הצג עוד

מנהלי קהילה

ד"ר יעל בר-זאב
ד"ר יעל בר-זאב
רופאה, מומחית בבריאות הציבור, עם מיקוד בתחום קידום בריאות ורפואה מונעת.  אני יועצת לגמילה מעישון, מנחה סדנאות לגמילה מעישון, ועוסקת בייעוץ אישי לגמילה מעישון. עד ספטמבר 2015 כיהנתי כיו"ר החברה הרפואית למניעה ולגמילה מעישון בהסתדרות הרפואית בישראל, וכמנהלת המרכז למניעה ולגמילה מעישון באוניברסיטת בן-גוריון בנגב. מספטמבר 2015 אני מתגוררת זמנית באוסטרליה ועוסקת במחקר באוניברסיטת ניו-קאסל המתמקד בגמילה מעישון בקרב נשים הרות. 
נילי בראון
נילי בראון
מטפלת בהתמכרויות ומנחת קבוצות מוסמכת לגמילה מעישון, מדריכה במיומנויות הראיון המוטיבציוני ומלמדת בקורס התמכרויות באוניברסיטת בן-גוריון בנגב. חברת צוות בפרויקט מחקר "הורים לקטנטנים ומעשנים" בביה"ס לבריאות הציבור באוניברסיטת תל אביב שמטרתו לעזור להורים מעשנים להגן על ילדיהם מעישון פסיבי. בעלת תואר ראשון בלימודי התמכרות (BSc Addiction Studies) מאוניברסיטת לידס באנגליה. 

מובילי קהילה

אמנון אביעד
אמנון אביעד
גמול כבר 4.5 שנים מאז שנגמלתי מעישון בסדנה של קופ"ח עם המנחה איילת שבתאי מירושלים. נגמלתי לאחר 44 שנים של עישון אינטנסיבי.תודה לאיילת המקסימה והחביבה על הסיוע !!!עבדתי במשרד המשפטים מעל 30 שנה. הייתי מנהל הטאבו בירושלים ופרשתי לפני כ-13שנים. עוסק כיועץ ומומחה בתחום רישום המקרקעין בטאבו ויועץ נדל"ן, אני מציע שירותי יעוץ ייחודיים, הן לעורכי דין והן לציבור הרחב, בפתרון עסקאות סבוכות של רישומי מקרקעין (בטאבו) בכל לשכות הטאבו בארץ. מתמחה גם באיתור נכסים בכל הארץ. בנוסף, בכייף שלי מארגן קבוצות לטיולים בארץ ובחו"ל.http://www.tabuaa.co.il/ 
עופר
עופר
בן 45 נשוי אב לשתיים , מנהל חברה במרכז הארץ בענף הרכב.
תודתנו לחברת פייזר על תרומה בלתי תלויה לסיוע בהקמת הקהילה. יובהר כי אין בתרומה זו כדי להשפיע על הפעילות או התוכן המוצגים בקהילה.