כמוניבעיות גדילההתבגרות מינית לפני גיל 6

התבגרות מינית לפני גיל 6

19/09/18 10:50
1 תגובות
שלום לכולם
יש לי ילדה בת 5.9, מזה שלושה חודשים אני שמה לב לשינויים להתפתחות מינית מוקדמת, פנינו לאבחון אצל אינדוקרינולוג ילדים, ולאחר סדרה ארוכה של בדיקות וטסטים ואמ.אר.איי הוחלט על מתן זריקות דקפפטיל כל 28 יום.
יש לי כמה שאלות:
איך להכין את הילדה נפשית לזה שהיא תקבל זריקה כל חודש? האם להסביר לה בדיוק למה הזריקה מיועדת? היא עדיין טףקטנה מאד אך מפותחת וחכמה מאד ביחס לגיל.
האם הזריקה עצמה כואבת?
כמה זה יתרום לגובה הסופי של הילדה (היום היא בגובה 124 משקל 27 אחוזון 97% בשניהם.
תודה לכל העונים ⁦❤️⁩

1 תגובות

דר-שרי-קרפל-וולסקי
מומחה כמוני
בוגרת הפקולטה לרפואה באוניברסיטת בן גוריון בנגב. מומחית ברפואת ילדים , התמחות ברפואת ילדים בבית חולים לילדים שניידר. מתמחה בהתמחות על באנדוקרינולוגיה וסכרת ילדים בבית חולים שניידר.
26/09/18 9:43
שלום רב, לגבי המקרה עצמו אינני יודעת פרטים ולכן אנני ידועת להגיב. במרפאתינו בשניידר, אנו מפנים את הילדים לשיחה עם פסיכולוג ילדים אשר יסביר על הזריקה, על התהליך ונחיצתו,ויעזור בהתמודדות. ממליצה לך לב...
שלום רב, לגבי המקרה עצמו אינני יודעת פרטים ולכן אנני ידועת להגיב.
במרפאתינו בשניידר, אנו מפנים את הילדים לשיחה עם פסיכולוג ילדים אשר יסביר על הזריקה, על התהליך ונחיצתו,ויעזור בהתמודדות.
ממליצה לך לבקש הפניה דומה מאנדקרינלוג ילדים מטפל .
הזריקה עצמה כואבת במקום ההזרקה .

מנהלי קהילה

פרופ' משה פיליפ
פרופ' משה פיליפ
פרופ' משה פיליפבוגר בית הספר לרפואה באוניברסיטת בן-גוריון בנגב, התמחות ברפואת ילדים בסורוקה ותת התמחות באנדוקרינולוגית ילדים באוניברסיטת מרילנד שבבולטימור ארה"ב. פרופ' פיליפ מנהל את המכון לאנדוקרינולוגיה וסוכרת במרכז שניידר לרפואת ילדים בישראל מאז 1997. בנוסף, משמש פרופ' פיליפ כסגן דקאן למחקר ופיתוח בפקולטה לרפואה על שם סאקלר באוניברסיטת ת"א.
דר שרי קרפל וולסקי
דר שרי קרפל וולסקי
בוגרת הפקולטה לרפואה באוניברסיטת בן גוריון בנגב. מומחית ברפואת ילדים , התמחות ברפואת ילדים בבית חולים לילדים שניידר. מתמחה בהתמחות על באנדוקרינולוגיה וסכרת ילדים בבית חולים שניידר.
בת אל גולדשטיין
בת אל גולדשטיין
שמי בת אל, סיימתי את לימודי התזונה באוניברסיטת אריאל בשנת 2013. עובדת במרפאה לאנדוקרינולוגיה במרכז שניידר לרפואת ילדים ובקליניקה פרטית באורנית. וכן, לומדת תואר שני ועובדת באוניברסיטת חיפה בחוג לתזונה והתנהגות. בעלת ניסיון רב בתהאמת טיפול תזונתי לילדים, בהתאם לצורכיהם והעדפותיהם של הילד ומשפחתו.
רותם דיאמנט
רותם דיאמנט
אחות אחראית מרפאה אנדוקרינית. אחות מוסמכת 25 שנים, בעלת תואר שני בסיעוד מאוניברסיטת חיפה. בוגרת קורס טיפול נמרץ ילדים.
שיר קליר הרפז
שיר קליר הרפז
פסיכולוגית בהתמחות שיקומית במכון אנדוקרינולוגיה וסוכרת, ביה"ח שניידר. בןגרת תואר שני בנוירופסיכולוגיה שיקומית מהמכללה האקדמית תל אביב יפו.
תודתנו לחברת פייזר על תרומה בלתי תלויה לסיוע בהקמת הקהילה. יובהר כי אין בתרומה זו כדי להשפיע על הפעילות או התוכן המוצגים בקהילה.