כמוניאטופיק דרמטיטיסכל מה שרציתם לשאול על אטופיק דרמטיטיס - אירוח פייסבוק לייב!

כל מה שרציתם לשאול על אטופיק דרמטיטיס - אירוח פייסבוק לייב!

06/02/19 10:25
0 תגובות

ביום ראשון הקרוב (10/2) בשעה 17:00 בערב, יתארח בעמוד הפייסבוק של "כמוני" בשידור חי, מנהל קהילת אטופיק דרמטיטיס ב"כמוני" פרופ' בן אמיתי, שהינו מנהל יחידת עור ילדים בביה"ח שניידר ואחד המומחים הבכירים בישראל בטיפול באטופיק דרמטיטיס. פרופ' בן אמיתי יציג סקירה של ההתפתחויות והטיפולים החדשים בתחום וכן יענה על כל שאלותיכם בנושא: רוצים לדעת אילו תכשירים מומלצים? יש לכם שאלות על טיפולי פוטותרפיה? רוצים לדעת אילו סימנים מעידים על אטופיק אצל תינוקות? ועוד, אתם מוזמנים לכתוב כבר עתה את שאלותיכם, כאן בעמוד הפייסבוק שלנו, ופרופ' בן אמיתי ישיב לכם בשידור חי.

כל מה שרציתם לשאול על אטופיק דרמטיטיס - אירוח פייסבוק לייב!

0 תגובות

מנהלי קהילה

פרופ' דני בן אמתי
פרופ' דני בן אמתי
בוגר בית הספר לרפואה של האוניברסיטה העברית ירושלים (1979). בוגר התמחות ברפואת ילדים בבי"ח בילינסון, בוגר התמחות ברפואת עור ומין בבי"ח בילינסון (1996) מאז רופא עור בכיר, ומנהל יחידת עור ילדים במרכז שניידר לרפואת ילדים. ממייסדי החוג לרפואת עור ילדים, ההסתדרות הרפואית בישראל. ראש החוג לרפואת עור ילדים בהסתדרות הרפואית, ממועד הקמתו ועד 2014. שימש כסגן מנהל מרכז שניידר לרפואת ילדים בשנים .2004-2007 פרופסור חבר קליני, וראש החוג לרפואת עור ומין באוניברסיטת תל אביב.
שולמית בורשטיין MA
שולמית בורשטיין MA
מייסדת ומנהלת מקצועית בעמותה הישראלית לאטופיק דרמטיטיס, MA בפסיכותרפיה שולמית בורשטיין היא המנהלת המקצועית של העמותה הישראלית לאטופיק דרמטיטיס. שולמית, אם לבת אטופית מזה 23 שנים, וממש לאחרונה גם סבתא לתינוקת אטופית, נסעה במשך השנים לחפש מענה למחלה בכל רחבי העולם. בין השאר בתה טופלה בדאלאס, בלונדון, במינכן, בדאבוס ובאוון. בכל מקום למדה את הידע המקצועי המעודכן ביותר על המחלה ואת הגישות הטיפוליות. תוך כדי למדה פסיכותרפיה והוציאה תואר שני באונברסיטה באנגליה. שולמית ממשיכה ללמוד ולהתעדכן תוך מעקב רציף אחר ספרות מקצועית, והשתתפות בכנסים מקצועיים בינלאומיים.

מובילי קהילה

דבורה וידמן
דבורה וידמן
דבורה וידמן היא סמנכ"לית הפיתוח של העמותה הישראלית לאטופיק דרמטיטיס. דבורה מגיעה מתחום הניהול והליווי העסקי לארגונים חברתיים, ובפן האישי – אם לחמישה ילדים, רובם מתמודדים עם אטופיק דרמטיטיס ברמות שונות, מקל ועד בינוני +. העבודה בעמותה מפגישה באופן מפתיע את הפן האישי עם זה המקצועי. דבורה מנהלת את קהילות ההורים והמתמודדים של העמותה (בווטסאפ), ותשמח לעמוד לרשותכם גם כאן.
תודתנו לחברת פייזר על תרומה בלתי תלויה לסיוע בהקמת הקהילה. יובהר כי אין בתרומה זו כדי להשפיע על הפעילות או התוכן המוצגים בקהילה.