עמוד אודות כמוני
על כמוני
הצוות שלנו
צור קשר
שיתופי פעולה - ארגונים
שיתופי פעולה - חברות

 

אודות כמוני

 כמוני, היא הרשת החברתית הגדולה בתחום הבריאות בישראל.

כמוני מהווה פלטפורמה ייחודית וראשונה מסוגה בישראל, להעצמת החולה בהתמודדות עם מחלות כרוניות והיא חלק מזרם עולמי הולך וגובר של כלים דיגיטליים המשלבים מידע מקצועי עם יכולות של רשת חברתית לצורך פתרון בעיות, תמיכה רגשית ושיתוף.

בכמוני פועלות עשרות קהילות בתחומים שונים, ביניהם: סוכרת 1 ו-2, מחלות לב, כאב, השמנה, אירוע מוחי, לחץ דם, קשב וריכוז, סרטן, כליות, הפרעות אכילה, טרשת נפוצה, חוט שדרה, נשימה, קרוהן וקוליטיס, דיכאון וחרדה, אוסטאופורוזיס, טראומה מטרור ומלחמה, שלפוחית רגיזה, פסוריאזיס, מפרקים, סרטן השד, גמילה מעישון, בעיות גדילה, סרטן הריאות, סיוגרן, סרטן השחלות, סרטן המעי הגס ומיאלומה נפוצה.   

כל קהילה מנוהלת בידי רופאים ואנשי מקצוע מומחים ואליהם מצטרף ליווי של "מובילי קהילה", שהינם חולים שהתמודדו עם אותה המחלה וצברו ניסיון וידע רב בתקופת ההתמודדות עמה. שילוב זה, מעניק לחולים באתר מעטפת הוליסטית, הכוללת ליווי מקצועי ונפשי בכל שלבי ההתמודדות עם המחלה.

האתר מספק כלים חברתיים ומקצועיים להתמודדות עם מצבים בריאותיים שונים, דוגמת: קירות שיחה בקהילות השונות, בלוגים אישיים, חדשות רפואיות, מדריכים מקצועיים, מומחים מקצועיים המספקים מענה ומלווים את השיחה ועוד.
 
אתר כמוני הוקם בשנת 2009 כחלק מחזונו של פרופ' מרדכי שני, חתן פרס ישראל על תרומה מיוחדת לחברה ולמדינה,, למטרת העצמת החולים ובני משפחתם, תוך מתן אפשרות לחולים להתייעץ, לשתף ולתמוך זה בזה, כל זאת בליווי רופאים ומומחים מקצועיים המספקים מידע מקצועי ואמין המעשיר את השיח.

 כמוני הנה חברה לתועלת הציבור הפועלת כחלק ממכון גרטנר, המהווה מסגרת מחקרית לאומית לחקר אפידמיולוגיה ומדיניות בריאות בישראל.

* השימוש באתר הינו חינם ומותנה בהרשמה פשוטה בלבד.

 

חזון כמוני

העצמת המטופל ובני משפחתו, תוך מתן כלים המאפשרים להם לקחת חלק מרכזי יותר בניהול המחלה יחד עם היכולת לחלוק מידע שעשוי לשפר את חייהם ולאפשר להם בחירות מושכלות

 

מדיניות פרסום

על מנת לאפשר את קיומו של האתר מאפשר כמוני פעולות פרסומיות ברחבי האתר למפרסמים מורשים בלבד, אך זאת תחת בקרה מתמדת, שמירה על הגינות ומהימנות המידע ושמירה על פרטיות החברים. לפניות בנושא פרסום באתר אנא כתבו ל camoni@camoni.co.il

 

אודות מכון גרטנר

מכון גרטנר הינו מסגרת מחקרית לאומית לחקר אפידמיולוגיה ומדיניות בריאות בישראל, ומטרתו לסייע למערכת הבריאות ולמשרד הבריאות בקביעה ופיתוח של מדיניות בריאות מושכלת.
המכון הוקם בשנת 1991 ע"י פרופ' מרדכי שני, במטרה לקדם מחקר אפידמיולוגי נרחב בתחום המחלות הכרוניות המרכזיות וכן לסייע בגיבוש מדיניות לאומית לשירותי הבריאות.
בבנין המכון שוכנים גם המרכז הישראלי לבקרת מחלות והמכון הלאומי לחקר שירותי בריאות' כך שמצוי בו מאגר החוקרים המרכזי בנושא שרותי הבריאות בישראל.
בין היתר המכון הקים ומפעיל את אתר מוטק'ה המיועד לבני גיל הזהב.

 

 קידום ושיווק האתר באינטרנט - נקודה שיווק באינטרנט

הצוות שלנו

היזם - פרופ' מרדכי שני

מייסד מכון גרטנר, לשעבר מנכ"ל משרד הבריאות ומיוזמי חוק הבריאות, לשעבר מנכ"ל בית החולים שיבא תל השומר ומי שמוביל שנים ועדות ופעילויות מגוונות בתחומי הבריאות והרווחה בישראל. בשנת 2009 זכה בפרס ישראל למפעל חיים על תרומה מיוחדת לחברה ולמדינה

תמי שיפטר - מנהלת האתר

מנהלת אתרי האינטרנט של מכון גרטנר - כמוני ומוטק'ה. בעלת נסיון עשיר באפיון, ניהול והובלה של פרויקטים מורכבים באינטרנט

אלה הר-נוי - עורכת ראשית

עורכת האתר. בעבר כתבת בריאות ועורכת מדורי בריאות בעיתון מעריב וכתבת הפלילים של ערוץ 10

דן אבן - כתב בריאות

כתב בריאות באתר כמוני. בעבר כתב בריאות בעיתונים הארץ, מעריב וידיעות אחרונות ועורך מדור הבריאות בעיתון הארץ.

מיי-רב חכמוף - מנהלת פיתוח טכנולוגי

מנהלת פיתוח וטכנולוגיות של אתר "כמוני" עם רקע רחב ועשיר בניהול פרויקטים מורכבים בתחום האינטרנט, תוכן וטכנולוגיה

תמר יורש - מנהלת קהילות

מנהלת הקהילות של אתר כמוני, בוגרת לימודי תואר ראשון במדעי החברה והרוח

עמיחי זבולוני - מנהל השיווק

מנהל השיווק של אתר כמוני, בעל ניסיון עשיר בעולם יחסי הציבור וניהול קמפיינים תקשורתיים