עדכון קטן

02/06/19 3:36
2 תגובות
המתנתי לתחנת אוטובוס. עצרו אותי בחור נאה ובחורה שנראה שממש מתרגשת מהבחור שנמצא איתה. הם ביקשו ניירות גלגול הבאתי להם והצעתי להם את הטבק הטעים שלי והבחורה לקחה.
נסעתי למרכז העיר כדי לקנות טבק טעים בזול. בדרך ראיתי חבורות אמריקאים שהם העם הסקסי בעיניי וראיתי גם בחור צעיר מאוד גבוה מעל 2 מטר שנראה לא מהארץ. תהיתי לעצמי אם הוא מוטרד מהגבוה היותר מידי גבוה שלו.
לפני שהלכתי לקנות טבק עצרתי לקנות פלאפל. זה היה לי קצת קשה לאכול את הקמח הלבן - מצד שני הוא טעים לי.
כשאכלתי לאפה בפלאפל היו סביבי חבורת אמריקאים ואמריקאי שצעק המון משהו על "לזיין בחור" ולא הבנתי את כוונת המשורר ובאיזה הקשר... הייתי קצת מרוחק מהם.

אח"כ קניתי טבק וכבר מהשנה וחצי האחרונות התרגלתי לכך שלבנתיים זהו - כבר לא מבקשים ממני ת.ז בשונה משנים לפני. אני מודע לכך שאני לא משקיע בגוף שלי כמו בעבר.. נשחקתי קצת.

בדרך חזרה התקשרתי לידידה הקרובה וקצת שוחחנו. כשאמרתי לה משהו שיכול להרתיע אנשים בטלפון ליד מישהו שישב ליידי - לפתע האוזניות הפסיקו לעבוד לי. התקלקלו. אני מאוד מאמין שקרה כאן משהו מיסטי. כלומר אם הייתי מדבר על דברים בנאלים כביכול זה לא היה קורה.

בדרך חזרה הגיעו חבורת צעירים להתיישב קרוב לידי. בהיתי קצת בהם בצורה לא שקופה. אחד מהם ניסה לבקש מאחד הנוסעים סיגריה ודווקא לא ממני שאני נראה קרוב (וקל לזהות שאני מעשן) ובחרתי קצת להעלב.

צעיר אחר זה מישהו שדיבר וחייך אל חבריו - זה מישהו שפחות לטעמי אך עדיין נראה טוב וזה מישהו שלפני כמה חודשים נסענו לבד באוטובוס והחלטתי למצוץ את הסוכריה על מקל לידו כאילו אני מוצץ זין. אח"כ מול המראה בבניין שלי כשתרגלתי מה עשיתי קלטתי שזה יצא מכוער ולא סקסי. וכן, אני עדיין חושב שיום אחד גם אהיה עם בחורה.

כשהגעתי לבית הרגשתי רע והתקשרתי 3 פעמים לקו סיוע של ער"ן שלא ענו ולכן הגעתי לפה. ברקע מתנגן לי שיר של אלילת הפופ שלי שיצא לפני בערך 20 שנים.

חשבתי לעצמי שלא משנה כמה חפשתי קרם משזף חדש או אקנה בגדים יפים או לא יודע - זה לא משתווה כמו לרדת במשקל... (נגיד כמו 15-20 קילו פחות). אני ממש רוצה לרדת במשקל.

אגב, יצא לי לראות ביוטיוב מישהו שמדבר על מוצרי טיפוח כמו שיש יוטיובריות על טיפוח. לא קנאתי בו שהוא מדבר על טיפוח כגבר בלי בושה ועם גאווה (גאווה שהייתה לי בעבר) מ2 סיבות: הוא לא קיבל הרבה צפיות ויש לו פנים מכוערות - נחמה.

אני אלך לי קצת לאכול בריא אולי. מקווה שיהיה לי סבלנות. כל הקמח והקפה השחור בהגזמה שצרכתי לאחרונה מזקינים לי את עור הפנים - לא משהו שיגרום לצעירים חתיכים להסתכל עליי.
יום טוב.

2 תגובות

רמי.-.מתנדב.ערן
מתנדב ער"ן
02/06/19 8:39
בוקר טוב ושבוע טוב, קראתי את העדכון. תודה שאתה משתף במה שעובר עליך.. הרגשתי שיכולת לקחת מרחק מסוים מהאירועים וכך לחוות אותם אמנם מתוך השוואות עם אחרים ועם עצמך מהעבר, אבל בעוצמת רגשות מפויסת יחסית.
Maryland.
17/06/19 8:36
חחחחחחחחח וואו, זו ממש אני.

מנהלי קהילה

יאיר - ער'ן
יאיר - ער'ן
הכאב הוא בלתי נמנע אך הסבל זה עניין של בחירה And in the end, the love you TAKE, is equal to the love you MAKE
מיכל ל. - ער
מיכל ל. - ער"ן
מנהלת שירות האינטרנט בער"ן נשואה+2

מובילי קהילה

תקווה - מתנדבת ער
תקווה - מתנדבת ער"ן
אני פנסיונרית, נשואה, יש לי 3 ילדים בוגרים ו-5 נכדים. למדתי באוניברסיטה מתמטיקה ומדעי המחשב. לפני הפרישה עבדתי בפיתוח תוכנה ובהמשך בתמיכה במוצרים שהחברה שלנו ייצרה.
מורן- מתנדבת ער
מורן- מתנדבת ער"ן
היי :) אני מורן, מתנדבת בער"ן מזה כשלוש שנים.
שרה-מתנדבת ערן
שרה-מתנדבת ערן
מתנדבת בער"ן כשנה אם 4 ילדים וסבתא ל5 נכדים, אחות מיילדת
גפן - מתנדבת ער
גפן - מתנדבת ער"ן
מחר יום חדש
גילה 22 מתנדבת ערן
גילה 22 מתנדבת ערן
אלמנה בת 70 2 ילדים 6 נכדים מלמדת מחשבים גיל שלישי שרה במקהלה שוחה כל השנה
ד
ד"ר שירי דניאלס
מנהלת מקצועית ארצית בעמותת ער"ן מרצה באוניברסיטת תל אביב מומחית לייעוץ קצר מועד מחברת הספרים "עוצמת ההקשבה - כיצד לסייע לסובבים אותך בזמן מצוקה רגשית ומשבר" ו "כאב אנלוגי בעידן דיגיטלי - התמודדות חיובית עם פרידה וגירושים", בהוצאת מטר
דינה - ער
דינה - ער"ן
מתנדבת בער"ן