כמוניכאבקאנביס רפואי לכאב נוירופטי

קאנביס רפואי לכאב נוירופטי

13/01/19 9:15
7 תגובות
בוקר טוב,

אני סוכרתית טייפ 2 מזה מספר שנים (מעל 10), A1C סביב 7 אך לאחרונה עלה ל 9.8. אני מטופלת בכדורים JARDIANCE 10 MG ו JANUET 50/1000 MG והוסיפו לי זריקה של INS. TOUJEO 32 יחידות בגלל העליה בA1C.
כתשע שנים אני סובלת מנוירופטיה שבשנים האחרונות הולכת ומחמירה.
טופלתי בסוגים שונים של תרופות במינונים הולכים ועולים (ליריקה, גאבא פנטין, סימבלטה ועוד תרופה שאיני זוכרת את שמה) אך לא הורגש שיפור.
אני סובלת מאוד מכאבים וחוסר תחושה בכפות הרגליים ולאחרונה אף אושר לי יום עבודה מקוצר ע"י רופאה תעסוקתית מכיוון שהכאב מונע ממני לישון שינה רציפה ואיכותית ופוגע בתפקוד שלי במהלך היום. אני מתקשה ללכת ולא יכולה לסבול מגע של נעל על הרגל.
הרופאה המטפלת והנוירולוג המליצו על קאנביס רפואי אך לא ידעו לאן להפנות אותי על מנת להתחיל בתהליך.
פניתי לתאם תור פרטי לד"ר ענת ישר, אך נאמר לי ע"י המזכירה שהיא לא נותנת מרשמים חדשים אלא רק מחדשת קיימים. קבעתי תור למרפאת הכאב בתל השומר אך על הזימון שקיבלתי מופיעה הערה כי הם לא נותנים אישורים לקאנביס רפואי.
אני אובדת עצות, סובלת מאוד ואשמח לכל הדרכה/עצה בנושא. תודה למשיבים.

7 תגובות

ד--ר-גור-רות
מומחה כמוני
אני מומחית בנוירוכירורגיה וברפואת כאב ומשמשת כרופאת כאב בכירה במרפאת הכאב בשיבא. אני מתמחה בעיקר בכאבים שמקורם במערכת העצבים המרכזית: כאבי ראש, כאבי פנים כאבים הנובעים מבעיות נוריולוגיות, כאבים שמקורם בעמוד השדרה לכל אורכו, הרפס, ועוד. אני מתמחה בעיקר בפעולות פולשניות לטיפול בכאב, אולם אמונה גם על הטיפול התרופתי.
19/01/19 16:00

שלום רב.הטיפול הטוב ביותר הוא לאזן את הסכרת וכמה שיותר מהר.לאחרונה ראיתי פרסומים של מיזם של מכון ויצמן לדיאטה מותאמת חיידקי מעי ואני מקבלת תגובות אוהדות שזה מאד מאד עוזר.לנוירופטיה עצמה מה שניתן לה...

שלום רב.
הטיפול הטוב ביותר הוא לאזן את הסכרת וכמה שיותר מהר.
לאחרונה ראיתי פרסומים של מיזם של מכון ויצמן לדיאטה מותאמת חיידקי מעי ואני מקבלת תגובות אוהדות שזה מאד מאד עוזר.
לנוירופטיה עצמה מה שניתן להציע בתל השומר מעבר לתרופות פומיות הוא עירויי לידוקאין ומגנזיום וכם השתלת קצב שדרתית שהינו טיפול מאד מקובל ועם אחוזי הצלחה מאד גבוהים.
לגבי קנביס - אם זה מה שאת רוצה - אין לי מושג לאן להפנות אותך. אכן מאשרת שבשיבא לא נותנים אישורים כאילה.
ד"ר גור.

שרון71
03/02/19 8:15
תודה רבה. ברור לי שאיזון חשוב ביותר אבל להבנתי הנזק שכבר ניגרם לי הינו בלתי הפיך ואני מחפשת פתרון לכאב הנוראי שאני חובה. אשמח לקבל מעט מידע על עירויי לידוקאין ותופעות לוואי, אם יש. מעולם לא שמעתי על ז...
תודה רבה. ברור לי שאיזון חשוב ביותר אבל להבנתי הנזק שכבר ניגרם לי הינו בלתי הפיך ואני מחפשת פתרון לכאב הנוראי שאני חובה. אשמח לקבל מעט מידע על עירויי לידוקאין ותופעות לוואי, אם יש. מעולם לא שמעתי על זה.
Kobi.Avi
19/01/19 21:14
ערב טוב תבקשי להפגש עם רופא ממרפאת כאב אני למשל טופלתי באסותא ראשון לציון ואחרי איזה עשרים פעם של טיפולים בעירוי של לידוקאין שגם לא עזר המליץ על קאנביס רפואי ואחרי שבעת מדורי גיהנום קיבלתי רישיון אני ...
ערב טוב תבקשי להפגש עם רופא ממרפאת כאב אני למשל טופלתי באסותא ראשון לציון ואחרי איזה עשרים פעם של טיפולים בעירוי של לידוקאין שגם לא עזר המליץ על קאנביס רפואי ואחרי שבעת מדורי גיהנום קיבלתי רישיון אני מטופל בשמן קאנביס והחיים שלי השתנו לטובה ממש חזרתי להנות מהחיים רפואה שלמה ושבוע טוב
שרון71
03/02/19 8:13
תודה רבה. אשמח לקבל פרטים, האם פנית ישירות ובאופן פרטי לאסותא או שדרך קופ"ח? מה זה עירוי לידוקאין? פעם ראשונה שאני שומעת על זה.
סמקול
20/01/19 11:42
מרפאת טופ איכילוב, רופא כאב בעלות 150 ש'ח בהשתתפות הקופה.
שרון71
03/02/19 8:12
תודה רבה, אשמח לקבל פרטים נוספים. אפשר גם בהודעה פרטית.
Kobi.Avi
03/02/19 8:27
היי אני הלכתי לאסותא דרך קופת חולים מכבי

מנהלי קהילה

ד
ד"ר איתי גור אריה
מנהל היחידה לשיכוך כאב בשיבא, תל השומר. ד"ר גור-אריה כותב הספר "כאב, מאבחנה ועד הקלה"
עידית רונן
עידית רונן
יו\\\"ר עמותת פורום הסיעוד לטיפול בכאב. מרכזת ומתאמת הטיפול בכאב , מנהלת תחום ניהול סיכונים ובטיחות המטופל ואחות הועדה להגנת הילד: במרכז שניידר לרפואת ילדים. מאמינה שקשר איכותי בין המטופל לבין המטפל מסייע לאיכות הטיפול בכלל ובכאב בפרט.
ד
ד"ר גור רות
אני מומחית בנוירוכירורגיה וברפואת כאב ומשמשת כרופאת כאב בכירה במרפאת הכאב בשיבא. אני מתמחה בעיקר בכאבים שמקורם במערכת העצבים המרכזית: כאבי ראש, כאבי פנים כאבים הנובעים מבעיות נוריולוגיות, כאבים שמקורם בעמוד השדרה לכל אורכו, הרפס, ועוד. אני מתמחה בעיקר בפעולות פולשניות לטיפול בכאב, אולם אמונה גם על הטיפול התרופתי.

מובילי קהילה

לימור חורש
לימור חורש
היי חברים :) שמי לימור, לוקה בכאב כרוני מתחילת שנת 2011 עקב תאונה. כיום, לצד הכאבים והמחלה, כל מטרתי היא לאפשר למטופלים, למשפחותיהם ולאנשי מקצוע לבנות סביבת חיים בריאה המבוססת על הבנה, אמפתיה והתחשבות הדדית. בכוונתי לתת הכוונה לרכישת כלים, לתת מקום לדבר על מה שאסור, על מה שמותר ולא נעים, ולתת לכם הזדמנות להכיר ולפגוש זה את זה.