עמוד אודות כמוני

 

אודות כמוני

 כמוני, היא הרשת החברתית הגדולה בתחום הבריאות בישראל.

כמוני מהווה פלטפורמה ייחודית וראשונה מסוגה בישראל, להעצמת החולה בהתמודדות עם מחלות כרוניות והיא חלק מזרם עולמי הולך וגובר של כלים דיגיטליים המשלבים מידע מקצועי עם יכולות של רשת חברתית לצורך פתרון בעיות, תמיכה רגשית ושיתוף.

בכמוני פועלות עשרות קהילות בתחומים שונים, ביניהם: הידרדניטיס סופורטיבה HS, ער"ן עזרה ראשונה נפשית, סוכרת 1 ו-2, מחלות לב, כאב, השמנה, אירוע מוחי, לחץ דם, קשב וריכוז, סרטן, כליות, הפרעות אכילה, טרשת נפוצה, חוט שדרה, נשימה, קרוהן וקוליטיס, דיכאון וחרדה, אוסטאופורוזיס, טראומה מטרור ומלחמה, שלפוחית רגיזה, פסוריאזיס, מפרקים, סרטן השד, גמילה מעישון, בעיות גדילה, סרטן הריאות, סיוגרן, סרטן השחלות, סרטן המעי הגס ומיאלומה נפוצה.   

כל קהילה מנוהלת בידי רופאים ואנשי מקצוע מומחים ואליהם מצטרף ליווי של "מובילי קהילה", שהינם חולים שהתמודדו עם אותה המחלה וצברו ניסיון וידע רב בתקופת ההתמודדות עמה. שילוב זה, מעניק לחולים באתר מעטפת הוליסטית, הכוללת ליווי מקצועי ונפשי בכל שלבי ההתמודדות עם המחלה.

האתר מספק כלים חברתיים ומקצועיים להתמודדות עם מצבים בריאותיים שונים, דוגמת: קירות שיחה בקהילות השונות, בלוגים אישיים, חדשות רפואיות, מדריכים מקצועיים, מומחים מקצועיים המספקים מענה ומלווים את השיחה ועוד.
 
אתר כמוני הוקם בשנת 2009 כחלק מחזונו של פרופ' מרדכי שני, חתן פרס ישראל על תרומה מיוחדת לחברה ולמדינה,, למטרת העצמת החולים ובני משפחתם, תוך מתן אפשרות לחולים להתייעץ, לשתף ולתמוך זה בזה, כל זאת בליווי רופאים ומומחים מקצועיים המספקים מידע מקצועי ואמין המעשיר את השיח.

 כמוני הנה חברה לתועלת הציבור הפועלת כחלק ממכון גרטנר, המהווה מסגרת מחקרית לאומית לחקר אפידמיולוגיה ומדיניות בריאות בישראל.

* השימוש באתר הינו חינם ומותנה בהרשמה פשוטה בלבד.

 

חזון כמוני

העצמת המטופל ובני משפחתו, תוך מתן כלים המאפשרים להם לקחת חלק מרכזי יותר בניהול המחלה יחד עם היכולת לחלוק מידע שעשוי לשפר את חייהם ולאפשר להם בחירות מושכלות

 

מדיניות פרסום

על מנת לאפשר את קיומו של האתר מאפשר כמוני פעולות פרסומיות ברחבי האתר למפרסמים מורשים בלבד, אך זאת תחת בקרה מתמדת, שמירה על הגינות ומהימנות המידע ושמירה על פרטיות החברים. לפניות בנושא פרסום באתר אנא כתבו ל camoni@camoni.co.il

 

אודות מכון גרטנר

מכון גרטנר הינו מסגרת מחקרית לאומית לחקר אפידמיולוגיה ומדיניות בריאות בישראל, ומטרתו לסייע למערכת הבריאות ולמשרד הבריאות בקביעה ופיתוח של מדיניות בריאות מושכלת.
המכון הוקם בשנת 1991 ע"י פרופ' מרדכי שני, במטרה לקדם מחקר אפידמיולוגי נרחב בתחום המחלות הכרוניות המרכזיות וכן לסייע בגיבוש מדיניות לאומית לשירותי הבריאות.
בבנין המכון שוכנים גם המרכז הישראלי לבקרת מחלות והמכון הלאומי לחקר שירותי בריאות' כך שמצוי בו מאגר החוקרים המרכזי בנושא שרותי הבריאות בישראל.
בין היתר המכון הקים ומפעיל את אתר מוטק'ה המיועד לבני גיל הזהב.

 

 קידום ושיווק האתר באינטרנט - נקודה שיווק באינטרנט

אתר זה נבנה ע"י - טוחן מדיה   media proccessor

הצוות שלנו

היזם - פרופ' מרדכי שני

מייסד מכון גרטנר, לשעבר מנכ"ל משרד הבריאות ומיוזמי חוק הבריאות, לשעבר מנכ"ל בית החולים שיבא תל השומר ומי שמוביל שנים ועדות ופעילויות מגוונות בתחומי הבריאות והרווחה בישראל. בשנת 2009 זכה בפרס ישראל למפעל חיים על תרומה מיוחדת לחברה ולמדינה

תמי שיפטר - מנהלת אתרי מכון גרטנר

מנהלת אתרי האינטרנט של מכון גרטנר - כמוני ומוטק'ה. בעלת נסיון עשיר באפיון, ניהול והובלה של פרויקטים מורכבים באינטרנט

רבקה זלצר-פרייליך -מנהלת האתר

מקדמת בריאות (MPh), עם ניסיון רב בתחום תוכן-בריאות והנעה לפעולה.

אלה הר-נוי - עורכת ראשית

עורכת האתר. בעבר כתבת בריאות ועורכת מדורי בריאות בעיתון מעריב וכתבת הפלילים של ערוץ 10

דן אבן - כתב בריאות

כתב בריאות באתר כמוני. בעבר כתב בריאות בעיתונים הארץ, מעריב וידיעות אחרונות ועורך מדור הבריאות בעיתון הארץ.

מיי-רב חכמוף - מנהלת פיתוח טכנולוגי

מנהלת פיתוח וטכנולוגיות של אתר "כמוני" עם רקע רחב ועשיר בניהול פרויקטים מורכבים בתחום האינטרנט, תוכן וטכנולוגיה

תמר יורש - מנהלת קהילות

מנהלת הקהילות של אתר כמוני, בעלת נסיון בניהול תוכן, בוגרת תואר ראשון במדעי החברה.

עמיחי זבולוני - מנהל השיווק

מנהל השיווק של אתר כמוני, בעל ניסיון עשיר בעולם יחסי הציבור וניהול קמפיינים תקשורתיים

צור קשר

הנכם מוזמנים לפנות אלינו בכל שאלה, בעיה או מילה טובה

מנהלי קהילות כמוני

שיתופי פעולה - חברות

אבווי (AbbVie)

אבווי (AbbVie) היא חברת ביופארמה גלובאלית החוקרת, מגלה ומפתחת פתרונות חדשים לטיפול במחלות קשות ומצבים רפואיים מורכבים. עם מורשת של מעל 130 שנות ידע ונסיון בתחום הבריאות, מידי שנה, מעל ל-30 מיליון איש ברחבי העולם, לרבות בישראל, נעזרים בטכנולוגיות החברה כדי לנהל חיים בריאים יותר.

התרופות של AbbVie משמשות לטיפול בכמה מן המחלות החמורות ביותר בעולם, ממגוון רחב של מחלות אוטואימוניות וסוגי סרטן שונים ועד מחלות ויראליות, אך במקביל, כדי לתרום באופן משמעותי לחולים ובני משפחותיהם, החברה תומכת באופן שוטף ביוזמות מגוונות ופעילויות למען הקהילה.

פייזר

חברת פייזר משתמשת במדע ובמשאבינו העולמיים על מנת לשפר את הבריאות והרווחה בכל שלבי החיים. אנו שואפים להציב סטנדרט של איכות, בטיחות וערכיות בתהליך הגילוי, הפיתוח והייצור של תרופות עבור בני אדם ובעלי חיים.
השקעותיה המגוונות בתחום הבריאות ברחבי העולם כוללות תרופות ביולוגיות, מולקולות קטנות וחיסונים עבור בני אדם ובעלי חיים, כמו גם רבים ממוצרי הצריכה הידועים ביותר בעולם.

רוש

רוש פרמצבטיקה (ישראל) בע"מ הוקמה כנציגות עצמאית בישראל בשנת 1999 ומהווה חלק מחטיבת התרופות של קבוצת רוש העולמית.
החברה מתמקדת במחקר הקליני, השיווק והרגולציה בתחומי הסרטן, הראומטולוגיה והווירולוגיה.

מרק סרונו

חברת מרק סרונו בע"מ מהווה חלק מחטיבת הביופארמה של קבוצת מרק העולמית. נציגות החברה בישראל הוקמה בשנת 1996 ומנוהלת מאז על ידי גב' שרי פרלוב.
החברה מובילה את הרישום, היבוא, השיווק, המכירות וההפצה של התכשירים הפרמצבטיים של מרק, בתחומים בהם היא פעילה בישראל: פוריות, נוירולוגיה, אונקולוגיה
​​ומטבוליזם. חברת מרק מקיימת קשרים הדוקים של תמיכה ושיתוף פעולה עם הממסד והקהילה הרפואית בישראל, מתוך הגשמת הערך הנמצא בבסיס פעילותה – לפיו, המטופלים במרכז.

נוברטיס

נוברטיס ישראל מעסיקה כ-180 עובדים, ומשווקת תרופות במגוון תחומים ומשתתפת במחקרים בינלאומיים. נוברטיס נחשבת מובילה עולמית בתחום האונקולוגיה זה למעלה עשור.

טקדה ישראל

חברת טקדה ישראל, היא זרוע השיווק והמכירה בישראל של טקדה, חברת תרופות בע"מ, אוסקה, יפן (Takeda Pharmaceutical Company Limited).
תחומי פעילות החברה כוללים רפואת לב וכלי דם, מחלות מטבוליות, אונקולוגיה, מערכת הנשימה ואימונולוגיה, מערכת העצבים המרכזית, רפואה כללית, וחיסונים.
טקדה היא חברה גלובלית, מבוססת-מחקר, השמה דגש עיקרי על תרופות. כחברת התרופות הגדולה ביפן ואחת המובילות העולמיות בתעשייה, טקדה מחויבת לשאוף לשיפור בריאותם של אנשים ברחבי העולם באמצעות חדשנות מובילה ברפואה. החזון שלנו, בטקדה ישראל, הינו להביא את הטיפולים הטובים והחדשניים ביותר המפותחים ומיוצרים כיוםעל ידי החברה הגלובאלית וזאת לרווחת כלל המטופלים אשר אנו יכולים לסייע להם בישראל.
טקדה ישראל שמה לעצמה ליעד לייצר כלים ושירותים תומכים עבור מטופליה – אנו מאמינים כי שירות איכותי הינו חלק אינטגרלי מהמוצרים שאנו מציעים.

רפא

רפא היא חברת תרופות ישראלית המתמחה בשיווק, ייצור והפצה של תרופות מקור ותרופות גנריות, תרופות מרשם ותרופות ללא מרשם וכן תכשירים טיפוליים. כחברה מובילה בתחום הבריאות בישראל, אנו מחויבים לשיפור הבריאות ואיכות חייהם של אנשים. רפא פועלת על פי כללי אתיקה ישראלים ופנימיים ובהתאם לרגולציות מקומיות בנושאים השונים הקשורים לייצור תרופות, הפצה, שיווק ומכירות.
רפא נוסדה ב-1937 והיא אחת מחברות התרופות המובילות בארץ. מוצרינו משווקים לכלל מוסדות הבריאות בישראל: בתי חולים ציבוריים ופרטיים, מרפאות, קופות חולים, רשתות הפארם ולגופים נוספים כגון משרד הביטחון ושירות בתי הסוהר.
אנו משווקים מגוון רחב של תרופות ותכשירים טיפוליים המסייעים בכל יום לאלפי תינוקות, ילדים, מבוגרים וקשישים בישראל. על מנת לספק את הטיפולים החדישים והאיכותיים ביותר בתחומם, אנו משתפים פעולה עם חברות מובילות בעולם, כגון Mundipharma, Napp, Purdue, Galderma, Takeda, AstraZeneca, Dr. Falk Pharma, Helsinn ועוד.

BMS

בריסטול-מאיירס סקוויב (BMS) הינה חברת ביופארמה בין לאומית העוסקת במחקר, פיתוח, ייצור ושיווק של תרופות חדשניות למטופלים עם מחלות קשות כגון: סרטן, מחלות לב וכלי דם, דלקת כבד נגיפית מסוג B ו- C, HIV / איידס ודלקת מפרקים שגרונית. חברת בריסטול-מאיירס סקוויב מחויבת למצוינות ובטיחות בכל רבדי פעילותה במטרה להציע את הטיפול האיכותי והחדיש ביותר לבריאות ושיפור איכות חיי החולים.
חברת בריסטול-מאיירס סקוויב, בארץ ובעולם, מאופיינת באסטרטגיה המשלבת משאבים וניסיון של חברת פארמה בין לאומית גדולה עם הרוח והזריזות היזמית של תעשיית הביוטכנולוגיה- כל זאת לרווחת החולה. נציגות בריסטול-מאיירס סקוויב בישראל מבססת את פעילותה על שיתוף פעולה מלא מול הממסד, הקהילה הרפואית וארגוני צרכני הבריאות.

נובו נורדיסק

נובו נורדיסק הינה חברה בינלאומית ומובילה בעולם בתחום הסוכרת כבר למעלה מ-90 שנה. נובו נורדיסק היא בין החברות המובילות בעולם בפיתוח ושיווק תכשירים הורמונליים חליפיים לגיל המעבר, הורמון גדילה ותכשיר לטיפול בהמופיליה ובהפרעות קרישה אחרות.