כמוניסרטן שלפוחית השתןשלום וברוכים הבאים לקהילת סרטן שלפוחית השתן

שלום וברוכים הבאים לקהילת סרטן שלפוחית השתן

04/04/17 13:03
5 תגובות
בקהילה זו תוכלו למצוא מדריכי בריאות מקיפים בנושא, חדשות אחרונות ולהתייעץ עם מומחים, לשאול שאלות ולקבל תשובות מקצועיות. קהילה זו מנוהלת ע"י ד"ר דניאל קייזמן, מוזמנים לפנות אליו באמצעות הקהילה בכל שאלה.

5 תגובות

פנואל
19/04/17 23:05
מי יכול לענות לי באיזה חלקי גוף עלי להבדק לאחר שעברתי לפני שנתיים כריתה רדיקאלית של שלפוחית השתן בגלל הסרטן שהיה בה. הכריתה כללה את הפרוסטטה (שעבז) , וצינורית הזרע (גובת הזרע)?
פנואל
23/04/17 0:27
לדעתי כל האתר הזה הוא די פרימטיבי . בכדי לענות על פוסט שמישהוא כתב צריך לעבור כל מיני שאלות ותשובות שחוזרות ונשנות. יש לפתוח את האתר לכל המעונין להשתתף ולקחת אפילו את הסיכון שמישהוא לא יתנהג כשורה. א...
לדעתי כל האתר הזה הוא די פרימטיבי . בכדי לענות על פוסט שמישהוא כתב צריך לעבור כל מיני שאלות ותשובות שחוזרות ונשנות. יש לפתוח את האתר לכל המעונין להשתתף ולקחת אפילו את הסיכון שמישהוא לא יתנהג כשורה. אחרת האתר יהיה מוגבל לרופאים בלבד ללא השתתפות של "כמוני" אחרים.
פנואל
23/04/17 1:20
ההאתר שעזר לי המון לאחר שעברתי את ניתוח כריתת שלפוחית השתן הוא כדלקמן אבל באנגלית: https://www.inspire.com/groups/bladder-cancer-advocacy-network/?section=topic&topic-168=1 Life after radical cys...
ההאתר שעזר לי המון לאחר שעברתי את ניתוח כריתת שלפוחית השתן הוא כדלקמן אבל באנגלית:

https://www.inspire.com/groups/bladder-cancer-advocacy-network/?section=topic&topic-168=1
Life after radical cystectomy
The Bladder Cancer Advocacy Network support group and ...
מערכת-כמוני
23/04/17 9:15
פנואל שלום, אנו ממליצים לך לכתוב את שאלתך בפוסט חדש. תוכל לעשות זאת ע"י הקלקה על כפתור "שיחה חדשה" (בצבע ירוק) שנמצא בצד שמאל בחלק העליון של דף הקהילה. כך מומחי הקהילה יבחינו בשאלתך ותקבל מענה מקצועי...
פנואל שלום,
אנו ממליצים לך לכתוב את שאלתך בפוסט חדש. תוכל לעשות זאת ע"י הקלקה על כפתור "שיחה חדשה" (בצבע ירוק) שנמצא בצד שמאל בחלק העליון של דף הקהילה. כך מומחי הקהילה יבחינו בשאלתך ותקבל מענה מקצועי.
בהצלחה ובריאות,
מערכת כמוני.
פנואל
23/04/17 23:41
תודה מערכת כמוני. אני מחליט לחכות מאחר ויש לי תור לעבור בעוד חודש computerized tomography (CT) scan

מנהלי קהילה

דר-דניאל-קייזמן
דר-דניאל-קייזמן
ד"ר דניאל קייזמן, מנהל היחידה לגידולי דרכי השתן במערך האונקולוגי במרכז הרפואי תל אביב (איכילוב). מומחה ברפואה פנימית, אונקולוגיה רפואית, ובאונקולוגיה של הערמונית, שלפוחית השתן, כליות ואשכים. בוגר הפקולטה לרפואה באוניברסיטת תל אביב, התמחה ברפואה פנימית ובאונקולוגיה רפואית במרכז הרפואי תל אביב. התמחה בגידולי דרכי השתן במרכז הסרטן המוביל ג'ונס הופקינס בארצות הברית. חבר באיגודים אונקולוגיים בארץ ובעולם, הינו חוקר ראשי במחקרים בסיסיים וקליניים רבים ושותף במחקרים בינלאומיים בתחומי סרטן הערמונית, כליה, כיס השתן ואשכים. מחקריו פורסמו בעיתונים רפואיים מובילים והוצגו בעשרות כנסים בין לאומיים.