מידעהצהרת נגישות
תצוגת צבעים באתר(* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג chrome ו- firefox)תצוגה רגילהמותאם לעיוורי צבעיםמותאם לכבדי ראייהא+ 100%א-סגירה
כמוניהתמודדות עם מעי רגיזאתר אמריקאי אודות מעי רגיש

אתר אמריקאי אודות מעי רגיש

10/11/17 19:46
2 תגובות
שלום לכולם,
פנה אלי אדם מארה"ב שבנה אתר מיוחד לנושא המעי הרגיש והוא מנהל אותו כבר 20 שנים. הוא משתף באתר גם בפייסבוק. הוא מעוניין שיצטרפו אליו מה שיותר אנשים כדי להמריץ את הרשויות לערוך יותר מחקרים בתחום. הוא טוען שאין מספיק תקצוב למחקר בתחום ולכן כולנו נשארים בצרה ללא מוצא.
אז לכל המעוניינים, הנה כתובת האתר: https://www.ibspatient.org/ והנה הכתובת בפייסבוק:

2 תגובות

glaubmr
10/11/17 19:47
הכתובת בפייסבוק: https://www.facebook.com/groups/ibspatient/
גילהd.fragilis
12/09/20 23:11
מציעה לך להזמין העתק של התיק הרפואי שלך לבדוק אם לא נעשתה אצלך רשלנות רפואית. הרופאים מסמנים ב"מעי רגיז" חולים ומתייגים אותם כמתלוננים סתם... כפסיכוסומטים.. מה שגורם למאובחנים אלה ליותר צרות.. ולא...
מציעה לך להזמין העתק של התיק הרפואי שלך לבדוק אם לא נעשתה אצלך רשלנות רפואית.

הרופאים מסמנים ב"מעי רגיז" חולים ומתייגים אותם כמתלוננים סתם... כפסיכוסומטים.. מה שגורם למאובחנים אלה ליותר צרות.. ולאיחור באבחון של דברים חמורים.

מדברת מניסיון אישי.

אין לי כאבי בטן כבר שנה. הקקי שלי יותר יפה מהקקי של הרופא שנתן את האבחנה בלי לבדוק אותי בכלל.. אבל שורה חוסר אמון עמוק וקשה ביני לבין הרופאים.. אני לא מאמינה להם.. והם לא לי.. הרופא אמר לי "אני לא מאמין שלא כואב לך"..
כואבות לי הכליות לא המעי... בגלל התיוג של מעי רגיש בעבר, נגרם אצלי שלוש פעמים איחור באבחון זיהומים קשים. אחד הזיהומים בדרכי השתן, גרם להתכווצות אחת הכליות. הרופאים מתייגים במעי רגיש בעיקר נשים, חלשות.. שיודעים שלא יתלוננו עליהם ושיסתמו ויסבלו בשקט..

אני מציעה לכל מי שאובחנה בזה להזמין העתק של התיק הרפואי שלה, ולהקליט ולתעד גם בכתב את כל הביקורים אצל רופאים ואת השיחות. תשמעו הרבה את המנטרה הקבועה "אין לי זמן לזה". הרופאים שונאים מאובחני מעט רגיז.

אין מספיק תקציב למחקר בתחום גם מפני שזה איבחון מתייג לכל מי שאפשר להשפיל אותם.. מאובחני מעי רגיש הם הקבוצות החלשות באוכלוסייה בדכ אלו שלא יתנגדו ויבקשו אבחנה רפואית מדעית..


החולה לא יכול להפריח אבחנה רפואית מזיקה כמו מעי רגיז, מפני שהרופא לא יכול להוכיח את קיומה. זו אבחנה רפואית אלימה בלתי מדעית, שניתן להגיד אותה על כל אדם עם בעיות בבטן. לא תוכיח שאין לך אחות. אל תבטחו ברופא שאבחן אתכם ככה. לכו לבדוק את הכל. כולל חיידקים ופתוגנים בצואה שבישראל מתקמצנים לבדוק. יש מעבדות פרטיות.. נסו את Lab-It או דומותיה

מנהלי הקבוצה