כמוניהשמנהאפיסת כוחות...

אפיסת כוחות...

08/02/18 9:13
2 תגובות
שלום לכל הקוראים והקוראות...
לפני שלוש שנים השלתי 11 ק״ג ממשקל גופי. וגם אז רציתי להמשיך ולהוריד עד 4 ק״ג.
השנה עברתי כמה שינויים בחיים האישיים וטלטלות נפשיות שגרמו לי להכנס לדכאון ומפה הדרך לעלות במשקל היא קלה ביותר. עליתי את כל מה שהורדתי פלוס עוד.

לא מצליחה לחזור לעצמי, בינתיים מסתובבת עם טייץ כי אף מכנס לא עולה עליי, מבואסת על עצמי שאין לי שליטה עצמית, מחסלת חבילת שוקולד (ועוד כל מיני מאכלים) לפני השינה קבוע, היום הולכת לקנות לעצמי מכנס חדש אבל מבואסת מזה :( ניסיתי ללכת לקבוצת ירידה במשקל, ירדתי 1 ק״ג בשבוע ואחכ הפסקתי להתמיד.

מה עושים? איך יוצאים מזה? פעם בשבוע עולה על המשקל ורואה שעליתי עוד מהשבוע שעבר. לא מצליחה לעצור את עצמי לצאת מהמעגל הזה.

תודה לכל מי שקרא/ה

2 תגובות

ד-ר-דינה-ראלט-PhD
08/02/18 9:27

מאז ומתמיד אני עוסקת בהרזיה הן מבחינה מקצועית והן אישית... תוכלי לקרוא המון בבלוג שלי והעקרון המוביל שגיבשתי הוא - השמנה היאנדאגת הגוף לעתיד ולכן הרזייה מחייבת הפנית תשומת לב לעכשו ולכאן... ראי למש...

מאז ומתמיד אני עוסקת בהרזיה הן מבחינה מקצועית והן אישית... תוכלי לקרוא המון בבלוג שלי והעקרון המוביל שגיבשתי הוא - השמנה היאנדאגת הגוף לעתיד ולכן הרזייה מחייבת הפנית תשומת לב לעכשו ולכאן... ראי למשל כאן ואשמח להרחיב..

.https://www.camoni.co.il/411802/7965

לימור-מרדי-דיאטנית
09/02/18 23:31
הי, את כותבת שאת מבואסת על עצמך, שאין לך שליטה עצמית. דיאטות נוספות כנראה יעצימו את חווית חוסר המסוגלות. מומלץ להתמקד בשינוי הרגלים ולא רק במשקל. אני ממליצה לך לחפש דיאטנית בגישה של נון דיאט, שמשתמ...
הי, את כותבת שאת מבואסת על עצמך, שאין לך שליטה עצמית. דיאטות נוספות כנראה יעצימו את חווית חוסר המסוגלות. מומלץ להתמקד בשינוי הרגלים ולא רק במשקל.
אני ממליצה לך לחפש דיאטנית בגישה של נון דיאט, שמשתמשת בכלים כמו cbt וnlp לשינוי הרגלים.
מציעה לך לבחור שינוי אחד קטן, שאת מסוגלת לעשות, שתעשי השבוע. רשמי לך בכל שבוע את ההצלחות הקטנות שלך בדרך למטרה, זה יעזור לך להחזיר את האמון בעצמך . בהצלחה !

מנהלי קהילה

שירי נקש
שירי נקש
אני דיאטנית קלינית בעלת קליניקה בפתח תקווה. בוגרת תואר ראשון בתזונה קלינית (B.Sc) בפקולטה לחקלאות, מהאוניברסיטה העברית. בוגרת סטאז' בבית חולים וולפסון ובעלת רישיון עבודה מטעם משרד הבריאות. מלווה, תומכת, מנחה ומטפלת באנשים (גברים, נשים וילדים) אשר רוצים לעשות שינוי בדרך האכילה שלהם, כל אחד ומטרתו - ירידה ,שמירה ועלייה במשקל. תזונה זהו תחום דינמי מאוד ומתעדכן כל הזמן. במסגרת מחויבותי למטופליי, אני מעורה ומתעדכנת בספרות המקצועית העדכנית ביותר ובמחקרים חדשים מהארץ והעולם. בחיי האישיים אני מיישמת את התורה עליה אני ממליצה למטופליי: מנהלת אורח חיים ספורטיבי עם הרגלי אכילה מאוזנים שהפכו לשגרת חיי וחיי משפחתי. הניסיון הרב אותו צברתי במהלך השנים בעולם העיסקי כמנהלת בכירה, תורמים לי רבות בעיסוקי כדיאטנית בהנעת אנשים להשגת מטרותיהם וביכולתם להשיג תוצאות מיטביות. כל אלו הופכים אותי לדיאטנית יותר טובה ולמטפלת מקצועית ומנוסה. יחד עם המטופלים אנחנו יוצאים למסע שבו הם מאמצים הרגלים נכונים ובריאים בקלות רבה ובהנאה גדולה, תוך השגת המטרות האישיות וקבלת תוצאות וחשוב מכך- שמירה עליהן.
יפעת אלנקרי
יפעת אלנקרי
נעים מאוד, שמי יפעת אלנקרי דיאטנית קלינית בעלת תואר בתזונה B.SC מטעם אוניברסיטת אריאל ובעלת תואר B.A במדעי ההתנהגות. נשואה ואמא ל3 בנות. עובדת נכון להיום כדיאטנית כללית וילדים בקופ"ח לאומית, מקבלת בקליניקה פרטית בגינות שומרון אכילה רגשית והפרעות אכילה על כל גווניהן. בנוסף מתרגלת באוניברסיטת אריאל בחוג למדעי התזונה ודיאטנית בפרוייקט אורח חיים בריא מטעם משרד החינוך.
שרון לוטן פסיכולוגית
שרון לוטן פסיכולוגית
פסיכולוגית רפואית מומחית. בעלת ניסיון רב בעבודה עם מבוגרים המתמודדים עם השמנה, לפני ואחרי ניתוח בריאטרי, במסגרת טיפול פרטני או קבוצתי. בנוסף מטפלת במבוגרים ובני נוער המתמודדים עם מצבים רפואיים שונים במטרה לקדם את בריאותם הגופנית ורווחתם הנפשית. עובדת במסגרת ציבורית ובקליניקה פרטית.
ד״ר הדר מילוא-רז
ד״ר הדר מילוא-רז
מומחית לרפואה פנימית. התמחות בפנימית ו' בשיבא. כעת בהתמחות שניה באנדוקרינולוגיה במכון האנדוקריני בשיבא ורופאה ב״מרכז הישראלי לטיפול בעודף משקל״ בשיבא.

מובילי קהילה

razm121
razm121
עברתי ניתוח מעקף קיבה לפני כשבע שנים .הדרך הניתוחית שלי, הייתה רצופה בעליות רבות ומורדותמהם למדתי רבות על סוגיי  הניתוחים הבריאטרים ועל המעקף בפרט.מזמין אותכם, להצטרף יחד למסע ולדרך אשר אתם עושים בקבוצה לניתוחים בריאטרים.רק יחד נגיע למטרה אשר הצבנו לעצמנו.  
Ruths
Ruths
סובלת מדלקת מפרקים שיגרונית וניוונית, ומחפשת להחליף מידע בנושא
תודתנו לחברת נובו נורדיסק על תרומה בלתי תלויה לסיוע בהקמת הקהילה. יובהר כי אין בתרומה זו כדי להשפיע על הפעילות או התוכן המוצגים בקהילה