הפרעות אכילה

כמוניהפרעות אכילהחדשותאימא האכילה את ילדתה תולעים כדי שתרזה

אימא האכילה את ילדתה תולעים כדי שתרזה

ארה"ב: אישה נתנה לבתה הצעירה המתחרה בתחרויות יופי תולעי סרט כדי שתרד במשקל

מאת אלה הר-נוי
24/08/14
תגובות 2

(צילום: Shutterstock)
(צילום: Shutterstock)

אימא מפלורידה שעודדה את בתה המתבגרת להשתתף בתחרויות יופי הלכה צעד אחד ענק יותר מדי – היא הכריחה את בתה לבלוע תולעים טפיליות מסוג תולעי סרט כדי לרזות לקראת תחרות.

 

הסיפור המזעזע נחשף בסוף השבוע בתוכנית "הסיפורים הלא-מסופרים של חדר המיון" (Untold Stories of the E.R).

 

האחות שסיפרה על המקרה אמרה כי הצעירה הגיעה לחדר המיון עם כאבי בטן חמורים והחשד הראשון שעלה הוא שמדובר בהריון. אולטרה-סאונד שבוצע הראה כי אין עובר, אך קיים גידול בלתי מוסבר במעיים.

 

ביקור של המתבגרת בשירותים חשף את הבעיה – הצעירה צרחה והצוות הרפואי מיהר לבדוק את מצבה וגילה אסלה מלאה בתולעים. האחות אמרה כי מדובר היה בכמות גדולה של תולעי סרט, שתיים מתוכן היו ארוכות מאוד והתפתלו סביב בניסיון לצאת מהאסלה.

 

לאחר שהתולעים כולן יצאו מהגוף, הצוות הרפואי נותר עם השאלה – איך התולעים נכנסו לשם מלכתחילה? בעקבות ריב קולני בין האם לבתה התברר כי האם קנתה גלולה של ביצי תולעים במקסיקו והכריחה את הבת לבלוע את הכדור כדי לרזות לקראת תחרות קרבה. 

 

בתוכנית לא הובהר מתי בדיוק התרחש האירוע ואם ננקטו צעדים משפטיים נגד האם שסיכנה את חיי בתה. 

 

זהו לא המקרה הראשון של שימוש בתולעי סרט בשביל הרזיה ולא המקרה הראשון שנגמר בחדר המיון. מומחים מזהירים כי בליעת תולעי סרט מסוכנת מאוד ועלולה לגרום למגוון רחב של תופעות לוואי בהן כאבי בטן, שלשולים, חולשה, חסר בוויטמינים ואפילו חסימת מעיים, התפשטות של הטפילים למקומות אחרים בגוף ומוות. התולעים מתחברות לדפנות המעיים וסופגות רכיבים תזונתיים. חלק מהתולעים עלולות להגיע עד לאורך של כמה מטרים ולחיות במעיים של האדם אפילו 20 שנה.

 

 

דנה-אברמוביץ
24/08/14 21:21

אלוהים שישמור...


מאיה42
24/08/14 17:21

מפחיד ביותר!! בהלם שקיימים אנשים כאלה, חולי נפש.ממש .


קישור:
הקלד כתובת לסרטון יוטיוב: