כמוניבעיות גדילההפסקת טיפול

הפסקת טיפול

05/02/17 12:17
3 תגובות
שלום
בתי בת 13.5 . אמורה לנסוע לשבוע לחול עם משלחת ביה"ס. היא
לא מצליחה להזריקה לעצמה. מה הנזק בהפסקה של שבוע ?
מטופלת מ גיל 7 וחצי בהורמון גדילה על רקע פגות. בעזרת הורמון גדילה הגיעה לאחוזן 10. תודה

3 תגובות

ד--ר-אביבית-ברנר
06/02/17 7:46
נאוה שלום, בתך בת 13.5 שנים, לא ציינת שלב התבגרות- האם כבר היה מחזור ראשון? מה היה גיל עצמות אחרון? כמובן שרצוי להמשיך בטיפול יומיומי כל עוד גדלה אבל אם אינה מסוגלת להזריק לעצמה- לא יגרם נזק משמעו...
נאוה שלום,בתך בת 13.5 שנים, לא ציינת שלב התבגרות- האם כבר היה מחזור ראשון? מה היה גיל עצמות אחרון?

כמובן שרצוי להמשיך בטיפול יומיומי כל עוד גדלה אבל אם אינה מסוגלת להזריק לעצמה- לא יגרם נזק משמעותי, אם בכלל, ביחוד לאור העובדה שהיא בגיל מתקדם מבחינת הטיפול.בהצלחה!
navaq
06/02/17 9:57
תודה רבה על הסיוע! 
zeevg
31/08/17 21:34
אחוזון 10 נשמע מדהים, היה לה מחסור ? (שואל בשביל הבת שלי)

מנהלי קהילה

פרופ' משה פיליפ
פרופ' משה פיליפ
פרופ' משה פיליפבוגר בית הספר לרפואה באוניברסיטת בן-גוריון בנגב, התמחות ברפואת ילדים בסורוקה ותת התמחות באנדוקרינולוגית ילדים באוניברסיטת מרילנד שבבולטימור ארה"ב. פרופ' פיליפ מנהל את המכון לאנדוקרינולוגיה וסוכרת במרכז שניידר לרפואת ילדים בישראל מאז 1997. בנוסף, משמש פרופ' פיליפ כסגן דקאן למחקר ופיתוח בפקולטה לרפואה על שם סאקלר באוניברסיטת ת"א.
דר שרי קרפל וולסקי
דר שרי קרפל וולסקי
בוגרת הפקולטה לרפואה באוניברסיטת בן גוריון בנגב. מומחית ברפואת ילדים , התמחות ברפואת ילדים בבית חולים לילדים שניידר. מתמחה בהתמחות על באנדוקרינולוגיה וסכרת ילדים בבית חולים שניידר.
בת אל גולדשטיין
בת אל גולדשטיין
שמי בת אל, סיימתי את לימודי התזונה באוניברסיטת אריאל בשנת 2013. עובדת במרפאה לאנדוקרינולוגיה במרכז שניידר לרפואת ילדים ובקליניקה פרטית באורנית. וכן, לומדת תואר שני ועובדת באוניברסיטת חיפה בחוג לתזונה והתנהגות. בעלת ניסיון רב בתהאמת טיפול תזונתי לילדים, בהתאם לצורכיהם והעדפותיהם של הילד ומשפחתו.
רותם דיאמנט
רותם דיאמנט
אחות אחראית מרפאה אנדוקרינית. אחות מוסמכת 25 שנים, בעלת תואר שני בסיעוד מאוניברסיטת חיפה. בוגרת קורס טיפול נמרץ ילדים.
שיר קליר הרפז
שיר קליר הרפז
פסיכולוגית בהתמחות שיקומית במכון אנדוקרינולוגיה וסוכרת, ביה"ח שניידר. בןגרת תואר שני בנוירופסיכולוגיה שיקומית מהמכללה האקדמית תל אביב יפו.
תודתנו לחברת פייזר על תרומה בלתי תלויה לסיוע בהקמת הקהילה. יובהר כי אין בתרומה זו כדי להשפיע על הפעילות או התוכן המוצגים בקהילה.