כמוניער"ן - עזרה ראשונה נפשיתkDj/zyIdrMSCA+c0oPjYbpnG6Gqkm/JJ4e2LQ3tC+k4=

kDj/zyIdrMSCA+c0oPjYbpnG6Gqkm/JJ4e2LQ3tC+k4=

15/07/19 22:41
5 תגובות
בלופ אינסופי עם עצמי.
יש לי כל כך הרבה דברים לעשות ולעוף על החיים ואין לי את הכוח לעשות אותם. בימים האחרונים מצבי הידרדר ומאקטיבי מאד [ מידי ] נהפכתי להיות לפסיבי בכל הטוטאליות. קשה לי לגייס את הכוחות לעשות דברים . ובכללי אני טוחן לעצמי את הראש שוב ושוב . אין לי תנאי עצירה מהלופ האינסופי הזה .
01
בתהיות אם אני באמת יכול להשיג את הדברים שאני רוצה. כי אני מנסה ונופל ושוב מנסה ושוב נופל. אומרים שזה מפתח אופי. לא בטוח שאצלי זה מפתח אופי למעט שיערות לבנות שבאו מבעוד מועד מהלחץ הזה .
נו אמרתי כבר 01 .
קשה לי להירדם ולכשאני נרדם זה כבר שעה מאוחרת - מידי. משגע לכל הרוחות את המלנטונין ואת השעון הסירקדיאני שלי שמן הסתם גם לזעזוע הזה יש השפעה על ההורמונים ועל המוליכים העצביים הנוגעים ל"נפש". בכלל אני מרגיש שהתוכנה של מי שאני נכתבה בהעתק הדבק מאתרים מעוררי חשד וספק. אולי בגלל זה אני כזה .
01
כל חיי רציתי להיות מישהו שאני יכול להיות גאה בו. ואני לא רואה איך זה מתממש ומתקיים. וברור לי שהשחור הזה צובע לי את כל ההשקפה ובכל זאת זה שלי. זה אמיתי בעבורי. אני תמיד נכנס לאותה הפנוקציה ונכנס ללופ הזה בצורה רקורסיבית.
הלב שלי כמה לאנשים אבל בינינו, נמנעתי ממגע כלשהו עם אנשים בחיי היומיומיים. בין אם זה במקומות סוציאליים שאליהם הייתי אמור לגשת ובין אם סיננתי כאלו שניסו לתפוס אותי בפאלפון .
אני זקוק לחום ולאהבה אבל אני 01, אז למה שמישהו יתן. אולי אכזבתי כבר את כולם. את כל העולם כולו וגם את עצמי. אני מעייף. ואני שואב אנרגיה . אני יודע את זה . אני מודע לזה. ולכן אולי לא כדאי לבקש עזרה מאנשים. או מחברים או ממה שזה לא יהיה . מרגיש חסר סיכוי ללא תנאי עצירה שיוציא אותי מן הזמן ריצה הגרוע והלא יעיל הזה. אני מרגיש שאני רץ מרתון על הברכיים כך שגם כואב לי וגם אני לא מתקדם לשום מקום .
לא יודע אם אני בדיכאון או בחרדה אבל אני יודע שאני במצוקה . והדבר שהכי מפחיד אותי הוא שעייפתי מלנסות לדבר עם אנשים.
כן כן, אם אני לא אקח את עצמי בידיים אף אחד לא יקח אותי. לבינתיים נשימות ההישרדות שלי סוחבות אותי - לאן שהוא. אבל עדיין סוחבות.
אני רוצה לצעוק אבל ממש אין לי כוח. ואפילו מיתרי הקול שלי הלכו לישון.
כל הגוף שלי כואב. הולך עכשיו להישמע סופר של המגעיל. לא התקלחתי כבר יומיים. ואני בנאדם שמתקלח לפחות פעמיים ביום
אני מרגיש עני מבפנים .
לא יצאתי החוצה 4 ימים.... כן כן אני יודע שמש אמורה לעשות טוב לאנשים שסובלים מאיזשהו דיכאון או מצוקה יש מחקרים. יש גם כאלו על חולי דמנציה ואלצהיימר אז מה ?
האם המחקרים הללו תקפים גם למישהו שהתוכנה שלו שבורה ? פרוצה? מעין 01 גדול?
אני שופך את הקרביים שלי. מצד אחד רוצה לקלוט שאני לא לבד כאן מן הצד השני כבר לא ממש אכפת לי . ומהצד שלישי מחפש מה לעזעזל ניתן לעשות .
110001000010001 100111000001101 111001000110001 110001000010001

5 תגובות

ספיר1993
15/07/19 23:22
אח יקר! איזה סיפור קשה. זה באמת לא פשוט, מה שאתה מתאר. נשמע שאתה בלופ. חוזר שוב ושוב לאותן נקודות ולא מצליח לצאת מהן. לא מצליח לשבור את המעגל. אתה נשמע בנאדם מאוד מאוד עמוק ומודע לעצמו, ונשמע שבט...
אח יקר!
איזה סיפור קשה.
זה באמת לא פשוט, מה שאתה מתאר.
נשמע שאתה בלופ. חוזר שוב ושוב לאותן נקודות ולא מצליח לצאת מהן. לא מצליח לשבור את המעגל.
אתה נשמע בנאדם מאוד מאוד עמוק ומודע לעצמו, ונשמע שבטח מעניין להיות חבר שלך.

אני לא מומחה לכלום, אבל אולי תנסה לפרוץ את התוכנה בעצמך?
כתבת שהתוכנה שלך פרוצה. אז יודע מה? זה אומר שאתה יכול לשנות בה מה שאתה רוצה, לא? ככה זה עם תוכנות פרוצות.
מה שאני מתכוון זה שאולי תנסה לשבור את הלופ בדרך מקורית. תעשה משהו הפוך ממה שעשית כל הזמן. לא משנה מה. תעשה את התגובה ההפוכה ממה שאתה בדרך כלל עושה. דווקא. ותראה מה יקרה. ואולי תגלה שאתה דווקא לא רע בלנהל את החיים שלך אחרי ששברת את המעגל.
zV..Hho1fM9EB5cqFWru
15/07/19 23:41
קודם כל תודה על התגובה. דבר שני לא ממש בטוח שמעניין להיות חבר שלי . ראבק אני לא הייתי מוכן להיות חבר של עצמי.אבל במקרה הנוכחי אין לי בחירה. אני לא חושב שאני כזה מעניין למעט מעייף ושואב כוחות מכולם. לא...
קודם כל תודה על התגובה. דבר שני לא ממש בטוח שמעניין להיות חבר שלי . ראבק אני לא הייתי מוכן להיות חבר של עצמי.אבל במקרה הנוכחי אין לי בחירה. אני לא חושב שאני כזה מעניין למעט מעייף ושואב כוחות מכולם. לא בטוח שאני מביא משהו איתי חוץ מזיבה מחשבתית וכלמדיה נפשית.

בנוגע לשבירת המעגל. ואללה לך תדע אולי זה לא מעגל ואיזה מצולע . אולי אני לא יודע איך להגדיר את הבעיה . אולי אני חושב שאני מכיר אותה כשלמעשה זה משהו אחר . אני יודע אני חופר בגרוש . אבל תהיות רבות רצות לי בראש בכמה ימים האחרנים .
no-one
15/07/19 23:44
מזדהה, מזדהה, מזזדהההההההההההההההההההההההה
zV..Hho1fM9EB5cqFWru
15/07/19 23:49
היי עולם ומלואו, איך כבר עליך היום ? [ לא רוצה לקרוא לך אף אחד כפי הכינוי]
zV..Hho1fM9EB5cqFWru
15/07/19 23:51
עבר**

מנהלי קהילה

יאיר - ער'ן
יאיר - ער'ן
הכאב הוא בלתי נמנע אך הסבל זה עניין של בחירה And in the end, the love you TAKE, is equal to the love you MAKE
מיכל ל. - ער
מיכל ל. - ער"ן
מנהלת שירות האינטרנט בער"ן נשואה+2

מובילי קהילה

תקווה - מתנדבת ער
תקווה - מתנדבת ער"ן
אני פנסיונרית, נשואה, יש לי 3 ילדים בוגרים ו-5 נכדים. למדתי באוניברסיטה מתמטיקה ומדעי המחשב. לפני הפרישה עבדתי בפיתוח תוכנה ובהמשך בתמיכה במוצרים שהחברה שלנו ייצרה.
מורן- מתנדבת ער
מורן- מתנדבת ער"ן
היי :) אני מורן, מתנדבת בער"ן מזה כשלוש שנים.
שרה-מתנדבת ערן
שרה-מתנדבת ערן
מתנדבת בער"ן כשנה אם 4 ילדים וסבתא ל5 נכדים, אחות מיילדת
גפן - מתנדבת ער
גפן - מתנדבת ער"ן
מחר יום חדש
גילה 22 מתנדבת ערן
גילה 22 מתנדבת ערן
אלמנה בת 70 2 ילדים 6 נכדים מלמדת מחשבים גיל שלישי שרה במקהלה שוחה כל השנה
ד
ד"ר שירי דניאלס
מנהלת מקצועית ארצית בעמותת ער"ן מרצה באוניברסיטת תל אביב מומחית לייעוץ קצר מועד מחברת הספרים "עוצמת ההקשבה - כיצד לסייע לסובבים אותך בזמן מצוקה רגשית ומשבר" ו "כאב אנלוגי בעידן דיגיטלי - התמודדות חיובית עם פרידה וגירושים", בהוצאת מטר
דינה - ער
דינה - ער"ן
מתנדבת בקו הטלפוני של ער"ן
ציפור גן עדן מתנדבת
ציפור גן עדן מתנדבת
מתנדבת בער"ן באינטרנט מזה 11 שנים והשתייכתי לקורס מס.1 שנפתח בימי קדם... מקווה שאנחנו מצליחים לעתים להעלות איזה חיוך קטן או למחות איזו דמעה באופן וירטואלי.....