כמוניבלוגיםבבידודאהבה מזויפת

אהבה מזויפת

01/04/20 0:52
290 צפיות

היום היה היום האחרון.היום סגרתי את העסק.

ניסיתי. באמת שניסיתי. 

נאחזתי בשיניים, הורדתי מחירים, עבדתי כמעט בחינם. כל יום קמתי עם תקווה גדולה בלב, וכל ערב חזרתי עם מפח נפש.ממקום עבודה שהיה חי, נושם, בועט, זה הפך למקום מת.הטלפון שלי, שהיה מצלצל כל 5 דק', נדם.אין בי עוד צורך.ועתה, אני מתמודד עם הדבר הקשה ביותר. עם עצמי.יש לי זמן לחשוב על חיי. וזה לא דבר טוב, כי איני אדם טוב.

מצית עוד סיגריה.

היא שולחת לי הודעה בוואטסאפ. אימוגי של ללבות. מתגעגעת.אני לא.  למה בכלל נכנסתי איתה לקשר? הרי מבחינתי היא היתה אפיזודה חולפת. ריגוש  שכל כך חסר לי. הסקס איתה היה אלוהי, מלא תשוקה ותאווה. אך אני כרגיל, לא מסופק.

 והקטע הוא שתמיד אמרתי לה את האמת. מעולם לא השליתי אותה. אמור וחזור אמרתי לה ששום דבר רציני לא ייצא מזה, שהיא מבזבזת את זמנה. שלא תעזוב את בעלה. שגם אני לא מוכן לפרק את התא המשפחתי שלי.אך היא שומעת ולא מוכנה להבין.נאחזת בי כמי שנאחז בשביב של תקווה חסרת סיכוי.

נמאס לי להיות בן זונה. פשוט נמאס לי.למה אני לא כמו כולם?למה אני מזוייף? הכל מתפורר סביבי. שכבה שכבה מתקלפת לה.

סימסתי לה מילים מנחמות וכתבתי לה שלעת עתה, לא נהיה בקשר.

אני סובל ובא לי להקיא.

5 תגובות

ציפי---מתנדבת-פורום-זמנית
01/04/20 7:49
אנטוניו היי, נשמע שעברת תקופה לא פשוטה שניסית לשמור על העסק. עכשיו אתה צריך ללמוד להסתגל למצב החדש... אני חושבת שאתה כן בן אדם טוב, כי אם לא היית כזה, לא היית מוקף בכל כך הרבה אנשים שאוהבים אותך וא...
אנטוניו היי,
נשמע שעברת תקופה לא פשוטה שניסית לשמור על העסק.
עכשיו אתה צריך ללמוד להסתגל למצב החדש...
אני חושבת שאתה כן בן אדם טוב, כי אם לא היית כזה, לא היית מוקף בכל כך הרבה אנשים שאוהבים אותך ואתה חשוב להם באמת.
אם הם מוצאים את הטוב שבך - אני בטוחה שגם אתה יכול ללמוד לאהוב את עצמך, למרות שאתה לא מושלם - אף אחד לא מושלם!
אני מצאתי מבלי להכיר אותך באמת לפחות 2 תכונות שהלוואי שהיו להרבה אנשים שאני מכירה.
אז היום, אולי תשב לך בבית, בשקט, ותחשוב על החוזקות שלך.
אם בא לך לשתף אותי - אני פה ואשמח לשמוע.
אם אתה צריך עזרה בחיפוש- גם בזה אשמח לעזור.

בנתיים שולחת לך ❤
יאיר---ערן
01/04/20 9:43
אנטוניו - קבל חיבוק והלוואי שזה היה אמיתי :heart::heart::heart:
רמי.-.מתנדב.ערן
01/04/20 13:40
מצטער על מה שאתה מתאר על מה שקרה עם העסק שלך, אחי.. ועל המחשבות והרגשות שצצו, בזמן שאתה מנסה להתאושש ממה שקרה, ולמצוא בעצמך את הכח לא לקחת הכל אישית, אלא להתחבר לכך שזה מה שהרבה אנשים עוברים בימים הא...
מצטער על מה שאתה מתאר על מה שקרה עם העסק שלך, אחי.. ועל המחשבות והרגשות שצצו, בזמן שאתה מנסה להתאושש ממה שקרה, ולמצוא בעצמך את הכח לא לקחת הכל אישית, אלא להתחבר לכך שזה מה שהרבה אנשים עוברים בימים האלו, עקב מה שנוהגים חכנות כח עליון.. ולבקש ולמצוא דרכים לנתב את כשרונותיך ויכולותיך כדי להרגיש שאתה עושה ומצליח בהן..
תקווה---מתנדבת-ער-ן
01/04/20 16:45
אנטוניו, המון אנשים נאלצים לסגור עכשיו עסקים, המצב הכלכלי באמת קשה ממש... בכל אופן לדעתי אתה סתם קשה עם עצמך ומשמיץ את עצמך שלא בצדק. תמיד אמרת לה את האמת. אז היית הוגן. וגם עכשיו שלחת לה מילים מנחמ...
אנטוניו,
המון אנשים נאלצים לסגור עכשיו עסקים, המצב הכלכלי באמת קשה ממש...
בכל אופן לדעתי אתה סתם קשה עם עצמך ומשמיץ את עצמך שלא בצדק. תמיד אמרת לה את האמת. אז היית הוגן. וגם עכשיו שלחת לה מילים מנחמות. וכתבת לה שלעת עתה לא תהיו בקשר. יש אנשים שנעלמים בלי להגיב, ואתה כן הגבת כך שהמצב אמור להיות ברור לה... אין ספק שלפעמים בחורה תרצה יותר, למרות שלא הבטחת לה כלום ואפילו להיפך, אבל נראה לי שאתה לא יכול לעשות עכשיו שום דבר שישפר את המצב... בסיטואציה הזאת דווקא נראה לי שפעלת נכון. גם זה שאתה סובל מעיד על זה שיש לך מצפון... מקווה שבקרוב תרגיש טוב יותר.
אנטוניו
02/04/20 21:03
תודה רבה על התגובות החמות והמרגשות
קישור:
כינוי:
הקלד כתובת לסרטון יוטיוב: