כמוניזכויות החולהנכות כללית מסלול עקרת בית

נכות כללית מסלול עקרת בית

29/06/19 23:35
3 תגובות
שלום. לפני כמה זמן הייתה לי ועדה רפואית ערר. אחרי יו יים קיבלתמ את המסמכים האלו. תוכלו להגיד לי כמה אחוזי נכות קיבל י במשוקלל? ועל מה קיבלתי אותם? הם אהיה זכאית לרטרו? והכי חדוב בפירוט של האחוזים יש סעיפים בלי אחוזי נכות משוקללת ובלי תאריכים. רק כתוב 50 זמני בסעיף מסויים. מה זה אומר שאין תאריכים ואחוזים משוקללים בסעיף הזה?
תודה מראש. לא שלחו עדיין פקוטוקול או מכתב ולא אישרו נכות כלשהי עדיין. מה פרוש כל המסמכים האלו. בבקשה.
נכות כללית מסלול עקרת בית

3 תגובות

נטלי17
29/06/19 23:39
הפירוט
Attached Picture
נטלי17
29/06/19 23:41
פירוט
Attached Picture
נטלי17
29/06/19 23:41
המשך פירוט
Attached Picture

מנהלי קהילה

עו
עו"ד אדריאנה שוורץ
מתמחה בפניות ותביעות כנגד קופות החולים, הביטוחים המשלימים, בתי חולים ומשרד הבריאות לחייבן לאשר טיפולים משפרים, מאריכים ומצילי חיים אשר אינם בהתוויה או בסל הבריאות או לדאוג לקבלת החזר כספי חלקי או מלא מקופת החולים עבור תרופות, טיפולים, בדיקות ופרוצדורות רפואיות שונות. למשל: סירוב הקופה לממן תרופה לה זקוק החולה; סירוב הקופה לספק לפונה טופס 17; סירוב הקופה להפנות את החולה למרכז רפואי מסוים; סירוב הקופה והביטוח המשלים להחזר כספי עבור ביקור אצל רופא מומחה, ביצוע בדיקה או ביצוע פרוצדורה רפואית ועוד. אני עוסקת גם כן בייצוג על פי חוק לטיפול בחולי נפש, ייצוג באשפוז בכפיה. בעקבות הסיפור האישי שלי, החלטתי שאני רוצה להקדיש את חיי המקצועיים לסייע לאנשים בנבכי הבירוקרטיה הרפואית. אמי נפטרה מסרטן ובמהלך 13 שנות מחלתה, גיליתי שחלק ניכר מהזמן אני מכלה בטיפול באדמיניסטרציה הרפואית והבנתי שצריך להיות אדם מאוד אסרטיבי, עם הרבה סבלנות וזמן פנוי כדי לקבל מהמוסדות הרפואיים את מה שנזקקים לו לשיפור איכות החיים, הארכתם או הצלתם. ויותר מהכל, צריך ידע - לדעת למי לפנות, איך, מה לכתוב או להגיד באופן מדויק.
שמוליק בן יעקב
שמוליק בן יעקב
עבדתי שנים רבות במערכת הבריאות כמנהל מחוז במכבי שירותי בריאות וכמנהל היחידה הרפואית בחברת אבנר ואני מכיר היטב את מערכת הבריאות, מה הזכויות ואיך אפשר לממש אותן אני פעיל שנים רבות במסגרת האגודה לזכויות החולה- פרטים על האגודה ראו באתר www.patients-rights.org rnrnכמו כן אני מרכז את קואליציית ארגוני הזכות לבריאות - קואליציה של כ- 50 ארגונים הפועלים יחד לקדם נושאים מערכתיים למען החולים ובני משפחותיהם