22/12/13 16:47
2 תגובות
מספר תגובות על האתר...

1.בכניסה לאתר החדש עם שם משתמש וסיסמא, ככל הנראה בגלל הגדרות ברירת המחדל , נפתח מסך של הקהילות שלי.

חושב שדווקא טוב שיפתח המסך הראשי שבו יש חשיפה לכלל התכנים.

הרי ממילא מי שמעוניין להגיע לקהילה שלו יגיע ולא להפך שמי שלא מודע לתכנים הכלליים יחפש אותם. ויתכן ויכול לסייע לו .

טוב שגם במסך הראשי , כאשר מחוברים כמזוהים, יש קיצור דרך לקהילות שלי למעלה. וכך המעבר קל ומהיר יותר.

2. הארה/הערה/שאלה... האם ברירת מחדל לחברים חדשים חברות בכל הקהילות? היה שלב שראיתי שיש הודעה על חברים חדשים בקהילה שלי, ורציתי לפנות אליהם בברכה ולהזמין אותם להשתתף, לשאול וכ\"ו.

ואז אני רואה שהם חברים בכל הקהילות, ולא בטוח אם אכן הם חולים ובני משפחה של המחלות בקהילה שלי.

הבנתי מקרובת משפחתי שנרשמה לכמוני שאם ההרשמה קיבלה ברכה והצעת חברות מאפרת אם אני לא טועה.

זה טוב, אבל טוב יותר שכך יהיה גם ממובילי קהילה. בנוגע להצעות החברות לא בכמוני לא כל כך ברור לי למה זה מוביל??

3. חסר לי וחשבתי שיהיה באתר החדש בתחתית התגובות בנוסף ללייק yes יהיה גם אפשרות לסמן עד כמה מועיל לי התגובה , בדומה לפורמי תמיכה , כמו של מיקרוסופט וכ\"ו.

4. לא יכולתי להתחבר לפורמט החדש דרך סמארטפון. לדעתי חייבים שהאתר יהיה תומך מכשירים ניידים למינהם. במתכונת הקיימת (הישנה) יש לא מאט בעיות ואני מקווה שהם יפתרו. בעיות לדוגמא, א.מסך גלילה של הקהילות לא תפקד וחזר לתפקוד בימים אחרונים, ב.כאשר כותבים תגובה בנייד מופיע ללא מרווחי פסקאות, דחוס. ג. במצב שמקבלים הפניה לפניה חדשה בקהילה במייל, ועוברים לקהילה מגיעים לפניה בקהילה. ואם מבקשים לעבור מפניה זו לקהילה , יש בעיה.

5. הערה נוספת בנוגע לכניסה לאתר לפני שנכנסים עם שם משתמש וסיסמא. לי הכיתוב \" יחד נשפר את איכות החיים של כולנו\", יש תמונה יפה מאוד. לדעתי יפה מידי, שנראה שצולם במעונות סטודנטים ואנשים ללא בעיות בריאות. זה לא קהל היעד.

לדעתי המתונה צריכה לשקף את קהל היעד וכל מי שיגיע לדף הזה ימצא בתמונה דמות שיכול להזדהות אימה. מה שהוא כמו תמונה משפחתית, סבא, סבתא, הורים, ילדים מתבגרים ילדים קטנים, אנשים עם מוגבלויות. תאכלס קהל היעד. כמובן אפשר לדאוג למראה חמים, אנשים מחויכים ומאושרים.בהצלחה

שבוע טוב

אבי

2 תגובות

תמי
מנהל קבוצה
מנהלת אתר כמוני.
24/12/13 16:21
הי אבי, תודה רבה על ההערות המושקעות והחשובות! אני אתייחס לחלק מהנושאים: 1.ידוע ובטיפול 2. את בר חיפוש החברים אתה אמור לראות בכל קהילה, והוא אמור לתת תוצאות רק של חברי הקהילה בה אתה נמצא. ההצעה של הו...
הי אבי,תודה רבה על ההערות המושקעות והחשובות!

אני אתייחס לחלק מהנושאים:

1.ידוע ובטיפול

2. את בר חיפוש החברים אתה אמור לראות בכל קהילה, והוא אמור לתת תוצאות רק של חברי הקהילה בה אתה נמצא.

ההצעה של הוספת ברכה ממוביל קהילה היא נפלאה ואני מאוד אשמח ליישם אותה, אצטרך לבדוק עם שאר המובילים אם הם מוכנים.

האם בתור התחלה תהיה מוכן שנשלח הודעה מטעמך לחברים החדשים בשתי הקהילות בהן אתה מוביל?

3. רעיון מעולה, אנחנו חושבים לאפיין משהו דומה

4. בהחלט נטפל בהתאמה לטלפונים ניידים מיד אחרי העלייה לאוויר (אין אפשרות לעשות את זה לפני).

השנה אנחנו גם מתכננים לפתח אפליקציה לכמוני.

5. צודק בהחלט, כבר ביקשנו להחליף תמונהובאופן כללי, איך הרגישה לך הגלישה באתר? האם היא אכן יותר קלה ונוחה? האם הניווט ברור יותר?
אבי-אגלמז-(אבי88)
24/12/13 18:10
היי תמי להיות כנה, לא מצאתי הבדל מהותי לגבי ניווט באתר או בנוגע למהירות. אבל זה לא אומר, חשוב יותר איך מרגיש פונה חדש לאתר שלא מכיר את הישן. אולי גם שולט פחות במחשב, מגבלות גיל וכ"ו... סעיף 2 לתשובתך,...
היי תמי

להיות כנה, לא מצאתי הבדל מהותי לגבי ניווט באתר או בנוגע למהירות. אבל זה לא אומר, חשוב יותר איך מרגיש פונה חדש לאתר שלא מכיר את הישן. אולי גם שולט פחות במחשב, מגבלות גיל וכ"ו...

סעיף 2 לתשובתך, לא התכוונתי לבר חיפוש, אבל אם ציינת נראה שמוקדש לו מקום משמעותי במסך. אין לי כלים לדעת כמה חשיבות יש לחיפוש חברים באתר כמה הוא מבוקש. חשבתי שעיקר הפעילות זה בפניה למומחי הקהילות ולא חיפוש חברים, ו נראה שהמקום שזה טופס מוגזם.

אני התייחסתי להודעות שמכריזות על חברים חדשים בכמוני. כשנכנסתי לבדוק מי הם ראיתי שהחבר החדש חבר בכל הקהילות. וכך יותר מאחד, נראה כשיטה. אני שואל עם ההגדרות ברירת המחדל זה בחברות אוטומטית בכל הקהילות או שכך הם נרשמו?

לגבי ברכת קבלת הפנים בשמי אשמח שישלח הודעה אוטומטית ב 2 הקהילות שבהם אני פעיל. הנוסח צריך להיות כזה שמקבל בברכה ובחום, מסביר בכמה מילים על כמוני וכיצד יכולים להיעזר בפניה למומחים בקהילה, שיכול להישאר אנונימי או להזדהות כפי שיבחר, טיפים לחבר חדש. אם יש ל מעצבי דעת הקהל של כמוני רעיון לניסוח אשמח לראות ולהתייחס.

בברכה

אבי

מנהלי הקבוצה

תמי
תמי
מנהלת אתר כמוני.