כמונימפרקיםשרקו בכף רגל ימין ללא יומירה

שרקו בכף רגל ימין ללא יומירה

26/07/19 14:51
2 תגובות
השבוע הראומטולוג הפסיק לי את היומירה בגלל השרקו והדלקת בכף רגל ימין ולדבריו זה בגלל ירידת החיסון הטבעי של הגוף .

מה עושים עם הכאבים ?
.

2 תגובות

ד--ר-חגית-פלג
מומחה כמוני
רופאה ביחידה הראומטולוגית בבית החולים הדסה עין כרם בירושלים . מומחית בפנימית וראומטולוגיה. 
27/07/19 9:29
צריך לעבור הערכה מה סיבת הכאב ולטפל בהתאם - הטיפול יכול לכלול טיפו נוגד כאב כגון אופטלגין רוקסט וטרמדקס , טיפול לכאב נוירופתי כמו אלטרול \ליריקה \סימבלטה או טיפול אנטידלקתי אם יש רושם של מרכיב דלק...
צריך לעבור הערכה מה סיבת הכאב ולטפל בהתאם - הטיפול יכול לכלול טיפו נוגד כאב כגון אופטלגין רוקסט וטרמדקס , טיפול לכאב נוירופתי כמו אלטרול \ליריקה \סימבלטה או טיפול אנטידלקתי אם יש רושם של מרכיב דלקתי ( אנטידלקתי לא סטרואידלי אם אין מניעה מכך וא אחר ) . אם ההחמרה בכאבים קשורה להפסקת ההומירה חשוב להבין מה היתה הסיבה למתן ההומירה ומדוע הופסקה.
אלי40
27/07/19 21:45
יש לי דלקת מפרקים לכן היומירה, בגלל הקריאטינין ולחץ הדם אסור לי נוגדי כאב , עברתי ליריקה וגבבטין וגם קנאביס וכמובן גם זה לא עזר, הדלקות ברגל בגלל הסוכרת המסובכת שלי , עברתי בגיל 65 לסוכרת 1 אני כבש ק...
יש לי דלקת מפרקים לכן היומירה, בגלל הקריאטינין ולחץ הדם אסור לי נוגדי כאב , עברתי ליריקה וגבבטין וגם קנאביס וכמובן גם זה לא עזר,
הדלקות ברגל בגלל הסוכרת המסובכת שלי , עברתי בגיל 65 לסוכרת 1 אני כבש קרוב ליאוש

מנהלי קהילה

פרופ' אורי אלקיים
פרופ' אורי אלקיים
מומחית לראומטולוגיה, מנהלת המכון הראומטולוגי במרכז הרפואי תל-אביב (איכילוב), יו"ר האיגוד הישראלי לראומטולוגיה.
ד
ד"ר חגית פלג
רופאה ביחידה הראומטולוגית בבית החולים הדסה עין כרם בירושלים . מומחית בפנימית וראומטולוגיה. 
ד
ד"ר עודד קמחי
רופא בכיר במרכז רפואי מאיר ומטפל בחולים ראומטולוגיים בבית החולים ובקהילה. חבר באיגוד הראומטולוגי הישראלי.סיים לימודי רפואה באוניברסיטת בן גוריון ב 1990 , התמחה ברפואה פנימית בבי"ח מאיר.התמחה במכון הראומטולוגי באיכילוב 2001-2004. 

מובילי קהילה

מאיה
מאיה
מאיה דרור מאמנת לחיים בריאים לצד מחלה כרונית התברכתי בשלל אתגרים פיזיים כגון קרוהן ד.פרקים פיברו ושאר ירקות משתפת בחיים שלי כי אם כאן לא יבינו אז איפה?
רם בלס
רם בלס
יו"ר מתנדב בעמותת ענבר למחלות ראומטיות, אוטואימוניות ודלקתיות. מטפל כבר למעלה מ-20 שנה באישתי ומתמודדים יחד עם ראומטיק ארטריטיס (RA).
תודתנו לחברת פייזר על תרומה בלתי תלויה לסיוע בהקמת הקהילה. יובהר כי אין בתרומה זו כדי להשפיע על הפעילות או התוכן המוצגים בקהילה.