כמוניכאבPay Day Loans

Pay Day Loans

03/04/12 9:30
11 תגובות
quick personal loans quick cash loans for bad credit easy instant loans fast loans no credit check
crop pic

11 תגובות

BENO1952
03/04/12 10:10
שלום אווה. מוזר מה שאת כותבת,אבל זה קורה לפעמים. את מציינת כאבי גב עם פריצת דיסק,,על סמך סריקה? MRI,,CT ? הרופא ראה את אחת או שתיים מהסריקות? אם הוא אמר שאנשים במצבך עוברים ניתוח מדוע לא הפנה אותך ...
שלום אווה.

מוזר מה שאת כותבת,אבל זה קורה לפעמים.

את מציינת כאבי גב עם פריצת דיסק,,על סמך סריקה? MRI,,CT ? הרופא ראה את אחת או שתיים מהסריקות?

אם הוא אמר שאנשים במצבך עוברים ניתוח מדוע לא הפנה אותך למרפאות חוץ בבית החולים הקרוב למקום מגורייך ,למרפאה אורטופדית על מנת לברר את הנושא?

"לא צריך" באמירתו  מנוגד לכאורה לעניין הניתוח.!!

ראי קישור בעניין התרופה ארקוקסיה [מופיעה בשם הגנרי שלה]

www.infomed.co.il/Drug-370/אני הייתי ממליץ לך לפנות לרופא שוב[או לרופא אחר] ולבקש הפניה למרפאות חוץ.

כל טוב.
אווה-5
03/04/12 10:36
אכן כן בבדיקת mri יש פריצת דיסק עם היצרות התעלה ...וזה לא מוזר יש מלא רופאים שהם סנדלרים ואכן יש לי תור לרופא מנהל מרפאה דר צבי לידר בחודש הבא שיהיה רק בשורות טובות....אז מה אתה אומר על הארקוקסיה חוץ ...
אכן כן בבדיקת mri יש פריצת דיסק עם היצרות התעלה ...וזה לא מוזר יש מלא רופאים שהם סנדלרים ואכן יש לי תור לרופא מנהל מרפאה דר צבי לידר בחודש הבא שיהיה רק בשורות טובות....אז מה אתה אומר על הארקוקסיה חוץ מהקישור???.
BENO1952
03/04/12 10:45
,לפי הכתוב היא רק  מטפלת בדלקות וטיפול בכאב.אוקי,,אפשר גם לצרוך משככי כאב אחרים ,אולי יעילים יותר,אלא אם הרופא ראה דלקת והחליט להנפיק לך את התרופה הזו. עשית בה שימוש? היא מועילה לך? הייתי מציע ...
,לפי הכתוב היא רק  מטפלת בדלקות וטיפול בכאב.אוקי,,אפשר גם לצרוך משככי כאב אחרים ,אולי יעילים יותר,אלא אם הרופא ראה דלקת והחליט להנפיק לך את התרופה הזו.

עשית בה שימוש? היא מועילה לך?

הייתי מציע להעלות את השאלה גם בפורום רוקחות ותרופות ,לגברת לבני יש אינפורמציה הרבה יותר מדוייקת לענייני תרופות,, 

אני אנטי כדורים לגבי כל בעיה,!! במקרים של כאב חריף עושה שימוש באופטלגין נוזלי בלבד,
עידית-רונן
מומחה כמוני
03/04/12 19:56
לאווה שלום,  לעיתים אנשי מקצוע מתבדחים,  אולי כי הם נבוכים.  מה שבטוח, במקרה שלך, את לא הבנת את ההקשר. חשוב לדעת את הממצאים , מקום ההיצרות ואפשרויות טיפול כמו הזרקות  או טיפולי...
לאווה שלום,

 לעיתים אנשי מקצוע מתבדחים,  אולי כי הם נבוכים.  מה שבטוח, במקרה שלך, את לא הבנת את ההקשר.חשוב לדעת את הממצאים , מקום ההיצרות ואפשרויות טיפול כמו הזרקות  או טיפולים נוספים - הכל לפי עוצמה וההשלכות שיש לכאב בתחושה,הקרנה ,  והפרעה לתפקוד. 

 מעט אינפומציה תועיל למתן מענה,עידית.
אווה-5
03/04/12 22:06
שלום אידית לפני הכל אקדים ואומר שאני לא בתיפקוד כמעט ,הכאבים משתקים אותי .עזבתי את מקום העבודה שלי גננת בגן ילדים כבר שנה וחצי בערך .קיבלתי זריקת אפידורל שלא עזרה ורק גרמה לי לתופעת לוואי (ארבעה ימים ...
שלום אידית לפני הכל אקדים ואומר שאני לא בתיפקוד כמעט ,הכאבים משתקים אותי .עזבתי את מקום העבודה שלי גננת בגן ילדים כבר שנה וחצי בערך .קיבלתי זריקת אפידורל שלא עזרה ורק גרמה לי לתופעת לוואי (ארבעה ימים לא יכולתי לעמוד על הרגליים וחשתי צריבה בחצי גוף תחתון בחילות )וכן הידרוטרפיה זריקות וולטרן ובקיצור לא נמצא שום דבר ....ייתכן כי הרופא הזה נהנה להתבדח אבל לא אהבתי את הגישה הזאת הוא אמר לי אקדים ואומר שאין לך משהו רציני אין לך סרטן ,וזה הכעיס אותי לא מעט התבטאות הזאת .נראה קצת גס מדי ...בכל אופן אפרט לך מעט מה רשום בmriב...l5-s1 בקע מרכזי קטן עם לחץ קל על קדמת השק  l4-l5 בלט דסק קל עם לחץ מתון על קדמת השק.שינויים דסקוגניים בעיקר הפרטרופיה פצטרית והיצרות התעלה הגרמית בגובהl4-l5...שינויים דיסקוגניים....הכאבים מקרינים לי לרגל שהיא כואבת אך לא רדומה רק הבהונות אני מרגישה שהם רדומים ...זה באופן כללי תיאור העיניינים אשמח לתגובה...אווה
ד--ר-גור-רות
מומחה כמוני
03/04/12 23:05
אווה שלום רב, רופא שרואה מולו חולה מאד לחוץ לעיתים מנסה להקל מעט על המתח ע"י התבדחות. לרוב החולים זה אכן גורם להם הקלה. יש חולים שזה לא מתאים להם. אני מניחה שהוא בסה"כ ניסה להקל עליך ...
אווה שלום רב,

רופא שרואה מולו חולה מאד לחוץ לעיתים מנסה להקל מעט על המתח ע"י התבדחות. לרוב החולים זה אכן גורם להם הקלה. יש חולים שזה לא מתאים להם. אני מניחה שהוא בסה"כ ניסה להקל עליך ופשוט לא הצליח לו.

זה כמובן הותיר עליך רושם לא טוב, אבל מאידך יש להעריך את זה שהוא חש את הלחץ שלך וניסה להקל עליו - גם אם הוא לא פגע בדיוק לצורה שהיתה מתאימה לך ביותר.

מבחינת מה שהוא אמר שזה מתאים לניתוח אבל לא צריך. כמובן שלא הייתי איתכם בחדר ולא בדקתי אותך ולא ראיתי את הצילומים ולכן אני יכולה רק לנחש, אבל אנסה להסביר לך את התמונה הכללית ואולי יתבהר לך קצת.

באופן סטטיסטי אם אני אלך עכשיו לקניון הסמוך לביתי ואתפוס אנשים באופן אקראי במהלך הקניות ואקח אותם ל - MRI עמוד שדרה מותני אמצא בחלק מהם בלטי דיסק עם היצרות של התעלה ולחץ על שורשים. כל האנשים הללו מתפקדים היטב. כלום לא כואב להם. כלום לא כאב, וככל הנראה לא יכאב. מדוע זאת? מפני שעצבים הם רקמה מאד גמישה ולרוב לומדים לחיות עם המקום שיש להם ואינם מתלוננים.

מאידך יש אנשים כמוך - שיש להם ממצאים בדימות וגם כאבים התואמים את הממצאים הללו ואז אנו יודעים כי הבלט וההיצרות הם אילו שמפריעים לעצב.

לכאורה היה מתבקש להקל על הלחץ - ע"י ניתוח וכריתת הדיסק הפרוץ -  וזה היה פותר את הבעיה - נכון? 

לא מדוייק.

לא מדוייק משני טעמים עיקריים -

הטעם הראשון הוא שסטטיסטית לרוב החולים הכאב חולף לבד תוך 3 חודשים. ניתן לקצר את הזמן הזה ע"י מתן תרופות נוגדות דלקת. לחלק מהחולים תספיק תרופה דרך הפה וחלק יצטרכו לקבל אותה בהזרקה - ישירות לנקודת הדלקת - קרי לעמוד השדרה או לעצב - הזרקה אפידורלית או שורשית. 

אחרי שהדיסק פרץ ונתן מכה לעצב-  העצב עובר תהליך דלקתי ומתנפח וזה גורם לכאב. ברגע שהדלקת נעלמת והנפיחות יורדת העצב לומד לחיות עם הלחץ שיש ובא לציון גואל. לכל אותם האנשים הניתוח מאד מיותר.

הטעם השני - הוא שלעיתים המכה שמקבל העצב והלחץ כה גדולים עד כי העצב מת בחלקו. עצב מת אינו מתחדש ואז גם ניתוח גדול לא יפתור את הבעיה - רוב החולים שטוענים שעברו ניתוח שהם מגדירים כלא מוצלח - שייכים לקטיגוריה זו. הניתוח אכן הקל על הלחץ אבל העצב לא התאושש. לכן יש רופאים שחושבים שההתוויה היחידה לניתוח כריתת דיסק צריכה להיות שיתוק או חשש לשיתוק ולא כאב. יש על כך ויכוח גדול בספרות המקצועית ולעניות דעתי האמת יושבת אצל הקלינאי - כלורמ הרופא הבודק את החולה הספציפי יש לו הכלים להעריך עבור כל חולה וחולה האם החולה יהנה מהניתוח ובאיזו סבירות.

לכן אני חושבת שלמרות שהרופא ההוא הותיר לך רושם לא טוב - סה"כ עצותיו על פניהן נשמעות לי שקולות הגיוניות וטובות.

שווה לפחות לנסות טיפול פומי בנוגדי דלקת - וארקוקסיה היא תרופה מצויינת - היא גורמת הכי פחות לכיבי קיבה ויש לה הכי פחות תופעות לוואי והיא מאד יעילה. אם הארקוקסיה לא תעזור אפשר לנסות הזרקה אפידורלית או שורשית.

בכל אופן אני לא הייתי מייעצת לנתח לפני חלוף 3 חודשים ומיצוי הטיפול השמרני, כל עוד אין שיתוקים או חשש לשיתוק,  וזה בעצם התרגום המאד ארוך של האמירה שצטטת שאמר לך הרופא: ש"אנשים במצבך עוברים ניתוח" - נכון. כשיש לחץ על השורש והיצרות התעלה עקב פריצת דיסק, ואין השפעה לתרופות או חסמים והמצב לא משתפר עם הזמן - אכן הטיפול הניתוחי מקובל. אבל  הוא גם אמר ש"לא צריך" : פירושו - לא צריך למהר. מהטיפול שהו אנתן לך ברור לי שהוא התכוון - ננסה קודם כל טיפול שמרני ואחרי כן אולי טיפול פולשני.

אני מאד מעריכה רופאים בעיקר כירורגים -  שיש להם את האופציה לקחת את החולה מיידית לניתוח - אם הם יודעים לא רק מתי לנתח, אלא גם מתי לנסות להמנע מניתוח. נכון שלעיתים זה בסוף נגמר בניתוח בכל זאת, אבל גם אם הם מצליחים למנוע ניתוח בעשירית מהחולים: אותם חולים הרוויחו. נשמע לי על פניו רופא שקול וזהיר ( למרות חוסר התקשורת איתך שאינו מוטל בספק).

אני חושבת שמצויין בעיקר לאור החוויה שחווית, שאין לה שום קשר למקצועיותו של הרופא -  שתלכי לעוד רופא לשמוע עוד דעה, ואני חושבת שעוד יותר טוב שזה לא יהיה מיידי.

נסי את הארקוקסיה, נוחי הרבה, ולכי לתור שקבעת לד"ר לידר. אני מקווה מאד בשבילך, שעד התור אליו יגיע, כבר הכל יהיה יותר רגוע וברור.

בכל אופן  - לא משנה מה תבחרי כדאי שתיצרי קשר עם מרפאת כאב שיכירו אותך ותהיה לך כתובת כי דברים כאילה יש להם לעיתים נטיה זדונית לחזור.

ד"ר גור.
BENO1952
03/04/12 23:58
,,גבירותי התומכות בקולגה,, משום מה אתן יודעות למה הרופא התכוון,,ואיזה טון היה באמירותיו ,האם הגברת הבינה/ לא הבינה למה רמז וכ"ו. עומד חולה מול הרופא ומצפה להתייחסות,,זה תלוי כמובן בחולה והתנהגו...
,,גבירותי התומכות בקולגה,,

משום מה אתן יודעות למה הרופא התכוון,,ואיזה טון היה באמירותיו ,האם הגברת הבינה/ לא הבינה למה רמז וכ"ו.

עומד חולה מול הרופא ומצפה להתייחסות,,זה תלוי כמובן בחולה והתנהגותו,,אם הרופא יבחין שהחולה "לחוץ" ינסה להרגיעו לא בדרך של "בדיחות" ואמירות לכאורה שירוממו את רוחו של החולה.הוא יכול לעשות זאת גם בדרך אחרת,

גם אני נתקלתי באמירות מגוחכות מרגיזות וטפשיות ואני כנראה לא מן הישראלים הבודדים,!!

יושב מולי נוירוכירורג ידיים שלובות על ראשו,ואומר לי "תשמע,,זה לא רציני"!!

מה לא רציני דוקטור? זה שכואב לי כל הזמן? זה שיש בעיה ואתה אומר זה לא משמעותי? זה שאתה לא רוצה לנתח ולפתור אותי מן הבעיה?

למי לא משמעותי ד"ר? לך או לי?

בתחילת ההצטרפות שלי לפורום כתבתי בלוג ,,"אם יש לכם בטן מלאה על רופאים..תשפכו במטרה שיהיה שיפור בהתייחסות לחולים"

משום מה מכנים את הרופאים והאחיות "המלאכים בלבן",,,הייתי מוריד מרבים את הבייגלה מעל הראש ומקצץ את הכנפיים.

כמו גם שציינתי לד"ר נעמי לוין יינה,,אפשר לפתוח תיבת פנדורה על התייחסות רופאים,על התנהגות אחים ואחיות ,על ועל ועל..

לא בכדי קיימת אלימות כלפי צוות רופאי,!!אפשר לתת לגברת מענה לבעיית או לא,,אבל לנסות להסביר את התנהגותו של הרופא ??????????
ד--ר-גור-רות
מומחה כמוני
04/04/12 23:53
שלום בנו, הארת נקודה מאד חשובה. רופאים כמו כל נותני שירות אחרים מביאים למפגש עם החולה גם את אישיותם ולא רק את יכולותיהם המקצועיות. ברמה השכלית - כולנו יודעים שאין קשר בין הדברים - פרופ' דני גור ...
שלום בנו,

הארת נקודה מאד חשובה.

רופאים כמו כל נותני שירות אחרים מביאים למפגש עם החולה גם את אישיותם ולא רק את יכולותיהם המקצועיות.

ברמה השכלית - כולנו יודעים שאין קשר בין הדברים - פרופ' דני גור הוא אולי הדוגמה הטובה ביותר למקצוען שהצליח לקומם עליו לא רק חולים אלא את כל העם באמירות בעלות גוון גזעני. עדיין - הוא היה בשעתו מנתח הלב הטוב ביותר במדינת ישראל. איני בטוחה כמה אנשים היו מוכנים לוותר על שירותיו ולקחת סיכון על חייהם רק בגלל עקרונות מתנגשים.

אם ננתק לרגע את הרגש מהעניין אני חושבת שבסופו של דבר העניין המכריע ביותר בכל מה שקשור לרופא הוא עדיין מקצועיותו. אני חושבת שלא תחלוק עלי שבבחירה בין רופא עם אינטיליגנציה רגשית גבוהה אבל ידע ויכולת קלושים לעומת רופא על אינטיליגנציה רגשית לקויה אבל ידע ויכולת טובים הבחירה אמורה באופן הגיוני ומתבקש ליפול בכל זאת על השני ולא על הראשון.לפי מה שאווה כתבה, כפי שאמרתי - על פניו איני מוצאת על פניו שום לקות בשיקול דעתו של הרופא שייעץ לה. 

מאידך - לא צריך להיות גאון הדור כדי להבחין שהיה ביניהם קצר חמור בתקשורת. לכן היא יצאה בהרגשה גרועה מהמפגש וגם איבדה אמון ברופא. אין לי ספק שזו בעיה באינטראקציה  - שנווטה ע"י הרופא לפינה לא נכונה. אין לי ספק שהנווט השגוי הזה הרס את החוויה והפריע לה מאד לקבל את השירות.

אבל ההבדל בינינו הוא שאני לא חושבת שזה היה בכוונה.

אני לא חושבת שהרופא הנ"ל שונא אותה או כועס עליה או חושב שהיא מבזבזת את זמנו. נהפוך הוא  - מכך שהוא בכלל הגיב כפי שהגיב אני מסיקה שהוא כן חש את המצוקה וכן ניסה לתת לה מענה בדרך שהוא חשב לנכונה. אין לי ספק במבחן התוצאה שהוא פספס ובגדול - אולם אילו הוא היה אדיש הוא לא היה מנסה אפילו.

אני כן מנסה להסביר את התנהגותו כי אני חושבת שאווה קיבלה בסה"כ שירות טוב ועצה טובה, וחבל לי על שניהם שהיא מרגישה כך בצאתה ממנו. הרופא לא הצליח לפענח מספיק טוב את אווה ולהבין שהיא לא נמצאת במצב רוח לבדיחות, ושזה יחמיר את המצב. אבל אני די משוכנעת שזה לא היה משהו מכוון אלא פשוט חוסר יכולת להגיב נכון.אין כל דרך להבטיח כל כל רופא יהיה גם אדם תקשורתי  אם כי אין לי ספק קל שבקלים כי אלו שניחנו באינטיליגנציה רגשית נוסף על תכונותיהם האחרות נהנים מיתרון, מפני שבדבר זה אתה בהחלט צודק - החולים, למרות כל ההגיון הולכים אחרי הרגש ולא אחרי השכל. זו נטיה טבעית ומי שרוצה ללמוד עוד על הנושא מוזמן לקרוא את הספרים של דן אריאלי שמסבירים בדיוק את זה.

בארה"ב ביצעו מחקרים על הסיבות הגורמות לחולה לתבוע את רופאיו - ואכן אחת מהמסקנות היו שככל שהקשר  - מה שאנו קוראים "כימיה" עם הרופא היו משופרים - כך כמות התביעות ירדה  - בלי שום קשר ליכולותיו המקצועיות או לתוצאה הניתוחית. כביכול חולים שלא היתה להם כימיה עם הרופא חשו שהוא נגדם והיו הרבה יותר רגישים לכל תוצאה לא רצויה של הטיפול בעוד שחולים שיצרו קשר טוב עם הרופא נטו לסלוח על תוצאות לא רצויות הרבה יותר. כלומר בעצם מה שהמחקרים הללו קבעו זה שהאינטיליגנציה הרגשית היה לה משקל גבוה יותר בשיקולי החולה מאשר הכישורים המקצועיים.אני רק רוצה להעיר על המשפט הלפני אחרון שלך: "לא בכדי קיימת אלימות כלפי צוות רפואי".

אני הייתי עדה לא פעם ולא פעמיים לאלימות כזו. כשהייתי מתמחה קרוב של חולה סגר רופאה בחדר שפך נפט מתחת לדלת והצית. למזלה היא הצליחה ברגע האחרון להשתחל דרך החלון לפני שהפכה ללפיד חי. היה מדובר בבחורה בת 30, אמא לשני ילדים קטנים. האיש זעם כי היא לא ענתה לו על כל שאלותיו מרגע ששאל. במחלתקי אושפזו כמה וכמה פעמים רופאים שהותקפו באלימות. פעם הסיבה היתה המתנה, פעם אחרת סירוב לעשות CT מוח לילד קטן תחת הרדמה ללא סיבה משמעותית, בכל פעם סיבות אחרות. רופ אכאב בארץ נרצח ביריות. יש הטוענים כי היתה זו טעות בזיהוי והוא פשוט נהג ברכב הלא נכון בזמן הלא נכון וכו'. אבל זה מעולם לא פוענח. אולי מישהו, אולי חולה מתוסכל רצח אותו? רני הכרתי את פרופ' ניב הוא היה רופא כאב מעולהף מקצועי ומלא חמלה. בהנחה שאכן הוא נרצצח במזיד ולא בטעות האם לדעתך הגיע לו? האם לדעתך יש משהו שמסוגל להצדיק את זה? נניח שהיה יוצא ממנו חולה באותה תחושה של אווה והיה מחליט לחסל אותו עקב כך? אין כל הצדקה ולעולם לא תהיה לאלימות כלפי רופא!!!ואני רוצה לומר כאן באופן חד משמעי ומפורש שני דברים:

1. אלימות היא דבר פלילי, חוץ מזה שהיא דבר פלילי היא דבר נורא. כל רופא שהותקף או שראה רופא שמותקף - מאבד חלק מהרצון לטפל בחולים. החולים זקוקים לרצונו של הרופא לטפל. כולכם יודעים היטב מהם תנאי העבודה ומהי המשכורת. כך שלפני שאתה הולך לקצץ הילות וכנפיים - היות ואף אחד לא דואג ששום רופא ינוח או יאכל, או יעבוד בתנאים סבירים המינימום שחולה חייב לרופא זה את החשיבה החיובית הכוללת את ההבנה שהרופא נמצא שם תכל'ס בהתנדבות ושמטרתו היחידיה היא אכן להיטיב עם החולה והוא עושה כמיטב יכולתו.

2. אם החולים ימשיכו לשפוט רופאים לפי האינטיליגנציה הרגשית ולא לפי היכולת המקצועית בסופו של דבר רופאים מעולים עם אינטיליגנציה רגשית לא גבוהה יעזבו את המקצוע ומי שיפסיד מזה - שלא תהיה לך טעות בנו - זה החולים. רופא מקצוען יצליח בכל אשר יבחר בין אם זה יהיה היי- טק, עריכת דין או כל דבר אחר. מי שיפסיד זה החולים. על החולים לא לשכוח את המשוואה ולהבין ולהפנים שרופא עוסק במקצועו מתוך התנדבות גרידא. עבור אדם שהפסיכומטרי שלו מתקרב ל-800 והבגרות שלו היא בממוצע מעל 10 - ללכת להקדיש 7 שנים ללמוד רפואה ועו ד5-7 שנים בהתמחות היא פילנטרופיה מחלטת. רפואה מעולם לא תגמלה איש כמו מקצועות אחרים. ולכן מראש יש להניח שמישהו כאן עבר 7 מדורי גהינום כדי לעזור לאנשים  - לא יתכן שכוונתו רעה.באיחולי החלמה מהירה ומלאה לאווה - אני הולכת לקרוא את הפוסט שלך  ואתה אנא קרא את הפוסט היחיד שאני כתבתי כאן - על מה זה להיות נוירוכירורג במדינת ישראל.ד"ר גור.


BENO1952
05/04/12 0:57
 שלום גברתי,,, אני חושב שאת טועה בניסיון להסביר שוב את התנהגותו של הרופא,, ****אבל ההבדל בינינו הוא שאני לא חושבת שזה היה בכוונה. ****   גברת אווה  לא חשבה שהתנהוגותו הינה מכוונת,היא...
 שלום גברתי,,,

אני חושב שאת טועה בניסיון להסביר שוב את התנהגותו של הרופא,,

****אבל ההבדל בינינו הוא שאני לא חושבת שזה היה בכוונה. ****

  גברת אווה  לא חשבה שהתנהוגותו הינה מכוונת,היא ציינה שזה לא היה מתאים כלל!! 
זה שהוא נתן לה מרשם לארקוקסיה ואמר את מה שאמר העצים לדעתי יותר את חוסר "הפרופורציה" בין בעיית הממצע ב MRI ,לבין כאביה , לבין הכדור שנתן לה.

זה מה שנקרא"כוסות רוח למת"..כמובן שהיא ציפתה להתייחסות אחרת.!! ולא "לבדיחות"!!

נכון שקשה לדרוש מכל הרופאים להיות גם "אנשי תקשורת" טובים,,עם החולים,,אולי צריך להכניס את התחום הזה בלימודי הרפואה כחלק אינטגרלי בהשלמת התואר !!!  את מציינת מחקרים שנעשו בנושא,,אזי על אחת כמה וכמה,!!לגבי הכימיה--נכון,,אם אני מתלוצץ עם הרופא שלי ואני אומר לו שאני רוצה עמוד שידרה כולו מטיטניום,,והוא אומר שזה יקר ,,אבל יש במחסן עמוד שידרה של שור,,חדש,, ואני צוחק זה בסדר,,זה הכימיה שאת מציינת.כנראה שהרופא לא שמע משהו מצחיק מגברת אווה,,!!!כמובן שאין הצדקה לאלימות כלפי צוות רפואי !! לא מילולית או פיזית !! אבל יש מציאות,,!! זה קורה כל יום וכל רגע בחדרי המיון,במרפאות,במחלקות,,!

קמה זעקה גדולה ,יש השבתה של מחלקה או כל בית החולים בעקבות אירוע כזה,,ואחר כך עוברים לסדר היום.!

העניין שאף אחד לא נותן את הדעת בנושא זה,,ואני לא יודע כמובן אם רופאים ,אחים,אחיות עוברים מידי פעם השתלמויות ,הרצאות ,בנושא זה,,במידה ולא זה חבל מאד !!!

חייב להיות שילוב בין הידע הרפואי במתן תשובות/פתרונות/תהליכים ,,לחולה והיכולת "לקרוא" את החולה ולא לגרום לכך שחולה יוצא מחדרו של הרופא ומסנן קללה מפיו ,,!! או שניגש לדלפק המזכירות ומסנן מפיו "תעבירי אותי מהטיפול אצל הרופא האידיוט הזה"[שמעתי במו אזני,,בסורוקה,,בעמדת המזכירות של מחלקת גאסטרו,!!]

אני ביקשתי מהנוירוכירורג ש"יעוף לי מהעיניים לא רוצה לדבר איתך אני רוצה את לדבר עם>>>>>"האיום הזה של נטישת הרופאים את מערך הבריאות,,ללכת לעסוק במשהו אחר ,או לעבור למדינה אחרת ולעבוד שם,,זה משהו שהייתם צריכים לעשות עם השביתה האחרונה.!! זה לא קרה,,של מי ההפסד??? לא נדעהפסיכומטרי הגבוה,וציוני הבגרות,ההשקעה בלימודים וסטאז'  לא אמורה להיות סיבה  של צוות רפואי להתנהגות לא תקינה כלפי חולים!!שוב אין בכתוב אמירה שהרופא הזה אמר דברים במתכוון.!הרופא הזה חסר טאקט,!! את הגברת אווה זה הכעיס!!

 כל טוב והמשך עזרה לניזקקים ,,,
עידית-רונן
מומחה כמוני
05/04/12 7:34
בעניין  יחס הצוות הרפואי, אכן יש חשיבות רבה לאיכות הקשר בין המטפל למטופל כבסיס ליצירת אמון והצלחת הטיפול.  בכל בית חולים יש גורם שנקרא " פניות הציבור" , זכותו של כל מטופל, לה...
בעניין  יחס הצוות הרפואי,

אכן יש חשיבות רבה לאיכות הקשר בין המטפל למטופל כבסיס ליצירת אמון והצלחת הטיפול.  בכל בית חולים יש גורם שנקרא " פניות הציבור" , זכותו של כל מטופל, להתלונן  בכתב או בע"פ  בהקשר לחוויית הביקור שלו או הטיפול שקיבל. המוסד הרפואי בודק את התלונה ומלבן את הנושא- לפחות בבית החולים בו אני עובדת חוזרים למטופל עם תשובה לגבי הטיפול בתלונה.היום שמים דגש מאוד רציני על תחום השירות שניתן בבתי החולים - ולשאלה של בנו, אכן מתקיימות הרצאות ודיונים בנושא. 

 בכל מקרה, כאשר מטופל יוצא בהרגשה לא טובה מהאופן שבו הרופא או האחות שוחחו איתו, חשוב שיביע את זאת, גם המטפלים לומדים מתגובות של המטופלים. אך בשום פנים ואופן , אין מקום לאלימות מכל סוג שהוא, מילולית או פיסית כלפי המטפלים- אלא הזכות התלונן בדרך לגיטימית.

 

כותיקה במערכת הבריאות, אני מכירה   המון מטפלים רופאים , אחיות ואחרים שמסורים ומאוד רגישים למטופלים שלהם, אך כאשר מטופל אינו שבע רצון מיחס של המטפל( וזה אכן קורה במתכוון או שלא במתכוון ) חוויה זו מעיבה על היחס והמסירות של כולם. עבודות וסקרים מראים כי שביעות רצון המטופלים מושפעת בעיקר  מהיחס של המטפלים , יותר מאיכות הטיפול הרפואי. 

חג שמח,עידית.
אווה-5
05/04/12 11:55
שלום לכולם ברצוני לומר כי ההרגשה שהרופא מתבדח לדעתי היתה יכולה להיות טובה אילו התייחס ונתן לי להביע את עצמי "תשתקי אני מדבר" כך אמר עוד בהתחלה אני מנסה להביע ולהסביר את התהליך שעברתי בקצרה ו...
שלום לכולם ברצוני לומר כי ההרגשה שהרופא מתבדח לדעתי היתה יכולה להיות טובה אילו התייחס ונתן לי להביע את עצמי "תשתקי אני מדבר" כך אמר עוד בהתחלה אני מנסה להביע ולהסביר את התהליך שעברתי בקצרה והוא סותם לי את הפה ומדבר בלי סוף נוסף על כך שאל מאיזה עדה ומוצא את אמרתי שנולדתי בארץ בכך הוא לא הסתפק ושאל מה ההורים וכשאמרתי התחיל לצחוק על העדה זה לא מצחיק אותי אנו בארץ ישראל ולא שייך לדבר על עדות זו דעתי בכל אופן ישנם רופאים מצויינים אבל לצערי מועטים גם עם רופא מוצלח צריך שיידע את מקומו ישנם גם רופאים שהראש שלהם רק במחשב וההרגשה כי הם בקושי שומעים אותך בכל אופן לדעתי ברור כי אלימות זה דבר גרוע ...רק שלפעמים אני מבינה מאיפה אנשים מתפרצים מאיזה מקום......יש לי רופא נוירוכירוגית במרפאת כאב שאני מטופלת היא ממש קצרת סבלנות והפנים שלה לימון חמוץ יש גם כאלה מה לעשות נפגשים עם כל מיני...העיקר הבריאות ...חג כשר ושמח לכולם
קישור:
כינוי:
הקלד כתובת לסרטון יוטיוב:
קישור:
הקלד כתובת לסרטון יוטיוב: