כמוניבעיות גדילהפרו- אפ של הדסה לגדילה

פרו- אפ של הדסה לגדילה

30/10/17 13:52
3 תגובות
שלום,
שמעתי על הפורמולה פרו- אפ של הדסה (פותחה ע"י רופאים משניידר) שהיא עוזרת לגדילה אצל ילדים בריאים ונמוכים
האם הפורמולה הזאת באמת טבעית וטובה? ממליצים עליה?
מישהו ניסה אותה?
עבור ילדים נמוכים ורזים הנמצאים מחוץ לעקומה
תודה

3 תגובות

עדי3331
05/11/17 11:43
כלומר כשמדובר בקומה נמוכה על רקע גנטי?
עדי3331
06/11/17 6:08
בעקבוצ הפוסט שלך הזמנתי.למרות שמשיחה איתם הבנתי שזה מיועד לילדים מתחת לאחוזון עשר וזה לא המקרה אצלנו
מורן-שמש-עירון1
15/11/17 12:12
שלום רב. פורמולת פרו-אפ פותחה ע"י צוות מקצועי משניידר הכולל דיאטנים קליניים ורופאים מומחים באנדוקרינולוגיה וגסטרו. הפורמולה נוסתה במחקרים ותוצאותיה פורסמו בג'ורנלים מדעיים. מציעה שתשוחחי עם חברת הדסה ...
שלום רב. פורמולת פרו-אפ פותחה ע"י צוות מקצועי משניידר הכולל דיאטנים קליניים ורופאים מומחים באנדוקרינולוגיה וגסטרו. הפורמולה נוסתה במחקרים ותוצאותיה פורסמו בג'ורנלים מדעיים. מציעה שתשוחחי עם חברת הדסה שמשווקת את הפורמולה ויוכלו לתת לך את כל המידע הרלוונטי ולומר לך אם מתאימה לכם באופן ספציפי.

מנהלי קהילה

פרופ' משה פיליפ
פרופ' משה פיליפ
פרופ' משה פיליפבוגר בית הספר לרפואה באוניברסיטת בן-גוריון בנגב, התמחות ברפואת ילדים בסורוקה ותת התמחות באנדוקרינולוגית ילדים באוניברסיטת מרילנד שבבולטימור ארה"ב. פרופ' פיליפ מנהל את המכון לאנדוקרינולוגיה וסוכרת במרכז שניידר לרפואת ילדים בישראל מאז 1997. בנוסף, משמש פרופ' פיליפ כסגן דקאן למחקר ופיתוח בפקולטה לרפואה על שם סאקלר באוניברסיטת ת"א.
דר שרי קרפל וולסקי
דר שרי קרפל וולסקי
בוגרת הפקולטה לרפואה באוניברסיטת בן גוריון בנגב. מומחית ברפואת ילדים , התמחות ברפואת ילדים בבית חולים לילדים שניידר. מתמחה בהתמחות על באנדוקרינולוגיה וסכרת ילדים בבית חולים שניידר.
בת אל גולדשטיין
בת אל גולדשטיין
שמי בת אל, סיימתי את לימודי התזונה באוניברסיטת אריאל בשנת 2013. עובדת במרפאה לאנדוקרינולוגיה במרכז שניידר לרפואת ילדים ובקליניקה פרטית באורנית. וכן, לומדת תואר שני ועובדת באוניברסיטת חיפה בחוג לתזונה והתנהגות. בעלת ניסיון רב בתהאמת טיפול תזונתי לילדים, בהתאם לצורכיהם והעדפותיהם של הילד ומשפחתו.
רותם דיאמנט
רותם דיאמנט
אחות אחראית מרפאה אנדוקרינית. אחות מוסמכת 25 שנים, בעלת תואר שני בסיעוד מאוניברסיטת חיפה. בוגרת קורס טיפול נמרץ ילדים.
שיר קליר הרפז
שיר קליר הרפז
פסיכולוגית בהתמחות שיקומית במכון אנדוקרינולוגיה וסוכרת, ביה"ח שניידר. בןגרת תואר שני בנוירופסיכולוגיה שיקומית מהמכללה האקדמית תל אביב יפו.
תודתנו לחברת פייזר על תרומה בלתי תלויה לסיוע בהקמת הקהילה. יובהר כי אין בתרומה זו כדי להשפיע על הפעילות או התוכן המוצגים בקהילה.