כמוניהשמנההשמנה לאחר קיצור קיבה

השמנה לאחר קיצור קיבה

10/05/18 23:04
7 תגובות
היי לכולם עברתי קיצור קיבה לפני שמונה שנים ולאחרונה יש עלייה רצינית ירדתי 50 והעלתי 24 קג מה עושים?!!

7 תגובות

ד-ר-גניה-אהרון-חננאל
11/05/18 15:34
הי, מה שאת מתארת קורה לעיתים ואני בהחלט מבינה את התסכול. זו אחת הסיבות שבגללן השמנה היא מחלה כרונית ויש צורך לטפל בה לאורך כל החיים בדיוק כמו במחלות כרוניות אחרות כגון ייתר לח"ד, מחלת לב איסכמית ועוד....
הי, מה שאת מתארת קורה לעיתים ואני בהחלט מבינה את התסכול. זו אחת הסיבות שבגללן השמנה היא מחלה כרונית ויש צורך לטפל בה לאורך כל החיים בדיוק כמו במחלות כרוניות אחרות כגון ייתר לח"ד, מחלת לב איסכמית ועוד. ניתוח או תרופה אינם קסם, על מנת לשמור על המשקל, הדבר הקשה ביותר !! יש צורך לשנות את אורח החיים מהיסוד וזה קשה מאוד לעשות זאת לבד ודורש לדעתי לווי.
ראשית, ממליצה לך לפנות לרופא המטפל שלך ולשתף אותו בדברים שקורים לך. כמו כן ממליצה לך לפנות כבר עכשיו לאחת מהמרפאות לטיפול בהשמנה במקום מגורייך ולהתחיל ליווי רפואי, תזונאית ועוד.
בהצלחה רבה!!!

ד"ר גניה אהרון-חננאל,
מומחית לרפואה פנימית, אחראית על המרפאה לטיפול בהשמנת ייתר במרכז DMC.
אדמונית.31
11/05/18 16:36
תודה רבה אכן קבעתי תור לדיאטנית אעדכן בהמשך
Ruths
מוביל קהילה
סובלת מדלקת מפרקים שיגרונית וניוונית, ומחפשת להחליף מידע בנושא
11/05/18 16:31
היי. הייתי מייעצת לך להצטרף מיד לקבוצת תמיכה, או ללכת באופן קבוע לדיאטנית, מבלי לוותר. תנסי אם באפשרותך לקבוע עם דיאטנית בריאטרית בבית החולים בו נותחת. בחיפה בבני ציון ניתן לקבוע תור בתשלום של 13...
היי.
הייתי מייעצת לך להצטרף מיד לקבוצת תמיכה, או ללכת באופן קבוע לדיאטנית, מבלי לוותר.
תנסי אם באפשרותך לקבוע עם דיאטנית בריאטרית בבית החולים בו נותחת. בחיפה בבני ציון ניתן לקבוע תור בתשלום של 130 ש" ח.
מאחלת לך מכל הלב בהצלחה
אדמונית.31
11/05/18 16:36
תודה רבה על ההתייחסות קבעתי תור לדיאטנית
Ruths
מוביל קהילה
סובלת מדלקת מפרקים שיגרונית וניוונית, ומחפשת להחליף מידע בנושא
12/05/18 18:23
אדמונית, כל הכבוד, ספרי באתר איך את מתקדמת, אשמח לשמוע
אדמונית.31
12/05/18 19:03
בכיף תודה רבה
ריאהירוקה
13/05/18 3:40
ראשית לא לעשות עוד ניתוח.הניתוח דומה לכל דיאטת מניעה שניסיתי בעבר,רק שהניתוח כולל סכנת חיים אמיתית.כל אחד נישבר בזמן שלו.וחוזר להשמין.אני עושה צום לסירוגין ומורידה נהדר במשקל.זה מתאים לי.לא אדבר על הד...
ראשית לא לעשות עוד ניתוח.הניתוח דומה לכל דיאטת מניעה שניסיתי בעבר,רק שהניתוח כולל סכנת חיים אמיתית.כל אחד נישבר בזמן שלו.וחוזר להשמין.אני עושה צום לסירוגין ומורידה נהדר במשקל.זה מתאים לי.לא אדבר על הדיאטניות אבל מי שמדריך לאכול 6 ארוחות ביום,תורם להשמנת העולם.כל דיאטה שבנויה על כוח רצון סופה להסתיים בהשמנה.

מנהלי קהילה

שירי נקש
שירי נקש
אני דיאטנית קלינית בעלת קליניקה בפתח תקווה. בוגרת תואר ראשון בתזונה קלינית (B.Sc) בפקולטה לחקלאות, מהאוניברסיטה העברית. בוגרת סטאז' בבית חולים וולפסון ובעלת רישיון עבודה מטעם משרד הבריאות. מלווה, תומכת, מנחה ומטפלת באנשים (גברים, נשים וילדים) אשר רוצים לעשות שינוי בדרך האכילה שלהם, כל אחד ומטרתו - ירידה ,שמירה ועלייה במשקל. תזונה זהו תחום דינמי מאוד ומתעדכן כל הזמן. במסגרת מחויבותי למטופליי, אני מעורה ומתעדכנת בספרות המקצועית העדכנית ביותר ובמחקרים חדשים מהארץ והעולם. בחיי האישיים אני מיישמת את התורה עליה אני ממליצה למטופליי: מנהלת אורח חיים ספורטיבי עם הרגלי אכילה מאוזנים שהפכו לשגרת חיי וחיי משפחתי. הניסיון הרב אותו צברתי במהלך השנים בעולם העיסקי כמנהלת בכירה, תורמים לי רבות בעיסוקי כדיאטנית בהנעת אנשים להשגת מטרותיהם וביכולתם להשיג תוצאות מיטביות. כל אלו הופכים אותי לדיאטנית יותר טובה ולמטפלת מקצועית ומנוסה. יחד עם המטופלים אנחנו יוצאים למסע שבו הם מאמצים הרגלים נכונים ובריאים בקלות רבה ובהנאה גדולה, תוך השגת המטרות האישיות וקבלת תוצאות וחשוב מכך- שמירה עליהן.
יפעת אלנקרי
יפעת אלנקרי
נעים מאוד, שמי יפעת אלנקרי דיאטנית קלינית בעלת תואר בתזונה B.SC מטעם אוניברסיטת אריאל ובעלת תואר B.A במדעי ההתנהגות. נשואה ואמא לארבעה. עובדת נכון להיום כדיאטנית כללית וילדים בקופ"ח לאומית, מקבלת בקליניקה פרטית בגינות שומרון אכילה רגשית והפרעות אכילה על כל גווניהן. בנוסף מתרגלת באוניברסיטת אריאל בחוג למדעי התזונה ודיאטנית בפרוייקט אורח חיים בריא מטעם משרד החינוך.
שרון לוטן פסיכולוגית
שרון לוטן פסיכולוגית
פסיכולוגית רפואית מומחית. בעלת ניסיון רב בעבודה עם מבוגרים המתמודדים עם השמנה, לפני ואחרי ניתוח בריאטרי, במסגרת טיפול פרטני או קבוצתי. בנוסף מטפלת במבוגרים ובני נוער המתמודדים עם מצבים רפואיים שונים במטרה לקדם את בריאותם הגופנית ורווחתם הנפשית. עובדת במסגרת ציבורית ובקליניקה פרטית.
ד״ר הדר מילוא-רז
ד״ר הדר מילוא-רז
מומחית לרפואה פנימית. התמחות בפנימית ו' בשיבא. כעת בהתמחות שניה באנדוקרינולוגיה במכון האנדוקריני בשיבא ורופאה ב״מרכז הישראלי לטיפול בעודף משקל״ בשיבא.

מובילי קהילה

razm121
razm121
עברתי ניתוח מעקף קיבה לפני כשבע שנים .הדרך הניתוחית שלי, הייתה רצופה בעליות רבות ומורדותמהם למדתי רבות על סוגיי  הניתוחים הבריאטרים ועל המעקף בפרט.מזמין אותכם, להצטרף יחד למסע ולדרך אשר אתם עושים בקבוצה לניתוחים בריאטרים.רק יחד נגיע למטרה אשר הצבנו לעצמנו.  
Ruths
Ruths
סובלת מדלקת מפרקים שיגרונית וניוונית, ומחפשת להחליף מידע בנושא
תודתנו לחברת נובו נורדיסק על תרומה בלתי תלויה לסיוע בהקמת הקהילה. יובהר כי אין בתרומה זו כדי להשפיע על הפעילות או התוכן המוצגים בקהילה