מנהלי קהילה

ד"ר חגית מץ
ד"ר חגית מץ
ד"ר חגית מץ הינה מומחית למחלות עור ומין. את לימודי הרפואה סיימה באוניברסיטת תל-אביב והתמחתה בבי"ח איכילוב. כיום ד"ר חגית מץ הינה רופאה  בכירה בבי"ח איכילוב אחראית שרות פוטותרפיה .  מנהלת רפואית של פוטותרפיה בבי"ח אסותא , עוסקת במחקר קליני. תחומי עניין  עיקריים : מחלת הפסוריאזיס על כל  היבטיה ,  פוטותרפיה ,  מחלות דלקתיות . חברה בהסתדרות הרופאים בישראל, חברה באגוד הישראלי לרפואת עור ומין , חברה באקדמיה האמריקאית לרופאי עור,.חברה בארגון הנשים הדרמטולוגי העולמי.
ד"ר זיאד חמאיסי
ד"ר זיאד חמאיסי
ד"ר חמאיסי זיאד הינו מומחה לרפואת עור ומין. את לימודי הרפואה סיים באוניברסיטת הטכניון והתמחה במחלקת עור בבית החולים רמב"ם. כיום, ד"ר חמאיסי הינו רופא בכיר במחלקת העור של בית החולים רמב"ם. עוסק במחקר ומרצה בפקולטה לרפואה בטכניון. תחומי עניין: פטרת העור, טיפולים ביולוגים בפסוריאזיס, ביטויים עוריים במחלות דלקתיים של המעי, מחלות עור ילדים וטיפול בנגעים וסקולרים בילדים חברות בארגונים מקצועיים: איגוד הסתדרות הרופאים האיגוד הישראלי לרפואת עור ומין האיגוד האירופי למחלות עור ומין האקדמיה האמריקאית למחלות עור ומין
ד"ר לב פבלובסקי
ד"ר לב פבלובסקי
תחום מומחיות: עור ומין תפקידים ומינויים: מנהל מרפאות עור, המחלקה לעור ולמין, בית חולים בילינסון, מרכז רפואי רבין לימודים: אוניברסיטת בן גוריון בנגב מקום התמחות: המחלקה לעור ולמין, בית חולים בילינסון, מרכז רפואי רבין השתלמויות: פוטותרפיה ופסוריאזיס בית חולים מאונט סיני ניו יורק חברויות באיגודים וארגונים מקצועיים: האיגוד הישראלי לרפואת עור ומין שטחי התעניינות מיוחדים: פסוריאזיס, פוטותרפיה, טיפולים אימונוביולוגים, סטרס נפשי עיסוק במחקר: פסוריאזיס, טיפולים אימונוביולוגים, פוטותרפיה, מחלות דלקתיות של העור.
יונה מנטקה קציר
יונה מנטקה קציר
יו"ר אגודת הפסוריאזיס הישראלית.
אניטה חיימוביץ
אניטה חיימוביץ
שמי אניטה חיימוביץ ואני פסיכולוגית רפואית מומחית. בוגרת התכנית לפסיכולוגיה רפואית מאוניברסיטת תל אביב בעלת MA בפסיכולוגיה. בעלת ניסיון רב בטיפול נפשי פרטני באנשים המתמודדים עם נושאי בריאות ומחלה ובני משפחותיהם. מזה שנים רבות אני עובדת במערך האשפוזי והמרפאתי בבי"ח איכילוב וכיום אני חלק אינטגרלי מן הצוות של מחלקת עור, של המרפאה לפסוריאטיק ארטריטיס, של המכון האנדוקריני ושל המכון הריאומטולוגי.אני מאמינה שניתן להקל על התמודדותו של אדם עם מצבי משבר בריאותיים, הפרעות חרדה ודיכאון תגובתי,גישתי הטיפולית הינה גישה אינטגרטיבית המשלבת מגוון גישות טיפוליות, ביניהן: טיפול דינמי, טיפול הפרעות סומאטיות המושפעות מסטרס בדרכים שונות המותאמות לאישיות המטופל ולצרכיו .התנהגותי קוגניטיבי, שימוש בכלים של הרפייה ודמיון מודרך .בשנים האחרונות בשל עבודתי במחלקת עור ובמרפאת פוע"מ )פסוריאזיס עורי ומפרקי(, אני עוסקת באופן אינטנסיבי בהתמודדות של הפרט עם בעיות עוריות שונות שיש להן השלכה או קשר עם התמודדות רגשית.להבנתי, טיפול צריך לתת מענה לחיבור בין הגוף לנפש, בין החלקים הרגשיים והקוגניטיביים לבין הגו ף, וכן במסגרת עבודתי משלבת בין עבודה טיפולית פרטנית להנחיית קבוצות תמיכה ומידע )ביניהן: קבוצות תמיכה לתת מקום לחיבור בין הפרט לסביבתו.לחולי פסוריאזיס במסגרות שונות. אני בעלת קליניקה פרטית בגבעתיים בגבול ת"א. עובדת כמטפלת עצמאית בהסדר עם קופ"ח מאוחדת.ניתן לפנות אלי במייל: ha13@zahav.net.il או ב- 0522589554.

מובילי קהילה

אוהד שמר
אוהד שמר
אוהד שמר מאמן אישי ועסקי עם התמחות בתחום בני הנוער והמתבגרים. אני עובד עם לקוחותי על מגוון תחומים בהם בטחון עצמי , דימוי עצמי , התמודדות עם כשלונות  , לחץ חברתי  ועוד מגוון נושאים  אחד הדברים שהבנתי כאדם שחולה במחלות אוטאימוניות  שההשפעה שיש למוח שלנו על המצב של המחלה שלנו הוא גבוה ביותר  ולכן ההתמודדות הכי גדולה היא ללמד את המוח שלנו לחשוב אחרת .  
תודתנו לחברת פייזר על תרומה בלתי תלויה לסיוע בהקמת הקהילה. יובהר כי אין בתרומה זו כדי להשפיע על הפעילות או התוכן המוצגים בקהילה.