כמונימפרקיםתוסף תזונה 7 של סולגר

תוסף תזונה 7 של סולגר

09/08/19 20:19
0 תגובות
בתוסף של סולגר הנקרא בשם NO7 יש 7 מרכיבים שאמורים לעזור בכאבי פרקים\דלקת פרקים. אחד המרכיבים בו הוא UC-II שהוא UNDENATURATED COLAGEN NO .II,שאמור לפעול בפרקים .בהוראות ללקיחת התוסף כתוב לקחת אותו עם או אחרי ארוחה. לעומת זאת בתוסף שמכיל UC-II בלבד שקניתי בIHERB כתוב בפירוש לקחת על קיבה ריקה רצוי לפני השינהׁ--כלומר אפילו לא לאכול כמה שעות אחרי זה כדי שהUC-II יספג בקשרי פאייר במעי ללא הפרעת מזון ויפעל את פעולתו בפרקים. אינני יודעת איך להתנהג עם התוסף NO7.אנשים מספרים שהוא מאוד עוזר לכאבים ולדלקת הפרקים והייתי רוצה לנסות,אבל לא בטוחה איך לקחת שיהיה הכי פעיל ונכון- האם מישהו יודע

0 תגובות

מנהלי קהילה

פרופ' אורי אלקיים
פרופ' אורי אלקיים
מומחית לראומטולוגיה, מנהלת המכון הראומטולוגי במרכז הרפואי תל-אביב (איכילוב), יו"ר האיגוד הישראלי לראומטולוגיה.
ד
ד"ר חגית פלג
רופאה ביחידה הראומטולוגית בבית החולים הדסה עין כרם בירושלים . מומחית בפנימית וראומטולוגיה. 
ד
ד"ר עודד קמחי
רופא בכיר במרכז רפואי מאיר ומטפל בחולים ראומטולוגיים בבית החולים ובקהילה. חבר באיגוד הראומטולוגי הישראלי.סיים לימודי רפואה באוניברסיטת בן גוריון ב 1990 , התמחה ברפואה פנימית בבי"ח מאיר.התמחה במכון הראומטולוגי באיכילוב 2001-2004. 

מובילי קהילה

תמי-29
תמי-29
מתמודדת עם 2 סוגי דלקות מפרקים
מאיה
מאיה
מאיה דרור מאמנת לחיים בריאים לצד מחלה כרונית התברכתי בשלל אתגרים פיזיים כגון קרוהן ד.פרקים פיברו ושאר ירקות משתפת בחיים שלי כי אם כאן לא יבינו אז איפה?
רם בלס
רם בלס
יו"ר מתנדב בעמותת ענבר למחלות ראומטיות, אוטואימוניות ודלקתיות. מטפל כבר למעלה מ-20 שנה באישתי ומתמודדים יחד עם ראומטיק ארטריטיס (RA).
תודתנו לחברת פייזר על תרומה בלתי תלויה לסיוע בהקמת הקהילה. יובהר כי אין בתרומה זו כדי להשפיע על הפעילות או התוכן המוצגים בקהילה.