כמונימחלות לבביטוח רפואי לנסיעה לחו"ל

ביטוח רפואי לנסיעה לחו"ל

07/08/19 9:52
4 תגובות
האם מישהו מכיר חברה שמוכנה לבטח חולי לב לטיסה לחו"ל גם ללא אישור קרדיולוג?

4 תגובות

ד-ר-אסי-מלויצקי
מומחה כמוני
קרדיולוג בכיר במערך הלב במרכז הרפואי תל-אביב (איכילוב). מומחה ברפואה פנימית ורפואת הלב. בוגר בית הספר לרפואה בבאר-שבע. התמחות ברפואה פנימית וקרדיולוגיה במרכז הרפואי תל-אביב ע"ש סוראסקי. תחומי עיסוק – אי-ספיקת לב, קרדיולוגיה קלינית, הדמיית לב לא פולשנית, רפואה פנימית. מדריך קליני בפקולטה לרפואה באוניברסיטת תל-אביב.
09/08/19 9:12
שלום איה , לצערי לא מכיר חברה כזו, הדרך הבטוחה לעשות זאת היא לקבל הפניה רופא המשפחה לקרדיולוג ולקבל אישור , ברוב המכריע של המקרים האישור ניתן ללא קושי אלא אם באמת יש סיבה מגבילה או מצב שאינו יציב וב...
שלום איה ,
לצערי לא מכיר חברה כזו, הדרך הבטוחה לעשות זאת היא לקבל הפניה רופא המשפחה לקרדיולוג ולקבל אישור , ברוב המכריע של המקרים האישור ניתן ללא קושי אלא אם באמת יש סיבה מגבילה או מצב שאינו יציב וביחוד אם היעד לא מסוגל לספק שירותי רפואה סבירים לחולי לב.
כל טוב ונסיעה טובה
ד״ר אסי מילויצקי
שהנז
11/08/19 12:29
עברתי ניתוח מעקפים, יש לי קוצב לב. טסה לחו"ל, עושה את הביטוח הכי טוב שקיים, ומעולם לא בקשו ממני אישור מקרדיולוג. הכי טוב דרך קופת החולים שלך.
ורד-שיראזי
11/08/19 14:53
שלום איה, אף חברת ביטוח לא תבטח אותך בלי אינדיקציה על מצבך הקרדיאלי. קופת החולים שלך תבטח ע"פ הנתונים שלך כמטופלת ולכן בשבילם אין צורך בד"כ להמציא אישור קרדיולוגי מיוחד. ממליצה לך בחום לדווח לחברת...
שלום איה, אף חברת ביטוח לא תבטח אותך בלי אינדיקציה על מצבך הקרדיאלי.
קופת החולים שלך תבטח ע"פ הנתונים שלך כמטופלת ולכן בשבילם אין צורך בד"כ להמציא אישור קרדיולוגי מיוחד.
ממליצה לך בחום לדווח לחברת הביטוח על כל בעיותייך הרפואיות שאם לא כן הם לא ישלמו בעת הצורך וחבל.
כל טוב
ורד שיראזי

מנהלי קהילה

פרופ' גדי קרן
פרופ' גדי קרן
מנהל המערך הקרדיולוגי, מרכז רפואי ת"א, פרופ' מן המניין בקרדיולוגיה באוניברסיטת ת"א, מופקד קתדרה לקרדיולוגיה ע"ש חיים שיבא באוניברסיטת ת"א.
ד
ד"ר אסי מלויצקי
קרדיולוג בכיר במערך הלב במרכז הרפואי תל-אביב (איכילוב). מומחה ברפואה פנימית ורפואת הלב. בוגר בית הספר לרפואה בבאר-שבע. התמחות ברפואה פנימית וקרדיולוגיה במרכז הרפואי תל-אביב ע"ש סוראסקי. תחומי עיסוק – אי-ספיקת לב, קרדיולוגיה קלינית, הדמיית לב לא פולשנית, רפואה פנימית. מדריך קליני בפקולטה לרפואה באוניברסיטת תל-אביב.
דייאנה קליין
דייאנה קליין
פסיכולוגית שיקומית מומחית במכון לשיקום חולי לב, בי״ח שיבא, תל השומר.

מובילי קהילה

eitanab
eitanab
הי לכולם, שמי איתן, בן 44, אב לשלושה ילדים מקסימים, מאוד אוהב לרכוב על אופניים אופניים בשטח, טיולים, בילויים ובעיקר אוהב אנשים. בחודש נובמבר 2015 עברתי השתלת לב בארצות הברית , לאחר המתנה בישראל של מעל שנה, כחצי שנה מתוך תקופה זו באשפוז בבית חולים. בגיל 17 אובחנה בליבי קרדיומיופטיה. עד גיל 41 לא תסמיני כלל ואז תוך זמן קצר מאוד (חודשים ספורים) חלה הרעה משמעותית במחלת הלב שהוגדרה אז כאי ספיקה חמורה שהכניסה אותי לרשימת המתנה להשתלת לב. כבר במהלך האשפוז הארוך אפשר לומר שגיליתי את עצמי מחדש ונוכחתי שיש לי כוחות נסתרים שאף פעם לא ידעתי על קיומם. תקופה ארוכה באשפוז בבית חולים היא לא פשוטה ושואבת כוחות פיזיים ובעיקר מנטליים רבים. במהלך תקופת האשפוז נוכחתי שההתמודדות היא שונה לגמרי בין חולה לחולה ולא כולם מצליחים לאזור את הכוחות הדרושים להתמודדות הקשה והארוכה. לחוות על בשרי את החוויות הלא פשוטות לעיכול ומצד שני לצפות מהצד בדרכם הייחודית של חולים אחרים להתמודד הביאה אותי להחלטה להקדיש מזמני ומנסיוני לתמיכה ועזרה לחולי לב.
גיל מלצר
גיל מלצר
בן 55. נשוי. אבא של עומר (8) ומיקה (6). תושב ת"א. בעברי עיתונאי בידיעות אחרונות. מחבר הספר ׳מלחמת יום כיפור-זמן אמת׳ וכן כתבתי מספר ביוגרפיות. נולדתי עם מום מולד (בעיה מסתמית). בגיל 30 עברתי אירוע מוחי ובעקבותיו נותחתי (לב פתוח) להחלפת המסתם הלקוי במסתם מכני (מתכתי). מאז, משך כבר 25 שנים, שנייה אחר שנייה, כל היום וכל הלילה, תקתוק של שעון בוקע מתוך גופי ולא הייתה לי כל ברירה אלא להתרגל אליו, בדיוק כפי שאנו רגילים לשמע את הלמות ליבנו. ב 2015 נותחתי שנית, הפעם לתיקון מפרצת שהתפתחה בעורק הראשי ללב. גם הפעם צץ לו אי שם במהלך הניתוח, אירוע מוחי שהפעם הותיר בי לצערי נכויות ביד וברגל ימין. ב 2019 ייסדתי את עמותת 'אגודת הלב הישראלי' במטרה להעניק תמיכה וסיוע לקהילת חולי הלב בישראל. אני שמח להעמיד את ניסיוני ואת הידע שצברתי במהלך 50 השנים בהן אני חולה לב, לטובת קהילת חולי הלב. מאחל בריאות לכולנו גיל מלצר https://www.israeli-heart.org