מידעהצהרת נגישות
תצוגת צבעים באתר(* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג chrome ו- firefox)תצוגה רגילהמותאם לעיוורי צבעיםמותאם לכבדי ראייהא+ 100%א-סגירה
עמוד אודות כמוני

 

אודותינו

"כמוני" היא הרשת החברתית הגדולה בתחום הבריאות בישראל. ב-2010 הושקה "כמוני" כחלק מחזונו של פרופ' מרדכי שני, חתן פרס ישראל, להעצים ולאפשר למטופלים ולבני משפחותיהם לקחת חלק פעיל בניהול המחלה, יחד עם היכולת לאינטראקציה חברתית שעשויה לשפר את חייהם ולאפשר למתמודדים בחירות מושכלות והתמודדות טובה יותר עם מצבם.

בעבר, הגישה השלטת ברפואה הייתה חד כיוונית – מהצוות הרפואי אל המטופל. "כמוני" היא פלטפורמה ייחודית וראשונה מסוגה בישראל למעורבות מטופלים, הפועלת בגישה הרואה את המטופל כחלק בלתי נפרד מתהליך קבלת ההחלטות בכל הקשור למחלתו ולטיפול בה. גישה זו היא חלק מזרם עולמי הולך וגובר של כלים דיגיטליים המשלבים מידע מקצועי עם יכולות של רשת חברתית לצורך פתרון בעיות, תמיכה רגשית ושיתוף. "כמוני" מאפשרת למתמודדים גישה קלה ומהירה למתמודדים אחרים במצבם על מנת להתייעץ, לחלוק מידע, לתת ולקבל תמיכה, תובנות והשראה.

* השימוש באתר הינו חינם, מותנה בהרשמה פשוטה בלבד וללא פרטים מזהים (ראו מדיניות פרטיות).

הקהילות

ב"כמוני" פועלות עשרות קהילות בתחומים שונים, בהן ניתן לקבל מידע אמין, להתייעץ, לשתף ולתמוך, להיתרם ולתרום, והכל בליווי מקצועי המעשיר את השיח.

בין הקהילות: סוכרת מסוג 2 ו-1, כאב, טרשת נפוצה, ער"ן - עזרה ראשונה נפשית, מחלות לב, השמנה, אירוע מוחי, לחץ דם, קשב וריכוז, סרטן, הפרעות אכילה, קרוהן וקוליטיס, דיכאון וחרדה, שלפוחית רגיזה, סרטן השד, גמילה מעישון ובעיות גדילה (לרשימת כל הקהילות). ב"כמוני" גם קהילה ייעודית לבני משפחה מטפלים וקהילה בנושא זכויות החולה. 

כל קהילה מנוהלת בידי רופאים ואנשי מקצוע מומחים בתחומם ואליהם מצטרפים "מובילי קהילה" - חולים שהתמודדו עם המחלה וצברו ניסיון וידע רב בתקופת ההתמודדות עמה.

שילוב זה, יחד עם תכנים מקצועיים ובפיקוח מומחים מובילים, מספק למתמודדים מעטפת שלמה, הכוללת ליווי מקצועי ונפשי בכל שלבי ההתמודדות עם המחלה.

חברים בקהילות יכולים לשוחח על קיר הקהילה עם מתמודדים במצבם ועם המומחים המקצועיים, לכתוב בלוגים אישיים, לקרוא מדריכים מפורטים וחדשות רפואיות, לפתוח קבוצות עניין, ועוד.

אותות ופרסים

ב-2018 זכתה "כמוני" באות אות סגן שר הבריאות לקידום זכויות במערכת הבריאות עבור פעילות יוצאת דופן לקידום, הנגשה ומימוש זכויות הנובעות ממצב רפואי.

ב-2012 וב-2013 – זכתה "כמוני" (שנתיים ברציפות) בפרס WEBI - האתר המצטיין, בקטגוריות SMB בתחרות השנתית לאתרי אינטרנט.

 

כללי הקהילה

"כמוני" היא הפלטפורמה לשתף ולהשתתף, להתייעץ עם מומחים מובילים ולקבל מידע מהימן וכלים מעשיים – על פי תנאי השימוש באתר ומתוך כבוד הדדי.

 

 

מדיניות פרסום

על מנת לאפשר את קיומו של האתר מאפשר כמוני פעולות פרסומיות ברחבי האתר למפרסמים מורשים בלבד, אך זאת תחת בקרה מתמדת, שמירה על הגינות ומהימנות המידע ושמירה על פרטיות החברים. לפניות בנושא פרסום באתר אנא כתבו ל- info@camoni.co.il.

 

 

 

 קידום ושיווק האתר באינטרנט - נקודה שיווק באינטרנט

אתר זה נבנה ע"י - טוחן מדיה   media proccessor

צור קשר

הנכם מוזמנים לפנות אלינו בכל שאלה, בעיה או מילה טובה

מנהלי קהילות כמוני

שיתופי פעולה - חברות

אבווי (AbbVie)

אבווי (AbbVie) היא חברת ביופארמה גלובאלית החוקרת, מגלה ומפתחת פתרונות חדשים לטיפול במחלות קשות ומצבים רפואיים מורכבים. עם מורשת של מעל 130 שנות ידע ונסיון בתחום הבריאות, מידי שנה, מעל ל-30 מיליון איש ברחבי העולם, לרבות בישראל, נעזרים בטכנולוגיות החברה כדי לנהל חיים בריאים יותר.

התרופות של AbbVie משמשות לטיפול בכמה מן המחלות החמורות ביותר בעולם, ממגוון רחב של מחלות אוטואימוניות וסוגי סרטן שונים ועד מחלות ויראליות, אך במקביל, כדי לתרום באופן משמעותי לחולים ובני משפחותיהם, החברה תומכת באופן שוטף ביוזמות מגוונות ופעילויות למען הקהילה.

פייזר

פריצות דרך שמשנות את חייהם של אנשים. זו העבודה שלנו.
פייזר היא אחת מהחברות הביו-פרמצבטיות המובילות בעולם, הפועלת בהצלחה כבר יותר מ 170 שנה.
פייזר ישראל היא חברה-בת של פייזר הגדולה, ולנו מלאו יותר מ 20 שנה לפעילותנו בישראל.
מחויבותה של פייזר לפריצות דרך שמשנות את חייהם של אנשים הולכת יד ביד עם המחויבות שלנו לעזור למטופלים לחיות חיים ארוכים ובריאים יותר.
הצלחה מבחינתנו היא לא רק פיתוח טיפול יעיל ו / או מניעה של מחלות, אלא הענקת ידע למטופלים, כדי שיוכלו לקחת חלק פעיל יותר בהחלטות המשפיעות על בריאותם.

רוש

רוש פרמצבטיקה (ישראל) בע"מ הוקמה כנציגות עצמאית בישראל בשנת 1999 ומהווה חלק מחטיבת התרופות של קבוצת רוש העולמית.
החברה מתמקדת במחקר הקליני, השיווק והרגולציה בתחומי הסרטן, הראומטולוגיה והווירולוגיה.

מרק סרונו

חברת מרק סרונו בע"מ מהווה חלק מחטיבת הביופארמה של קבוצת מרק העולמית. נציגות החברה בישראל הוקמה בשנת 1996 ומנוהלת מאז על ידי גב' שרי פרלוב.
החברה מובילה את הרישום, היבוא, השיווק, המכירות וההפצה של התכשירים הפרמצבטיים של מרק, בתחומים בהם היא פעילה בישראל: פוריות, נוירולוגיה, אונקולוגיה
​​ומטבוליזם. חברת מרק מקיימת קשרים הדוקים של תמיכה ושיתוף פעולה עם הממסד והקהילה הרפואית בישראל, מתוך הגשמת הערך הנמצא בבסיס פעילותה – לפיו, המטופלים במרכז.

נוברטיס

נוברטיס ישראל מעסיקה כ-180 עובדים, ומשווקת תרופות במגוון תחומים ומשתתפת במחקרים בינלאומיים. נוברטיס נחשבת מובילה עולמית בתחום האונקולוגיה זה למעלה עשור.

טקדה ישראל

חברת טקדה ישראל, היא זרוע השיווק והמכירה בישראל של טקדה, חברת תרופות בע"מ, אוסקה, יפן (Takeda Pharmaceutical Company Limited).
תחומי פעילות החברה כוללים רפואת לב וכלי דם, מחלות מטבוליות, אונקולוגיה, מערכת הנשימה ואימונולוגיה, מערכת העצבים המרכזית, רפואה כללית, וחיסונים.
טקדה היא חברה גלובלית, מבוססת-מחקר, השמה דגש עיקרי על תרופות. כחברת התרופות הגדולה ביפן ואחת המובילות העולמיות בתעשייה, טקדה מחויבת לשאוף לשיפור בריאותם של אנשים ברחבי העולם באמצעות חדשנות מובילה ברפואה. החזון שלנו, בטקדה ישראל, הינו להביא את הטיפולים הטובים והחדשניים ביותר המפותחים ומיוצרים כיוםעל ידי החברה הגלובאלית וזאת לרווחת כלל המטופלים אשר אנו יכולים לסייע להם בישראל.
טקדה ישראל שמה לעצמה ליעד לייצר כלים ושירותים תומכים עבור מטופליה – אנו מאמינים כי שירות איכותי הינו חלק אינטגרלי מהמוצרים שאנו מציעים.

רפא

רפא היא חברת תרופות ישראלית המתמחה בשיווק, ייצור והפצה של תרופות מקור ותרופות גנריות, תרופות מרשם ותרופות ללא מרשם וכן תכשירים טיפוליים. כחברה מובילה בתחום הבריאות בישראל, אנו מחויבים לשיפור הבריאות ואיכות חייהם של אנשים. רפא פועלת על פי כללי אתיקה ישראלים ופנימיים ובהתאם לרגולציות מקומיות בנושאים השונים הקשורים לייצור תרופות, הפצה, שיווק ומכירות.
רפא נוסדה ב-1937 והיא אחת מחברות התרופות המובילות בארץ. מוצרינו משווקים לכלל מוסדות הבריאות בישראל: בתי חולים ציבוריים ופרטיים, מרפאות, קופות חולים, רשתות הפארם ולגופים נוספים כגון משרד הביטחון ושירות בתי הסוהר.
אנו משווקים מגוון רחב של תרופות ותכשירים טיפוליים המסייעים בכל יום לאלפי תינוקות, ילדים, מבוגרים וקשישים בישראל. על מנת לספק את הטיפולים החדישים והאיכותיים ביותר בתחומם, אנו משתפים פעולה עם חברות מובילות בעולם, כגון Mundipharma, Napp, Purdue, Galderma, Takeda, AstraZeneca, Dr. Falk Pharma, Helsinn ועוד.

BMS

בריסטול-מאיירס סקוויב (BMS) הינה חברת ביופארמה בין לאומית העוסקת במחקר, פיתוח, ייצור ושיווק של תרופות חדשניות למטופלים עם מחלות קשות כגון: סרטן, מחלות לב וכלי דם, דלקת כבד נגיפית מסוג B ו- C, HIV / איידס ודלקת מפרקים שגרונית. חברת בריסטול-מאיירס סקוויב מחויבת למצוינות ובטיחות בכל רבדי פעילותה במטרה להציע את הטיפול האיכותי והחדיש ביותר לבריאות ושיפור איכות חיי החולים.
חברת בריסטול-מאיירס סקוויב, בארץ ובעולם, מאופיינת באסטרטגיה המשלבת משאבים וניסיון של חברת פארמה בין לאומית גדולה עם הרוח והזריזות היזמית של תעשיית הביוטכנולוגיה- כל זאת לרווחת החולה. נציגות בריסטול-מאיירס סקוויב בישראל מבססת את פעילותה על שיתוף פעולה מלא מול הממסד, הקהילה הרפואית וארגוני צרכני הבריאות.

נובו נורדיסק

נובו נורדיסק הינה חברה בינלאומית ומובילה בעולם בתחום הסוכרת כבר למעלה מ-90 שנה. נובו נורדיסק היא בין החברות המובילות בעולם בפיתוח ושיווק תכשירים הורמונליים חליפיים לגיל המעבר, הורמון גדילה ותכשיר לטיפול בהמופיליה ובהפרעות קרישה אחרות.