כמוניסרטן השחלותהסיכויים לחלות

הסיכויים לחלות

13/12/18 3:34
1 תגובות
אני נפטרה מהתקף אסטמה עד שלא הגיע חמצן למוחה והייתה לה קריסת מערכות . היה לה גידול בשחלות והוא כביכול הוסר ומצבה היה נראה יציב מהבחינה הזו . עד כמה הסיכויי גדול שגם אני אחלה בסרטן?

1 תגובות

ד--ר-אורה-רוזנגרטן
מומחה כמוני
מומחית באונקולוגיה וברפואה פליאטיבית מנהלת היחידה לאונקולוגיה גינקולוגית רפואית, המרכז הרפואי שערי צדק, מקימה ויו"ר החוג לטפול תומך במסגרת האיגוד האונקולוגי.בוגרת הפקולטה לרפואה, האוניברסיטה העברית ירושלים.  
15/01/19 11:54
שלום רב יש לברר אם לאמך נעשה יעוץ גנטי הסכוי לחלות בסרטן השחלה מוגבר עבורך , מומלץ בכל מקרה לעבר יעוץ גנטי שיכלול את הנתונים של אמך ושאר נתוני המשפחה. הדבר יכול להתבצע במרפאה גנטית של המוסד שבו טופלה...
שלום רב
יש לברר אם לאמך נעשה יעוץ גנטי
הסכוי לחלות בסרטן השחלה מוגבר עבורך , מומלץ בכל מקרה לעבר יעוץ גנטי שיכלול את הנתונים של אמך ושאר נתוני המשפחה.
הדבר יכול להתבצע במרפאה גנטית של המוסד שבו טופלה או במסגרת הקופה , שם גם תוכלי לקבל המלצות למעקב בהתאם
בברכת בריאות שלמה
דר רוזנגרטן

מנהלי קהילה

פרופ' עופר לביא
פרופ' עופר לביא
מומחה במילדות ובגינקולוגיה, מנהל היחידה לגינקולוגיה כירורגית ואונקולוגית בבית חולים כרמל שבחיפה. כמו כן, פרופ לביא מטפל בחולות סרטן גינקולוגי במסגרת המרכז האונקולוגי של קופת חולים כללית, בלין – חיפה.בנוסף על פעילותו הקלינית, פרופסור לביא הינו פרופסור חבר קליני בפקולטה לרפואה של הטכניון, ומשמש כיו"ר ועדת חינוך רפואי של הפקולטה לרפואה.על תחומי מומחיותו נמנים, בין היתר, כירורגיה גינקואונקולוגית אונקולוגית, טיפולים גינקואונקולוגים, כירורגיה גינקולוגית אנדוסקופית וגנטיקה של מחלות ממאירות גינקולוגיות. 
עו
עו"ס אורית שפירא
* מנהלת מחלקת שיקום ורווחה של האגודה למלחמה בסרטן וחברת הנהלת 'האגודה הישראלית לפסיכואונקולוגיה'.   *מנחת קבוצות בכירה באגודה (קבוצת בוגרים צעירים, קבוצת נשים צעירות המתמודדות עם סרטן, קבוצת תמיכה לזוגות שאחד מבני הזוג חלה בסרטן, קבוצת תמיכה להורים שכולים ועוד) ואחראית על עדכון המידע של האגודה למלחמה בסרטן בנושא 'זכויות ושירותים, מידע לחולי סרטן'.   * בוגרת תואר שני בהצטיינות בעבודה סוציאלית (MSW), אוניברסיטת תל אביב. מומחית בתחום הבריאות.   * בעבר עובדת סוציאלית, המחלקה האונקולוגית, מרכז רפואי תל אביב (איכילוב) והעובדת הסוציאלית ב'הוספיס בית' של האגודה למלחמה בסרטן, תל השומר.
ד
ד"ר אורה רוזנגרטן
מומחית באונקולוגיה וברפואה פליאטיבית מנהלת היחידה לאונקולוגיה גינקולוגית רפואית, המרכז הרפואי שערי צדק, מקימה ויו"ר החוג לטפול תומך במסגרת האיגוד האונקולוגי.בוגרת הפקולטה לרפואה, האוניברסיטה העברית ירושלים.