כמוניהשמנהמיני מעקף

מיני מעקף

03/07/19 18:45
4 תגובות
שלום לכולם
אני מנותח טרי של מיני מעקף ומחר אני מגיע לשלב של הנוזלים המלאים. אני לא אוהב רוויון. גיל או לבן משהו כזה. האם מישהו יכול להמליץ לי על מוצר לשלב זה? תודה רבה

4 תגובות

מנחם-שאול
06/07/19 12:56
יתכן וניתן להמתיק אותם בממתיק מלאכותי והטעם ישתפר פלאים . ההמלצה - חייב להיעזר בדיאטנית/ן המתמחה בניתוחים בריאטרים (אין מחסור בדיאטניות כאלה )
לימור-מרדי-דיאטנית
07/07/19 13:37
שלום לך, כפי שכתבת, בשלב הזה אפשר לצרוך מוצרי חלב נוזליים כגון מה שכתבת וגם יוגורט וחלב. יש משקאות יוגורט נוזליים שיכולים להתאים וגם מוצרים על בסיס סויה. חשוב שהמוצרים לא יכילו סוכר כדי להימנע מ...
שלום לך,
כפי שכתבת, בשלב הזה אפשר לצרוך מוצרי חלב נוזליים כגון מה שכתבת וגם יוגורט וחלב.
יש משקאות יוגורט נוזליים שיכולים להתאים וגם מוצרים על בסיס סויה.
חשוב שהמוצרים לא יכילו סוכר כדי להימנע מdumping syndrome,
לכן אפשרי גם מעדני דיאט (ללא תוספת פרי או סוכר) .

אני מניחה שעשית הכנה תזונתית אצל דיאטנית לפני הניתוח, האם יידעת אותה מראש על הבעיה שלך בשלב הזה?
דניאל282
11/07/19 17:12
אקטימל?
Ruths
מוביל קהילה
סובלת מדלקת מפרקים שיגרונית וניוונית, ומחפשת להחליף מידע בנושא
13/07/19 16:54
היי ניר, אני אכלתי מעדן וניל עם סוכר לפי המלצת הרופא המנתח, אשר רצה שאכניס מעט סוכר לגוף.
יחד עם זאת, אכלתי מעדן אחד ב 3 ארוחות.

מנהלי קהילה

שירי נקש
שירי נקש
אני דיאטנית קלינית בעלת קליניקה בפתח תקווה. בוגרת תואר ראשון בתזונה קלינית (B.Sc) בפקולטה לחקלאות, מהאוניברסיטה העברית. בוגרת סטאז' בבית חולים וולפסון ובעלת רישיון עבודה מטעם משרד הבריאות. מלווה, תומכת, מנחה ומטפלת באנשים (גברים, נשים וילדים) אשר רוצים לעשות שינוי בדרך האכילה שלהם, כל אחד ומטרתו - ירידה ,שמירה ועלייה במשקל. תזונה זהו תחום דינמי מאוד ומתעדכן כל הזמן. במסגרת מחויבותי למטופליי, אני מעורה ומתעדכנת בספרות המקצועית העדכנית ביותר ובמחקרים חדשים מהארץ והעולם. בחיי האישיים אני מיישמת את התורה עליה אני ממליצה למטופליי: מנהלת אורח חיים ספורטיבי עם הרגלי אכילה מאוזנים שהפכו לשגרת חיי וחיי משפחתי. הניסיון הרב אותו צברתי במהלך השנים בעולם העיסקי כמנהלת בכירה, תורמים לי רבות בעיסוקי כדיאטנית בהנעת אנשים להשגת מטרותיהם וביכולתם להשיג תוצאות מיטביות. כל אלו הופכים אותי לדיאטנית יותר טובה ולמטפלת מקצועית ומנוסה. יחד עם המטופלים אנחנו יוצאים למסע שבו הם מאמצים הרגלים נכונים ובריאים בקלות רבה ובהנאה גדולה, תוך השגת המטרות האישיות וקבלת תוצאות וחשוב מכך- שמירה עליהן.
יפעת אלנקרי
יפעת אלנקרי
נעים מאוד, שמי יפעת אלנקרי דיאטנית קלינית בעלת תואר בתזונה B.SC מטעם אוניברסיטת אריאל ובעלת תואר B.A במדעי ההתנהגות. נשואה ואמא לארבעה. עובדת נכון להיום כדיאטנית כללית וילדים בקופ"ח לאומית, מקבלת בקליניקה פרטית בגינות שומרון אכילה רגשית והפרעות אכילה על כל גווניהן. בנוסף מתרגלת באוניברסיטת אריאל בחוג למדעי התזונה ודיאטנית בפרוייקט אורח חיים בריא מטעם משרד החינוך.
שרון לוטן פסיכולוגית
שרון לוטן פסיכולוגית
פסיכולוגית רפואית מומחית. בעלת ניסיון רב בעבודה עם מבוגרים המתמודדים עם השמנה, לפני ואחרי ניתוח בריאטרי, במסגרת טיפול פרטני או קבוצתי. בנוסף מטפלת במבוגרים ובני נוער המתמודדים עם מצבים רפואיים שונים במטרה לקדם את בריאותם הגופנית ורווחתם הנפשית. עובדת במסגרת ציבורית ובקליניקה פרטית.
ד״ר הדר מילוא-רז
ד״ר הדר מילוא-רז
מומחית לרפואה פנימית. התמחות בפנימית ו' בשיבא. כעת בהתמחות שניה באנדוקרינולוגיה במכון האנדוקריני בשיבא ורופאה ב״מרכז הישראלי לטיפול בעודף משקל״ בשיבא.

מובילי קהילה

razm121
razm121
עברתי ניתוח מעקף קיבה לפני כשבע שנים .הדרך הניתוחית שלי, הייתה רצופה בעליות רבות ומורדותמהם למדתי רבות על סוגיי  הניתוחים הבריאטרים ועל המעקף בפרט.מזמין אותכם, להצטרף יחד למסע ולדרך אשר אתם עושים בקבוצה לניתוחים בריאטרים.רק יחד נגיע למטרה אשר הצבנו לעצמנו.  
Ruths
Ruths
סובלת מדלקת מפרקים שיגרונית וניוונית, ומחפשת להחליף מידע בנושא
תודתנו לחברת נובו נורדיסק על תרומה בלתי תלויה לסיוע בהקמת הקהילה. יובהר כי אין בתרומה זו כדי להשפיע על הפעילות או התוכן המוצגים בקהילה