מידעהצהרת נגישות
תצוגת צבעים באתר(* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג chrome ו- firefox)תצוגה רגילהמותאם לעיוורי צבעיםמותאם לכבדי ראייהא+ 100%א-סגירה
כמוניטראומה מטרור ומלחמהמחקר : שליש מהאוכלוסייה מושפע מתמונות וסרטונים מזירות פיגוע

מחקר : שליש מהאוכלוסייה מושפע מתמונות וסרטונים מזירות פיגוע

13/12/15 11:04
1 תגובות
מחקר נט"ל שבוצע על-ידי חברת ZetaTools מראה כי חשיפה למידע לא מצונזר תורמת לתחושת האיום על הביטחון האישי ומשבשת את שיגרת היום. מעריב מסקרים. מוזמנים לספר לנו אם נחשפתם גם אתם למידע לא מצונזר ברשת.
מחקר : שליש מהאוכלוסייה מושפע מתמונות וסרטונים מזירות פיגוע

1 תגובות

אבי-אגלמז-(אבי88)
15/12/15 20:07
מבלי לעשות מחקר תחושת הבטן שלי אומרת שהעיקר שגורם לתחושת האיום על ביטחון האישי הוא כמות החשיפה בתקשורת ולא בהכרח התוכן. שעות על גבי שעות של שידורים, מבזקים המיוחדים , שעות של מלל לא תחליט של פרשנים מע...
מבלי לעשות מחקר תחושת הבטן שלי אומרת שהעיקר שגורם לתחושת האיום על ביטחון האישי הוא כמות החשיפה בתקשורת ולא בהכרח התוכן. שעות על גבי שעות של שידורים, מבזקים המיוחדים , שעות של מלל לא תחליט של פרשנים מעצים את האפקט המפגע.
לדעתי הדיווחים צריכים להיות קצרים ועניינים בדיוק כפי שמדווחים על תאונות דרכים. הלוואי ולתאונות הדרכים היו מקדישים שעות מסך כמו לפיגועים ובזכות זה אולי משפיעים במה שהוא להורדת מספר ההרוגים בכבישים. לתחושתי ככל שיש חשיפה גדולה יותר לפיגועים בתקשורת כך נותנים רוח גבית במיוחד לפיגועים האחרונים שמכונים אינטיפדת יחידים.