כמוניכליותמה עושים כדי להגיע למרפאת טרום דיאליזה

מה עושים כדי להגיע למרפאת טרום דיאליזה

11/06/19 14:23
2 תגובות
ניסיתי לקבל תור למרפאה בבילינסון וסרבו כי אני לא שייך למחוז,
ניסיתי למאיר ביקשו לשלוח הפניה רק בפקס ואמרו שאקבל תשובה בדואר,
כבר שבועיים שאני מנסה להשיג אותם בטלפון ופשוט לא עונים במרפאה לטלפון!
אני עם קראטינין 3.65 וה GFR שלי 17 כנראה ש 'קפוט' חולים מחכים להודעת ביטול מחברה קדישא.
כנראה שככה זה כשאין לך קשרים מתאימים.

2 תגובות

עליזה-דיאליזה
16/06/19 13:04
אני רק עליזה דיאליזה, כך שתשובה עם פתרון אינני יודעת לתת לך לצערי. אך יש לך מזל גדול, שיש לך חוש הומור. GFR 17 זה מצב ממש קשה, אתה בוודאי מרגיש ממש לא טוב. חוש הומור עוזר לאדם להתגבר, אז לפחות ה-GFR...
אני רק עליזה דיאליזה, כך שתשובה עם פתרון אינני יודעת לתת לך לצערי. אך יש לך מזל גדול, שיש לך חוש הומור. GFR 17 זה מצב ממש קשה, אתה בוודאי מרגיש ממש לא טוב. חוש הומור עוזר לאדם להתגבר, אז לפחות ה-GFR של חוש ההומור שלך הוא 100.
ד-ר-פזית-בקרמן
מומחה כמוני
סגנית מנהלת המכון הנפרולוגי בשיבא. סיימה התמחות ברפואה פנימית בהדסה עין כרם והתמחות-על בנפרולוגיה בשיבא. השתלמה שלוש שנים באוניברסיטת פנסילבניה, ארה"ב במחקר בסיסי של מחלות כליה ופרסמה מאמרים בנושא. בעלת ניסיון קליני מגוון בקרב מטופלי דיאליזה, מטופלי אי ספיקת כליות חריפה וכרונית ומחלות כליה שונות. עוסקת גם במחקר קליני ובסיסי במכון הנפרולוגי בשיבא.
19/06/19 23:29
שלום אני לא מטפלת בעניינים האדמיניסטרטיבים, אבל ממליצה לנסות להגיע לנפרולוג של הקופה ולא בהכרח דרך בית חולים, אולי התור קצר יותר. יש קופות בהן יש מעקב פרה דיאליטי שאינו רק בבית חולים. ממליצה לנסות לפ...
שלום
אני לא מטפלת בעניינים האדמיניסטרטיבים, אבל ממליצה לנסות להגיע לנפרולוג של הקופה ולא בהכרח דרך בית חולים, אולי התור קצר יותר. יש קופות בהן יש מעקב פרה דיאליטי שאינו רק בבית חולים. ממליצה לנסות לפנות למרפאה בה אתה מעוניין גם באימייל ולשלוח שוב פקס. גם רופא המשפחה יכול להתערב ולעזור במידה ויש דחיפות.
בהצלחה

מנהלי קהילה

ד
ד"ר נטע לב
רופאה בכירה במכון הנפרולוגי בבית חולים "השרון". בוגרת בית הספר לרפואה באוניברסטיה העברית. מומחית ברפואה פנימית ובנפרולוגיה ויתר לחץ דם במרכז רפואי רבין. תחומי עיסוק - אי ספיקת כליות, טיפול בהמודיאליזה ודיאליזה פריטונאלית, יתר לחץ דם, השתלות כליה.
ד
ד"ר פזית בקרמן
סגנית מנהלת המכון הנפרולוגי בשיבא. סיימה התמחות ברפואה פנימית בהדסה עין כרם והתמחות-על בנפרולוגיה בשיבא. השתלמה שלוש שנים באוניברסיטת פנסילבניה, ארה"ב במחקר בסיסי של מחלות כליה ופרסמה מאמרים בנושא. בעלת ניסיון קליני מגוון בקרב מטופלי דיאליזה, מטופלי אי ספיקת כליות חריפה וכרונית ומחלות כליה שונות. עוסקת גם במחקר קליני ובסיסי במכון הנפרולוגי בשיבא.
פרופ' עדי לייבה
פרופ' עדי לייבה
מנהל המכון החדש לנפרולוגיה ויתר לחץ דם ויחידת הדיאליזה בבית החולים הציבורי אסותא אשדוד. מנהל יחידת הדיאליזה "אפק" ו"בית הדר" באשדוד. מומחה ברפואה פנימית , בנפרולוגיה וביתר לחץ דם, פרופסור חבר באוניברסיטת בן גוריון ופרופ. משנה באוניברסיטת האוורד,ארה"ב. משמש משנת 2016 כנשיא החברה הישראלית ליתר לחץ דם. היחידה ליתר לחץ דם בתוך המכון באשדוד כוללת הולטר לחץ דם ל 24 שעות וכמו כן מיכשור חדשני למדידת לחץ דם באבי העורקים וקביעת "קשיות העורקים" ביחוד בחולי אי ספיקת כליות. פרופ. לייבה הינו מומחה בפנימית, הן מתל השומר, והן מבית חולים Mount Auburn בקיימברידג', מסצ'וסטס. משמש גם כפנימאי מבקר בבית החולים הנ"ל ונושא מינוי אקדמי פעיל גם באוניבסיטת הרוורד. פרופ. לייבה הינו סגן אלוף של חיל הרפואה במיל. והעורך הראשי של עיתון "הרפואה הצבאית". פרופ. לייבה הינו יו"ר החוג הנפרולוגי הישראלי פלסטיני (חנ"יף)בתוך האיגוד לנפרולוגיה ויל"ד.

מובילי קהילה

מחוברת פז מושקוביץ
מחוברת פז מושקוביץ
מוזמנים להשקה של מחוברת - ההרצאה החדשה והספר: 7/11/17. לפרטים וקליפ: https://lp.vp4.me/fprd  כל שאלה שתירצו לשאול אותי אני כאן עבורכם, דילמה קונפליקט ואף הצלחה בחייכם ובעולם הכליות כמובן.אני מחוברת לדיאליזה מזה 27 וחצי שנים, אחרי שלוש השתלות כליה שנכשלו. דרך סיפורי האישי רב התהפוכות, אני מציעה לכם כלים שיאפשרו לכל אחד להתחבר לחיים שלו, בדרך להתגברות על מכשולים ומעצורים בתחום האישי ובתחום הקריירה והעסקים, ובוודאי שבתחום התמודדותכם עם עולם הכליות.אני בעיסוקי הוצאתי לאור את הספר "מחוברת - צופן ליזה" ומעבירה את ההרצאה מחוברת, מפגש מעורר השראה ומעניק פרספקטיבה מחודשת על החים. באמצעות המפגש יוכל כל אחד לגבש זוית ראייה חדשה על חייו ולאתר מגבלות וסיטואציות שליליות, למצוא פתרונות ולמנף קושי להצלחה.תאטרון הבימה, ת"א וברחבי הארץ.ושוב, כל שאלה שתירצו לשאול אותי אני כאן עבורכם, דילמה קונפליקט ואףהצלחה בחייכם.יש לי ולבעלי, מקס, 11 ילדים מעולם בעה"ח, אסור לי ללדת ילדים, והילדים שלנו הם 8 חתולים ו 3 כלבים, המעניקים לנו ואנו להם אהבה ללא תנאי. מומלץ בחום גם לבריאות שלנו הנפשית והפיסית :)רק בריאות פז