מנהלי קהילה

  גילה פז
  גילה פז
  MS.c בפסיכולוגיה קוגניטיבית-התנהגותית פסיכותרפיסטית בגישה קוגניטיבית התנהגותית וטיפול ממוקד סכמה. בעלת ניסיון קליני רב בטיפול במבוגרים ובבני נוער (כולל הדרכות הורים). זו הקריירה השנייה בחיי ואני עושה אותה באהבה גדולה ומתוך אמונה בגישה. אני מאמינה כי הגישה הקוגניטיבית התנהגותית, מסיעת לכל אדם אשר חווה משבר ו/או רגשות שליליים ורוצה ומוכן לשנות, כדי לחיות חיים מלאים יותר. בכל אדם ישנם חלקים בריאים. הגברת המודעות בתהליך, מאפשרת למטופל למצוא את החלקים הללו . כשהוא מגייס אותם לתהליך הטיפולי, יש השפעה ניכרת, על הדימוי העצמי שלו, אשר מובילה לשינוי ניכר בחייו. כדי להגיע לתוצאות משמעותיות, בטיפול CBT, חשוב לזכור כי תרגול ואחריות, הם המפתח לשינוי.מטפלת נושאים שונים : בחרדות, הפרעות אכילה, התמכרויות, וויסות רגשי,  OCD, פאניקה ואגורפוביה, טריכוטילומניה, הפרעות אישיות, מיומנויות חברתיות ומשברי חיים. מטפלת בקליניקה פרטית ובקליניקת "היבטים" - סניף ת"א וכפר סבא. מרצה בקורסים בנושאי CBT, וויסות רגשי, במסגרות פרטיות וציבוריות, קורס "אכילה רגשית", במכללה האקדמית וינגייט. האתר שלי www.gilacbt@co.il
  שיר רייכרט רמות
  שיר רייכרט רמות
  פסיכולוגית רפואית עובדת בקליניקה פרטית בתל אביב ובקרייה הרפואית רמב"ם בחיפה. אני מאמינה ביכולת ההתאוששות וההשתקמות של נפש האדם, גם מול האתגרים והמכאובים הגדולים ביותר. אמונה זו, יחד עם סקרנות רבה הם שמובילים את עיסוקי המקצועי. אני עוסקת בטיפול בגישה אינטגרטיבית, מאמינה בטיפול מותאם אישית למטופל.ת ולצרכיו.ה ולכן משלבת בעבודתי תפיסות פסיכודינאמיות וקוגנטיביות-התנהגותיות וכן טכניקות מתוך שיטות בהן עברתי הכשרה ספציפית: ביו-פידבק, EMDR ו-EFT.
  יהודית קדם
  יהודית קדם
  נשואה באושר רב לד"ר רון קדם ולנו 4 ילדים בוגרים. אני עובדת סוציאלית בהכשרתי. מנהלת מרכז שיא. מאמינה מאוד בכוחו של קשר ביניאישי עם מטפל חבר או בן זוג כמנוף מדהים לשינוי ושיפור איכות החיים (בא לידי ביטוי בעבודה משפחה חברים וזוגיות ) גם ובעיקר לאנשים המתקשים ביצירת קשרים.
  ד
  ד"ר מורן טויק
  פסיכולוגית שיקומית מומחית ונוירופסיכולוגית. בעלת ידע וניסיון רב בטיפול באנשים המתמודדים עם מצבים רפואיים (מחלות, מוגבלויות), עם תסמונת פוסט-טראומטית ועם מצבי חרדה ודיכאון. עובדת תוך שיתוף פעולה עם המתמודד על מנת להכיר את אישיותו, את נקודות החוזק והחולשה ואת הציפיות מהטיפול, בשאיפה להפחית את המצוקה ולהגביר את תחושת הסיפוק והאושר בחיים. משך הטיפול תלוי במטרותיו, מטיפולים קצרי מועד ועד לטיפולים ארוכי טווח. שיטת הטיפול היא אינטגרטיבית וכוללת שימוש בגישות פסיכו-דינאמיות, אקזיסטנציאליסטיות וקוגניטיביות-התנהגותיות. מטפלת גם באמצעות EMDR ובאמצעות קשיבות (מיינדפולנס). כיום עובדת בקליניקה באשקלון ומרצה במכללה האקדמית אשקלון.
  דר' רפי שטרייכר
  דר' רפי שטרייכר
  מנהל מחלקה בבית חולים אברבנאל .מרצה בכיר קליני בפקולטה לרפואה באוניברסיטת תל אביב. קליניקה ברחוב פנחס רוזן 43 תל אביב. ציור קריאה
  אורית זאבי יוגב
  אורית זאבי יוגב
  מ.א בפסיכולוגיה קלינית – רפואית מן האוניברסיטה העברית בירושלים ותואר מ.א קליני בעבודה סוציאלית מאוניברסיטת חיפה. rnזוכת פרס האוניברסיטה ע\\\"ש קלנר על הישגים יוצאי דופן בטיפול במשפחות רב בעיתיות.rnעבדתי הרבה עם הריונות בסיכון ובמחלקות פסיכיאטריות סגורות. בשנים האחרונות בעקבות עבודה במרפאה אנדוקרינולוגית עוסקת רבות בהשמנה קיצונית של מבוגרים, נוער וילדים ואף כתבתי על כך ספר, \\\"רדו ממני\\\", שמשפיע על אופן ראיית הנושא והטיפול בו.
  ד
  ד"ר אילן וולקוב
  * פסיכיאטר מתמחה במערך הפסיכיאטרי של מרכז רפואי תל אביב (איכילוב). * רופא אחראי ב"צעד קדימה" - אשפוז יום פסיכיאטרי במסגרת מרכז ד"ר טל לתמיכה רגשית ונפשית. * תחומי מחקר מרכזיים - התמכרויות (בפרט קנביס ותרופות מרשם), תקשורת בין אישית במפגש רופא - מטופל. * בעלי חברת "small talk - תקשורת בין אישית", מרצה ומעביר סדנאות למוסדות בריאות, פרמה, וגופים פרטיים.
  רוצים לכתוב בלוג? הצטרפו לקהילת הבלוגרים
  "כמוני" מכון גרטנר, בית החולים תל השומר, רמת גן המידע והתכנים באתר "כמוני" נועדו להרחיב את הדעת ולשמש כמידע כללי בלבד. תכנים אלו אינם מהווים חוות דעת או עצה מקצועית, או תחליף להיוועצות ישירה עם איש מקצוע מתאים באשר לטיפול הנדרש