30/05/11 14:26
0 תגובות
דברים שכדאי לדעת:סידור מוסדי סיעודי / תשושי נפש

חולה שהוגדר כסיעודי או תשוש נפש יסודר דרך משרד הבריאות במוסד מתאים.יש להעביר למשרד הבריאות דו\"ח סוציאלי, טופס תיפקודי, סיכום מחלה.הניירת תישלח למשרד הבריאות ע\"י עו\"ס המחלקה, בתום האישפוז (במקרה של אישפוז ממושך – במהלכו).ניתן להגיש את הנדרש גם במסגרת הקהילה:

ליצור קשר עם משרד הבריאות לפתיחת תיק, ולמלא טופס תיפקודי במסגרת קופ\"ח.כשבועיים לאחר השחרור מבית החולים על המשפחה ליצור קשר עם לשכת הבריאות במקום המגורים , לוודא שקיבלו את החומר שנשלח מבית החולים ולפעול להמשך הסידור בהתאם להוראות.

בין היתר תתבקשו להביא למשרד הבריאות אישורי הכנסה של החולה , בן / בת זוגו וילדיו.כמו כן תתבקשו לחתום על טופסי הצהרה בבית המשפט או ע\"י עורך-דין.ההמתנה עד לקבלת הקוד ממשרד הבריאות אורכת מספר חודשים.לפנייה ללשכת הבריאות באזורכם :טל. ________________כתובת: _____________________טרום קודיש מוסדות שמוכנים לקבל חולים סיעודיים לאחר שהושלם תהליך הסידור במשרד הבריאות.

סידור זה נקרא – טרום קוד.

התשלום במקרה זה יהיה נמוך מהרגיל אך ישנה חובה להתחייב להשארת הקשיש במוסד, לפרק זמן מסויים, מרגע קבלת הקוד.

תהליך זה נעשה באופן פרטי ובאחריות מלאה של בני המשפחה.ישנן חברות יעוץ והכוונה שעוזרות ללא תשלום מצד המשפחה, למצוא מוסד מתאים בהתאם ליכולת הכספית של הקשיש ומשפחתו.• בפנייתכם נא לוודא שהמוסד פועל ברשיון משרד הבריאות.לידיעתכם: המידע המפורט הוא מידע כללי הוא אינו מהווה ייעוץ משפטי או תחליף לו. ואינו מהווה תחליף לייעוץ מקצועי. אין להסתמך על מידע זה לצורך נקיטת הליכים ו/או כל פעולה.

כל המסתמך על המידע בכל דרך שהיא עושה זאת על אחריותו בלבד ומסיר מ\"עמותת נאמן\" כל אחריותץ

שולמית

\"מנהלת קו תמיכה\"

\"עמותת נאמן\"

0 תגובות

קישור:
הקלד כתובת לסרטון יוטיוב:

מנהלי הקבוצה

שולמית רוזנצוייג
שולמית רוזנצוייג
רכזת קו תמיכה והכוונה של \\\"עמותת נאמן\\\"ניפגעי אירוע מוחי\\\".