כמוניטרשת נפוצהיום עיון בנושא טרשת נפוצה לתושבי השרון

יום עיון בנושא טרשת נפוצה לתושבי השרון

05/07/19 11:31
0 תגובות

ביום חמישי 11/7/2019 יתקיים במרכז הרפואי "מאיר" בכפר סבא, יום עיון עשיר בהרצאות שיכלול כמעט את כל התחומים הקשורים למחלת הטרשת הנפוצה.

הכנס יתקיים בין השעות 12:30-19:15 ויהיו בו למעלה מ- 10 הרצאות מהמובילים בתחום, בניהן: ד"ר יובל כרמון על טיפולים חדשים לטרשת נפוצה, ד"ר מיכאל ויינריב על חידושים בתחום הנוירו-אורולוגיה, הסקסולוגית גילה ברונר על מיניות וטרשת נפוצה, חטיבת הנשים ב"מאיר" על היריון וטרשת נפוצה, עו"ס האגודה לטרשת נפוצה על קשרי משפחה, הרצאה מוטיבציונית, ביטוחי חיים ומשכנתא, מימוש זכויות רפואיות מול עו"ד מומחה ועוד ועוד

כל הפרטים והלו"ז המלא בקישור המצורף.

הכנס לטובת המטופלים וללא תשלום.

הכנס קם מתוך שיתוף פעולה של המרכז הרפואי "מאיר" והמרפאה לטרשת נפוצה ונוירו-אימונולוגיה בראשותו של ד"ר יובל כרמון, והאגודה הישראלית לטרשת נפוצה.

כולכם מוזמנים

יום עיון בנושא טרשת נפוצה לתושבי השרון

0 תגובות

קישור:
הקלד כתובת לסרטון יוטיוב:

מנהלי קהילה

ערן ברקוביץ
ערן ברקוביץ
פסיכולוג רפואי מומחה ובעל קליניקה פרטית .
פרופ'-איתן-אוריאל
פרופ'-איתן-אוריאל
מומחה בנוירולוגיה, בעל תואר שני במחלות כלי דם של המוח. מנהל המחלקה הנוירולוגית מרכז רפואי בלינסון. מזכיר האיגוד הנוירולוגי בישראל.
ד
ד"ר יובל כרמון
רופא בכיר במחלקה הנוירולוגית ביה"ח מאיר.מנהל מרפאת טרשת נפוצה.
ד
ד"ר אסתר גנלין
רופאה בכירה במכון הנוירולוגי בביה"ח שניידר ומנהלת המרפאה הנוירואימונולוגית בו. בוגרת רפואה בטכניון בהצטיינות. בעלת תואר שני באימונולוגיה בהצטיינות יתרה (אוניברסיטת תל אביב) ותואר דוקטור בביוכימיה (הטכניון). משלבת מחקר קליני ובסיסי בתחום טרשת נפוצה בילדים. חברה בקבוצת המחקר הבין לאומית לטרשת נפוצה בילדים- International Pediatric Multiple Sclerosis Study Group (IPMSSG)

מובילי קהילה

פזית
פזית
הייתי בריאה ורופאת שיניים. כיום , חולה בטרשת נפוצה ואומנית קרמיקה, מציירת ומטפלת באמצעות אומנות. קודם כל אמא לשני ילדים נפלאים וחברה עם כמה אנשים חמים וחכמים. יש מתנה ביכולת ליצור ... זה מאפשר נתינה הלאה וידיעה שגם מי שלא מכיר אותי אישית יוכל לקבל משהו ממני שישמח ויגרום לו הנאה. זו הסיבה שאני כותבת פה. לעזור ולהשיא עצה וגם לקבל ידע ממי ששותפים לדרך הטרשים של טרשת נפוצה בדרך זו או אחרת. 
לביא שיפמן
לביא שיפמן
לביא שיפמן הוא ממיסדי חברת MS ישראל בע"מ (חל"צ) ומכהן בה, בהתנדבות, כדירקטור. חברת MS ישראל יוזמת ומנהלת מגוון רחב של פעילויות לחולים בטרשת נפוצה, תוך שהיא מעלה את המודעות הציבורית למחלה, להשלכותיה ותופעות הלוואי שלה. בהשכלתו, הוא מוסמך של הטכניון בחיפה בהנדסת מחשבים, עם התמקדות בתחום רשתות תקשורת ונתונים וכמו כן בוגר, בהצטיינות, של התוכנית לניהול עסקי בכיר של האוניברסיטה העברית בירושלים. בשנת 1990, לאחר שירות קבע בממר"מ, לביא היה ממקימי הסניף הישראלי של חברת מיקרוסופט בישראל (עובד מס. 2) והמנהל הטכני הראשון שלה. בהמשך כיהן גם כסמנכ"ל השיווק והמכירות של מיקרוסופט ישראל ללקוחות גדולים במשק הישראלי. בנוסף לפעילות ההתנדבותית ב-MS ישראל לביא מכהן מזה כ-4 שנים כחבר ועד בעמותת איגוד האינטרנט הישראלי. כמו כן, לביא הוא המקים, הבעלים והעורך הראשי של האתר www.netcheif.com - המספק ידע נרחב ביותר על תחום האינטרנט והתקשורת, תוך התמקדות בסביבה הביתית. לביא נשוי לאורלי שאובחנה כחולת טרשת נפוצה לפני כ-20 שנה, הוא מתגורר בבת-ים ואב לבן ולבת.
תודתנו לחברת מרק סרונו על תרומה בלתי תלויה לסיוע בהקמת הקהילה. יובהר כי אין בתרומה זו כדי להשפיע על הפעילות או התוכן המוצגים בקהילה.