מנהלי קהילה

  ד
  ד"ר איתן גור
  מנהל המרכז להפרעות אכילה ומשקל במרכז הרפואי ע"ש חיים שיבא, תל השומר.
  דנה אברמוביץ
  דנה אברמוביץ
  דיאטנית קלינית, מטפלת בהפרעות אכילה בילדים ובמבוגרים ובירידה במשקל בגישת ה non diet. תמצאו אותי במרפאה להפרעות אכילה לילדים ונוער במרכז הרפואי שיבא (תל השומר), במרפאה להפרעות אכילה מבוגרים בנתניה ובקליניקה הפרטית באבן יהודה. http://www.eatinjoy.com/
  נועה גור-אריה
  נועה גור-אריה
  עו"ס קלינית, ד"ר בעבודה סוציאלית P.h.D, מטפלת בהפרעות אכילה בנשים ובנערות, היחידה להפרעות אכילה במרפאה לבריאות הנפש בנתניה, קליניקה פרטית בתל-אביב ובאשדוד. 
  ד״ר מיכל בן מאיר
  ד״ר מיכל בן מאיר
  פסיכולוגית קלינית, עובדת בקליניקה פרטית באזור פרדס חנה-כרכור.  את לימודיי עשיתי בניו יורק, ארה"ב וכשחזרתי ארצה לפני 8 שנים השתלבתי בעבודה במרפאה להפרעות אכילה ברמב"ם, שם עבדתי במשך שבע שנים.  התמחיתי בהפרעות אכילה דרך כתיבת עבודת הדוקטורט בנושא תקשורת ריגשית באנורקסיה נרבוזה וכמו כן דרך ניסיון קליני עשיר עם נערות ונשים המתמודדות עם הפרעות אכילה.  אני מאמינה שאחד הגורמים החשובים בהתמודדות עם הפרעת אכילה ובתהליך ההחלמה הינו בקשת עזרה ותמיכה, וכיום, כאשר האינטרנט מציע קהילות שונות לתמיכה ניתן לבחור להיעזר וללמוד שאת לא לבד במערכה.  אשמח להציע מנסיוני ולשלוח יד ואוזן קשבת (ווירטואלית) למי שזקוקה. *(הנכתב לעיל הינו בלשון נקבה אך מיועד גם לנערים וגברים כאחד).    

  מובילי קהילה

  יוליה
  יוליה
  אני יוליה, אדם עוצמתי הרבה בזכות הפרעות האכילה שהיו לי. היום אני נשואה, אמא לשני ילדים, ואוהבת כל דבר שקשור לים ולבריאות. מלווה באהבה רבה תהליכי החלמה מהפרעות אכילה קבוצתיים ואישיים בבית ובים. יודעת כמה הטבע מאזן וכמה חשוב לבחור בסביבת אנשים מפרגנת! יש לי בלוג ב"כמוני" כבר שנים רבות, בו אני כותבת אחת לשבוע. אני יודעת שהדרך לפעמים נראית ארוכה, אך ברגע שיש מי שמאיר לנו את הדרך עם פנס או זרקור ממש גדול, היא הרבה יותר פשוטה ואפשרית! בעד שנזכור את הכלל החשוב בחיים: "ואהבת לרעך כמוך" ונזכיר לעצמנו גם: שכמונו אין עוד אף אחד :)
  רוצים לכתוב בלוג? הצטרפו לקהילת הבלוגרים
  "כמוני" מכון גרטנר, בית החולים תל השומר, רמת גן המידע והתכנים באתר "כמוני" נועדו להרחיב את הדעת ולשמש כמידע כללי בלבד. תכנים אלו אינם מהווים חוות דעת או עצה מקצועית, או תחליף להיוועצות ישירה עם איש מקצוע מתאים באשר לטיפול הנדרש