישה בת 32 בהירון, זה כמובן גם השפיע, אז החלטתי לא לקחת סיכון, ועדיף לעשות את החיסון. אז בינתיים הכל בסדר,  מחכה שהכל ייגמר כבר ונוכל לחזור לאיזושהי שגרה, יש גם טיפולי שיניים שדחיתי, שגם מהם פחדתי בהתחלה, האמת היא שיש הרבה מה לספר אבל לא אעמיס עליכם, רק נכנסתם.

ארחיב עוד בפוסט הבא.

התגעגעתי (איזה מוזר לכתוב בעברית) 

תשמרו על עצמכם, תמיד אבל במיוחד עכשיו

ותזכרו שלמרות הכל

הכל לטובה

 

 

0 תגובות

כינוי:
הקלד כתובת לסרטון יוטיוב:
הקלד כתובת לסרטון יוטיוב:
מאיה
מאיה
מאיה דרור מאמנת לחיים בריאים לצד מחלה כרונית התברכתי בשלל אתגרים פיזיים כגון קרוהן ד.מפרקים פיברו ושאר ירקות משתפת ב...