כמוניבני משפחה מטפליםמחקר ייחודי לשיפור הכלים להתמודדות עם מחלה כרונית - בני משפחה לחולים: ענו והשפיעו

מחקר ייחודי לשיפור הכלים להתמודדות עם מחלה כרונית - בני משפחה לחולים: ענו והשפיעו

16/01/20 9:49
1 תגובות

משתמשי/משתמשות אתר כמוני היקרים/ות,

הקלה על התמודדות עם מחלה, לאדם התומך בחולה ולחולה עצמו, עומדת בראש מעיינינו. אנו שואפות ללא הפסקה לשפר את השירות הניתן לכם, ועומלות לפתח כלי עזר נוספים בתחום עבורכם/ן. לשם כך, חשוב לנו ביותר לשמוע על החוויה שאתם/ן עוברים/ות בעת התמודדותכם עם המצב הרפואי של הקרוב/ה לכם.

על כן, כחלק משיתוף פעולה עם חוקרות מהמחלקה לפסיכולוגיה באוניברסיטת בר-אילן, פותח שאלון שיעזור לנו להבין את חוויתכם/ן כקרובים/ות למתמודדים/ות עם מצבים רפואיים. השאלון הינו חד פעמי ואורך כ-20 דקות.

אנו תקווה, כי הבנה מסוג זה תאפשר לנו לייעל ולשפר את הכלים וההתערבויות המוצעים לאנשים ובני משפחותיהם המתמודדים עם מצב רפואי בכלל, ובאתר כמוני בפרט.

אנו מזמינות אתכם/ן להשתתף ולענות על הסקר המצורף, השתתפותכם הינה אנונימית ותוכלו להפסיק את המענה בכל עת. 

 

אנו מודות לכם/ן מראש על שיתוף הפעולה.

 

בברכה חמה,

הגב' תמי שיפטר, אתר "כמוני", מכון גרטנר.

ד"ר עפרה קלטר-ליבוביץ, מכון גרטנר

שירה גלין סויבלמן ואווה ביי, דוקטורנטיות, אונ' בר-אילן

ד"ר נעה וילצי'נסקי,  אונ' בר-אילן

לחיצה על הלחצן הבא מייצגת את הסכמתכם למלא הסקר. הנחיות מפורטות יוצגו בקישור המצורף.

לתומך/ת באדם קרוב המתמודד עם מצב רפואי לחצ/י כאן

1 תגובות

נעה18
16/01/20 12:25
חשוב מאד! בהצלחה לחוקרים!!

מנהלי קהילה

ורד עזריאלי
ורד עזריאלי
עובדת סוציאלית קלינית ופסיכותרפיסטית. בעלת ניסיון רב בתחום האונקולוגיה ובריאות הנפש. כיום עובדת כפסיכותרפיסטית בעמותת "בית חם".קליניקה פרטית בירושלים.
לנה קורץ
לנה קורץ
מטפלת ויועצת במיניות, יועצת מיניות באגודה למלחמה בסרטן. מלמדת בחוג ללימודי המשך של עבודה סוציאלית, בקורס טיפול מיני כללי ובקורס טיפול מיני לאנשים עם צרכים מיוחדים, אוניברסיטת בר אילן ואוניברסיטת חיפה. בוגרת אוניברסיטת תל אביב: B.A בסיעוד. בוגרת אוניברסיטת חיפה: MA בבריאות נפש קהילתית. בוגרת קורס לטיפול מיני באוניברסיטת בר אילן. התמחות בטיפול מיני במרפאה לטיפול מיני, בית חולים "מאיר" כפר סבא. לינק לאתר שלי http://www.lenak.co.il/
שלומית שדמון-אזרד
שלומית שדמון-אזרד
אנתרופולוגית רפואית פעילה בארגון הישראלי לבני משפחה מטפלים בישראל CareGivers Israel שותפה לכתיבת מחקר (מאיירס-ג'וינט-ברוקדייל) על בני משפחה מטפלים בדמנציה בארץ ובעולם בעלת ידע מניסיון כבת משפחה מטפלת- Caregiver

מובילי קהילה

רם בלס
רם בלס
יו"ר מתנדב בעמותת ענבר למחלות ראומטיות, אוטואימוניות ודלקתיות. מטפל כבר למעלה מ-20 שנה באישתי ומתמודדים יחד עם ראומטיק ארטריטיס (RA).