?げんきですか

15/07/19 10:05
0 תגובות
עבר לילה נטול יקיצות לא נחוצות. קשה לי למצוא את הדלק בימים האחרונים להתחיל ולהתניע. לעשות דברים שאני צריך לעשות. אין לי את המינימום Activation Energy בכדי להזיז את עצמי לעשות דברים. וזה מתסכל. כי העולם מתקדם ואני תקוע. אני עייף מאד.
אולי כניסה לקשר זוגי הייתה עוזרת לי ומפיחה בי קצת חיים. אבל אם לומר את האמת אני לא מאמין שאני מספיק ראוי לקשר זוגי. מרגיש בנאדם חרא שלא מגיע לו להיכנס למשהו מדהים כזה. מרגיש מקולקל. בנאדם שלא ראוי לחיות.
צא מהעור של עצמך אני נוהג להגיד לעצמי ביממה האחרונה , לא עוזר. לא מבין איך לצאת מהלופ הזה .
רק רוצה להרגיש במגע של חום , לשמוע מילות אהבה . להרגיש את השלווה ואת הביטחון הנפשי אם הוא בכלל קיים.
אני מרגיש שאני לא אצליח להסתדר בחיים. ואולי זוהי תחושבה סובייקטיבית לחרא שאני מרגיש עכשיו . וגם אם כן, זה עדיין אמיתי כי זה שלי.
אולי לא נועדתי לעולם הזה. אולי אני כן בטעות. בטעות ממש . בסיכוי של 1:400,000,000,000,000 . ומצד אחד אינ אומר זכית יותר מבלוטו עצם זה שאתה כאן. אז למה אני לא מרגיש את זה? למה אני לא מרגיש את הטוב שיש לחיים להציע ? למה הכל נצבע אצלי בשחור? למה אני שונה ומוזר? למה רע לי ? למה אני רוצה לבכות ולא מצליח ?
או שלמה שכשאני רוצה להפסיק לבכות אני לא מצליח לבלום את הדמעות.
אולי אני סתום. מפגר. מטומטם. לא יוצלח.
אז הנה עשיתי רשימת קניות לכל הדברים שאני חושב עליי , עזר לי במשהו? קידם אותי? זמן הריצה שלוקח לי לעשות דברים הוא על הפנים היות ואני חופר לעצמי מנהרה בתוך הראש. אני לא יעיל כלפי הדברים שלי וכלפי עצמי. איך משנים את זה? ואללה , יוצאים מהעור של עצמך... ומשחררים.
לא מצליח לעשות זאת. לא מצליח לעשות זאת. לא מצליח לעשות זאת. לא מצליח לעשות זאת . יש בי חלק שכמה למות. ואני כל הזמן מתערב עם עצמי תחכה עוד 48 שעות תראה שהמצב ישתפר. רק שכאן המחיר גבוה הרבה יותר מבקזינו רגיל בבודפשט[ לא שיש לי משהו נגד בודפשט זה מה שקצפץ לי לראש ] .
גיליתי שאני מקנא באנשים האלו שמצאו את אלוהים. ניסיתי לעשות את מה שהם עושים ולצערי הרב לא הצלחתי. אם על פי הדעת חלק של אלוהים מצוי אצלנו שעוזר לנו למצוא את הדרך. אז מה זה אומר עליי שלא הצלחתי למצוא את הדרך?
שלא ניסיתי מספיק? שאני מוותר מהר מידי? סיפור חיי, כולם אומרים לי את זה בכל תחומי החיים. ואולי זה נכון . אני לא יודע . אולי אני חלש .
בא לי לעזוב את כל מה שיש לי ופשוט להיעלם אל מתחת לשמיכת גלי הים. ולא לשוב יותר אל העולם הרועש שמצוי למעלה. אני צריך שקט.
אולי אני עושה אובר - דרמטיזציה.
איך מריצים את היום הזה עכשיו?

יש מצב שאני חופר מידי כאן. אולי אני אפסיק

0 תגובות

מנהלי קהילה

יאיר - ער'ן
יאיר - ער'ן
הכאב הוא בלתי נמנע אך הסבל זה עניין של בחירה And in the end, the love you TAKE, is equal to the love you MAKE
מיכל ל. - ער
מיכל ל. - ער"ן
מנהלת שירות האינטרנט בער"ן נשואה+2

מובילי קהילה

תקווה - מתנדבת ער
תקווה - מתנדבת ער"ן
אני פנסיונרית, נשואה, יש לי 3 ילדים בוגרים ו-5 נכדים. למדתי באוניברסיטה מתמטיקה ומדעי המחשב. לפני הפרישה עבדתי בפיתוח תוכנה ובהמשך בתמיכה במוצרים שהחברה שלנו ייצרה.
מורן- מתנדבת ער
מורן- מתנדבת ער"ן
היי :) אני מורן, מתנדבת בער"ן מזה כשלוש שנים.
שרה-מתנדבת ערן
שרה-מתנדבת ערן
מתנדבת בער"ן כשנה אם 4 ילדים וסבתא ל5 נכדים, אחות מיילדת
גפן - מתנדבת ער
גפן - מתנדבת ער"ן
מחר יום חדש
גילה 22 מתנדבת ערן
גילה 22 מתנדבת ערן
אלמנה בת 70 2 ילדים 6 נכדים מלמדת מחשבים גיל שלישי שרה במקהלה שוחה כל השנה
ד
ד"ר שירי דניאלס
מנהלת מקצועית ארצית בעמותת ער"ן מרצה באוניברסיטת תל אביב מומחית לייעוץ קצר מועד מחברת הספרים "עוצמת ההקשבה - כיצד לסייע לסובבים אותך בזמן מצוקה רגשית ומשבר" ו "כאב אנלוגי בעידן דיגיטלי - התמודדות חיובית עם פרידה וגירושים", בהוצאת מטר
דינה - ער
דינה - ער"ן
מתנדבת בקו הטלפוני של ער"ן
ציפור גן עדן מתנדבת
ציפור גן עדן מתנדבת
מתנדבת בער"ן באינטרנט מזה 11 שנים והשתייכתי לקורס מס.1 שנפתח בימי קדם... מקווה שאנחנו מצליחים לעתים להעלות איזה חיוך קטן או למחות איזו דמעה באופן וירטואלי.....