כמוניהשמנהתמיד הייתי שמן

תמיד הייתי שמן

24/04/18 11:47
4 תגובות
תמיד הייתי ילד "לא מקובל", דחוי, בגלל השומן. גם היום, בגיל 40, לאחר שהשומר הינו חלק בלתי נפרד מחיי ומסרב להפרד בעקשנות, אני מרגיש שמסתכלים עלי כשונה. כי אני שונה באמת. אבל שונה מגעיל.
כל תגובת הזדהות תתקבל בברכה (גם תגובת תמיכה) :)

4 תגובות

ד-ר-דינה-ראלט-PhD
24/04/18 14:21
רב הבלוג שלי עוסק בהתמודדות עם ההשמנה שגם אצלי היתה בעיה מיום שאני זוכרת את עצמי. אשמח לדבר אתך וראה למשל את הרשימה - העפתי את המאזניים!!!
Ruths
מוביל קהילה
סובלת מדלקת מפרקים שיגרונית וניוונית, ומחפשת להחליף מידע בנושא
30/04/18 8:52
מיקי, לצערי אנחנו לא יודעים לקבל את השונה, ואת השמנים שופטים כאנשים ללא אופי. אם זה כל כך מפריע לך, מדוע אינך עושה צעד לקראת הירידה במשקל ? האם ניסית להצטרף לקבוצת תמיכה ? אם אתה במשקל מתאים לניתו...
מיקי, לצערי אנחנו לא יודעים לקבל את השונה, ואת השמנים שופטים כאנשים ללא אופי.
אם זה כל כך מפריע לך, מדוע אינך עושה צעד לקראת הירידה במשקל ?
האם ניסית להצטרף לקבוצת תמיכה ?
אם אתה במשקל מתאים לניתוח, אל תהסס, עבור אותו והחיים ייראו אחרת.
בכל אופן מי שאינו מסוגל לראות אותך מעבר למשקל, לא ראוי להיות חברך
miki.40
30/04/18 11:04
תודה רותי ודינה.
אני מנסה, אבל הקושי גובר... זו מלחמה יומיומית ברצון, ביצר הזה...
Ruths
מוביל קהילה
סובלת מדלקת מפרקים שיגרונית וניוונית, ומחפשת להחליף מידע בנושא
01/05/18 14:37
מיקי כל מי שבקבוצה היה במצבך, לי תמיד היו אנשים שאהבו אותי, אבל אני לא סבלתי את עצמי והתביישתי לפגוש אנשים חדשים. שנים נלחמתי במשקל, את כל הדיאטות ניסיתי, כולל היפנוזה וכדורים שגרמו לי להזיות. החלטת...
מיקי כל מי שבקבוצה היה במצבך, לי תמיד היו אנשים שאהבו אותי, אבל אני לא סבלתי את עצמי והתביישתי לפגוש אנשים חדשים.
שנים נלחמתי במשקל, את כל הדיאטות ניסיתי, כולל היפנוזה וכדורים שגרמו לי להזיות.
החלטתי לתת לעצמי מתנה ועשיתי ניתוח מעקף יחד עם סוויץ במוח.
היום כשאני יוצאת לבית קפה או למסעדה, אני תמיד לוקחת עם בן הזוג מנה אחת, כשאני לועסת במתינות ואוכלת כרבע והוא את השאר, שנינו יוצאים מרוצים, שבעים בחצי מחיר.
אני מאחלת לך מיקי שתצליח ותהנה מהתחושה הנהדרת לכשתסתכל במראה

מנהלי קהילה

שירי נקש
שירי נקש
אני דיאטנית קלינית בעלת קליניקה בפתח תקווה. בוגרת תואר ראשון בתזונה קלינית (B.Sc) בפקולטה לחקלאות, מהאוניברסיטה העברית. בוגרת סטאז' בבית חולים וולפסון ובעלת רישיון עבודה מטעם משרד הבריאות. מלווה, תומכת, מנחה ומטפלת באנשים (גברים, נשים וילדים) אשר רוצים לעשות שינוי בדרך האכילה שלהם, כל אחד ומטרתו - ירידה ,שמירה ועלייה במשקל. תזונה זהו תחום דינמי מאוד ומתעדכן כל הזמן. במסגרת מחויבותי למטופליי, אני מעורה ומתעדכנת בספרות המקצועית העדכנית ביותר ובמחקרים חדשים מהארץ והעולם. בחיי האישיים אני מיישמת את התורה עליה אני ממליצה למטופליי: מנהלת אורח חיים ספורטיבי עם הרגלי אכילה מאוזנים שהפכו לשגרת חיי וחיי משפחתי. הניסיון הרב אותו צברתי במהלך השנים בעולם העיסקי כמנהלת בכירה, תורמים לי רבות בעיסוקי כדיאטנית בהנעת אנשים להשגת מטרותיהם וביכולתם להשיג תוצאות מיטביות. כל אלו הופכים אותי לדיאטנית יותר טובה ולמטפלת מקצועית ומנוסה. יחד עם המטופלים אנחנו יוצאים למסע שבו הם מאמצים הרגלים נכונים ובריאים בקלות רבה ובהנאה גדולה, תוך השגת המטרות האישיות וקבלת תוצאות וחשוב מכך- שמירה עליהן.
יפעת אלנקרי
יפעת אלנקרי
נעים מאוד, שמי יפעת אלנקרי דיאטנית קלינית בעלת תואר בתזונה B.SC מטעם אוניברסיטת אריאל ובעלת תואר B.A במדעי ההתנהגות. נשואה ואמא ל3 בנות. עובדת נכון להיום כדיאטנית כללית וילדים בקופ"ח לאומית, מקבלת בקליניקה פרטית בגינות שומרון אכילה רגשית והפרעות אכילה על כל גווניהן. בנוסף מתרגלת באוניברסיטת אריאל בחוג למדעי התזונה ודיאטנית בפרוייקט אורח חיים בריא מטעם משרד החינוך.
שרון לוטן פסיכולוגית
שרון לוטן פסיכולוגית
פסיכולוגית רפואית מומחית. בעלת ניסיון רב בעבודה עם מבוגרים המתמודדים עם השמנה, לפני ואחרי ניתוח בריאטרי, במסגרת טיפול פרטני או קבוצתי. בנוסף מטפלת במבוגרים ובני נוער המתמודדים עם מצבים רפואיים שונים במטרה לקדם את בריאותם הגופנית ורווחתם הנפשית. עובדת במסגרת ציבורית ובקליניקה פרטית.
ד״ר הדר מילוא-רז
ד״ר הדר מילוא-רז
מומחית לרפואה פנימית. התמחות בפנימית ו' בשיבא. כעת בהתמחות שניה באנדוקרינולוגיה במכון האנדוקריני בשיבא ורופאה ב״מרכז הישראלי לטיפול בעודף משקל״ בשיבא.

מובילי קהילה

razm121
razm121
עברתי ניתוח מעקף קיבה לפני כשבע שנים .הדרך הניתוחית שלי, הייתה רצופה בעליות רבות ומורדותמהם למדתי רבות על סוגיי  הניתוחים הבריאטרים ועל המעקף בפרט.מזמין אותכם, להצטרף יחד למסע ולדרך אשר אתם עושים בקבוצה לניתוחים בריאטרים.רק יחד נגיע למטרה אשר הצבנו לעצמנו.  
Ruths
Ruths
סובלת מדלקת מפרקים שיגרונית וניוונית, ומחפשת להחליף מידע בנושא
תודתנו לחברת נובו נורדיסק על תרומה בלתי תלויה לסיוע בהקמת הקהילה. יובהר כי אין בתרומה זו כדי להשפיע על הפעילות או התוכן המוצגים בקהילה