הכרות

13/06/19 2:37
1 תגובות
נראה לי שאני רוצה להכיר מישהי. אין לי ניסיון ממש עם בנות חוץ מידידות. אני מעדיף קשר קבוע וקרוב... המין זה לא האישיו מבחינתי. מה שיותר חשוב לי זה שיחות, בילויים יחד, הביחד בעיקר. אני יותר רגשי.. רוצה רגש, קרבה ואהבה.
באפליקציות הכרויות אני הטעם של יותר גברים מנשים.
אין לי ניסיון בהכרות שהיא לא ידידותית עם נשים ואני גם לא מצליח ממש לייצר קשרים עם בנות באפליקציות לעומת גברים שאני הטעם של הרוב. מה עושים?

עניין נוסף ניסתי כמה פעמים להתקשר הלילה לער"ן והם לא עונים. לא נרדם מדאגות.

1 תגובות

יאיר---ער-ן
מנהל קהילת ער"ן
הכאב הוא בלתי נמנע אך הסבל זה עניין של בחירה And in the end, the love you TAKE, is equal to the love you MAKE
13/06/19 15:15
JB יקר - באיזו שעה אתה מנסה להתקשר ( אני מבין שאתה משתמש בערוץ הטלפון ) - אני אעביר את זה לאחראים - אבל אתה גם יכול לשלוח מייל הבהרה בעניין דרך ה"צור קשר". לשאלתך - וואאו זו לא שאלת מיליון הדולר - ז...
JB יקר - באיזו שעה אתה מנסה להתקשר ( אני מבין שאתה משתמש בערוץ הטלפון ) - אני אעביר את זה לאחראים - אבל אתה גם יכול לשלוח מייל הבהרה בעניין דרך ה"צור קשר".
לשאלתך - וואאו זו לא שאלת מיליון הדולר - זו שאלת ביליון הדולר. למרות גילי המופלג ואולי בגלל גילי המופלג - אין לי באמת תשובה קונקרטית. אני מניח שמרחיבים את מעגל ההכרות.
סתם רעיון - יש לך ידידות טובות. אולי תשתף אותן ברצונותייך והן מכירות אחת בודדה נחמדת שנמצאת איכנשהו בקצה השני של הגלקסיה אבל גם ממש קרובה אלייך וגם היא רוצה רגש קרבה ואהבה ...
ממרום גילי אתן לך עיצה אחת - מהלך החיזור הוא קצת משחק כזה. זה לא באמת לשקר אלא פשוט להתנהל מחוץ לאזור הנוחות הרגיל. אז או קיי צריכים להתנהל מחוץ לאזור הנוחות אבל אל תאבד את עצמך. בסוף בסוף תהיה אתה.
ועוד פעם - איך עושים את זה ממש ? לא יודע רק מאחל לך באמת שתפגוש את זו שתעשה אותך מאושר ואתה תעשה אותה מאושרת.
:heart:

מנהלי קהילה

יאיר - ער'ן
יאיר - ער'ן
הכאב הוא בלתי נמנע אך הסבל זה עניין של בחירה And in the end, the love you TAKE, is equal to the love you MAKE
מיכל ל. - ער
מיכל ל. - ער"ן
מנהלת שירות האינטרנט בער"ן נשואה+2

מובילי קהילה

תקווה - מתנדבת ער
תקווה - מתנדבת ער"ן
אני פנסיונרית, נשואה, יש לי 3 ילדים בוגרים ו-5 נכדים. למדתי באוניברסיטה מתמטיקה ומדעי המחשב. לפני הפרישה עבדתי בפיתוח תוכנה ובהמשך בתמיכה במוצרים שהחברה שלנו ייצרה.
מורן- מתנדבת ער
מורן- מתנדבת ער"ן
היי :) אני מורן, מתנדבת בער"ן מזה כשלוש שנים.
שרה-מתנדבת ערן
שרה-מתנדבת ערן
מתנדבת בער"ן כשנה אם 4 ילדים וסבתא ל5 נכדים, אחות מיילדת
גפן - מתנדבת ער
גפן - מתנדבת ער"ן
מחר יום חדש
גילה 22 מתנדבת ערן
גילה 22 מתנדבת ערן
אלמנה בת 70 2 ילדים 6 נכדים מלמדת מחשבים גיל שלישי שרה במקהלה שוחה כל השנה
ד
ד"ר שירי דניאלס
מנהלת מקצועית ארצית בעמותת ער"ן מרצה באוניברסיטת תל אביב מומחית לייעוץ קצר מועד מחברת הספרים "עוצמת ההקשבה - כיצד לסייע לסובבים אותך בזמן מצוקה רגשית ומשבר" ו "כאב אנלוגי בעידן דיגיטלי - התמודדות חיובית עם פרידה וגירושים", בהוצאת מטר