כמוניחוט שדרהניתוח עמוד שידרה צווארי - אחוזי נכות

ניתוח עמוד שידרה צווארי - אחוזי נכות

29/05/19 18:38
6 תגובות
היי לכולם

עברתי לפני שנתיים ניתוח קיבוע קידמי בצוואר - יש לי מגבלות בתנועת הצוואר כמובן אך לא גדולות ..בנוסף הכאבים הנוירפאטיים נשארו- אני לפני וועדה לקביעת אחוזי נכות יש..למישהו יש ניסון בנושא ויודע מהם אחוזי הכנות הניתנים לאחר קיבוע 2 חוליות בצוואר?

תודה
ובריאות שלמה לכולם .

6 תגובות

איללן
03/06/19 12:25
35 אחוזים אלא אם יש מחלות נוספות ברקע
sumiran
09/06/19 19:21
יש לי קיבוע של 2 חוליות..ומגבלות בהנעת התוואר למעלה למטה ולצדדים מעט..ובנוסף כאבים נויירפאטים אני עם קאנביס רפואי ומשככי כאבים נוספים..אז אתה אומר 30 ומעלה..?תודה..
איללן
09/06/19 20:04
כנס לאתר ביטוח לאומי הכל מפורט
סידוש
09/06/19 18:20
אני עברתי לפני שנה ניתוח קיבוע
קדמי בצואר בחוליות c3-4,c6-7
יש לי מגבלת צידוד בצואר גם ימינה וגם שמאלה,וכן נימלול בידים וברגליים.
האם מגיעים אחוזי נכות?ולמי צריכים לפנות
איללן
09/06/19 18:29
כן תלוי חומרת המצב יש נזק לצוואר מבחינת מוגבלות זה 50 אחוז אם זה נימולים ורגליים מבחינה נוירופטתית מה שלי יש עקב מילופתיה צווארית מה שמציע עורך דין טוב ויש מצב לקבל נכות מצד שני אם מחלות נוסספות בקרע...
כן
תלוי חומרת המצב יש נזק לצוואר מבחינת מוגבלות זה 50 אחוז אם זה נימולים ורגליים מבחינה נוירופטתית מה שלי יש עקב מילופתיה צווארית מה שמציע עורך דין טוב ויש מצב לקבל נכות מצד שני אם מחלות נוסספות בקרע זה הזמן סוכרת למשל דלקות למינהן כמו דלקת פרקים דכאון

איללן
09/06/19 18:30
רקע

מנהלי קהילה

ד
ד"ר ודים בלובשטיין
סגן מנהל המחלקה לשיקום שדרה ומנהל היחידה לאורודינמיקה ושיקום שליטה בשתן, בית החולים לוינשטיין מומחה ברפואת שיקום ובעל ניסיון רב בטיפול ושיקום נפגעי שדרה. חבר סגל בחוג לרפואת שיקום. ד"ר בלובשטיין סיים את לימודי הרפואה ברוסיה והתמחה שם ברפואה פדיאטרית. בשנת 93' עלה לארץ, סיים התמחות ברפואה שיקומית ומאז עובד בבית החולים לוינשטיין כרופא בכיר במחלקה לנפגעי שדרה. 
תמר פולאק
תמר פולאק
סגנית אחות אחראית במחלקה לשיקום שדרה, בית החולים לוינשטיין בעלת תואר ראשון בסיעוד ותואר שני בסוציולוגיה רפואית. בעלת ידע ומומחיות בתחום הטיפול והשיקום בנפגעי חוט שדרה.
פרופ' עמירם כ
פרופ' עמירם כ"ץ
מנהל בית החולים לוינשטיין ומנהל המחלקה לשיקום שדרה פרופסור כ"ץ מנהל את בית החולים לוינשטיין משנת 2011. עוד קודם לכן שימש בתפקידים שונים בבית החולים לוינשטיין החל משנת 1983. את תפקידו כמנהל המחלקה לשיקום שדרה, הוא ממלא משנת 1994. פרופסור כ"ץ הוא מומחה ברפואה פיסיקלית ושיקום ובעל תואר נוסף כדוקטור לפילוסופיה (בחוג לפיזיולוגיה באוניברסיטת תל אביב). פרופ' כ"ץ השתלם בטיפול בפגיעות חוט שדרה ב- Stoke-Mandeville באנגליה וחבר בוועדה המדעית של החברה הבינלאומית לחוט שדרה ISCoS. יחד עם כל צוות המחלקה לשיקום שדרה בלוינשטיין פיתח סולם הערכה תפקודית לנפגעי חוט שדרה שמכתיב כיום יעדי טיפול שיקומי בנפגעי חוט שדרה במדינות רבות בכל העולם. פרטים נוספים ב- www.catzamiramprof.com
סיון אבנרי
סיון אבנרי
פיזיותרפיסט,מדריך קליני ובעל תארים ראשון ושני בפיזיותרפיה. (אוניברסיטת תל אביב)עובד בבית החולים לוינשטיין מאז 2001.אחראי על שירותי הפיזותרפיה במחלקה לשקום שדרה.
הדס טרייסמן
הדס טרייסמן
מרפאה בעיסוק אחראית, המחלקה לשיקום שדרה, בית החולים לוינשטיין בעלת תואר שני וותק של 14 שנה. התמחתה בתחום שיקום שדרה ובנושא זה כתבה גם את התזה
שרון רצהבי
שרון רצהבי
שרון רצהבי, פסיכולוגית רפואית מומחית. תואר ראשון מאוניברסיטת תל אביב, תואר שני מהמכללה האקדמית תל אביב יפו, בית ספר לפסיכותרפיה פסיכואנליטית באוניברסיטת חיפה. עבדה כפסיכולוגית בבית החולים רמב"ם ובבית החולים כרמל בחיפה עם אנשים המתמודדים עם מגוון מחלות ופציעות. כיום פסיכולוגית אחראית במחלקה לשיקום שדרה בבית לוינשטיין.

מובילי קהילה

שמואל-עדיני
שמואל-עדיני
פגוע חוט שדרה צווארי לאחר ניתוח להוצאת גידול אינטראמודולרי בגובה חוליות C2-C5 . חסר תחושה שיטחית ועמוקה.נכה בהגדרות הרפואיות,בריא בראש ובנחישות. כתבתי ספר \"שדרה כחוט השערה\" (פורסם באינטרנט) המתאר את נחישותי השיקומית בתקופה של מספר שנים ואת \"מלחמותי\" בכל התחומים הרפואיים והבירוקרטיים על מנת לחזור ולהשתלב בחברה כשווה.