מידעהצהרת נגישות
תצוגת צבעים באתר(* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג chrome ו- firefox)תצוגה רגילהמותאם לעיוורי צבעיםמותאם לכבדי ראייהא+ 100%א-סגירה
כמוניבני משפחה מטפליםאתם יכולים לעזור לאחרים שלא יודעים שיש להם הזכות להביע את רצונם לגבי טיפול רפואי במצב בו לא יוכלו להביע את רצונם!

אתם יכולים לעזור לאחרים שלא יודעים שיש להם הזכות להביע את רצונם לגבי טיפול רפואי במצב בו לא יוכלו להביע את רצונם!

29/08/18 9:00
0 תגובות

אנשים רבים אינם יודעים שיש להם את הזכות להביע מראש את הרצון שלהם לגבי הטיפול הרפואי שהיו מעדיפים במקרה שימצאו במצב בו לא יוכלו להביע דעתם. 

את/ה יכול/ה לעזור -  אם דיברת עם בני משפחה לגבי ההעדפות שלך או אם מלאת מסמך של הנחיות מקדימות (למשל, מסמך של משרד הבריאות, "חמש משאלות", עמותת לילך או גישה לחיים, אצל עורך דין, או כל גוף אחר) – תוכל/י לעזור לנו במחקר שמיועד להנגיש מידע בנושא זה לציבור.   

אנחנו נגיע אליך או נדבר אתך בטלפון, לפי מה שמתאים לך.

הראיונות נערכים בחיסיון מלא, ללא פרסום שמות או פרטים מזהים.

המחקר במימון המכון לחקר שירותי הבריאות ומדיניות הבריאות.

צוות המחקר:  פרופ' נורית גוטמן,  פרופ' שי לביא , נעמה אפל, שיר הדר, אוניברסיטת תל אביב.                                 

לפרטים ולתיאום: 

שיר הדר    דוא"ל  shuki334@gmail.com     טלפון   054-2999009

נורית גוטמן     guttman@post.tau.ac.il

אתם יכולים לעזור לאחרים שלא יודעים שיש להם הזכות להביע את רצונם לגבי טיפול רפואי במצב בו לא יוכלו להביע את רצונם!

0 תגובות

הקלד כתובת לסרטון יוטיוב:

מנהלי קהילה

ורד עזריאלי
ורד עזריאלי
עובדת סוציאלית קלינית ופסיכותרפיסטית. בעלת ניסיון רב בתחום האונקולוגיה ובריאות הנפש. כיום עובדת כפסיכותרפיסטית בעמותת "בית חם".קליניקה פרטית בירושלים.
לנה קורץ
לנה קורץ
מטפלת ויועצת במיניות, יועצת מיניות באגודה למלחמה בסרטן. מלמדת בחוג ללימודי המשך של עבודה סוציאלית, בקורס טיפול מיני כללי ובקורס טיפול מיני לאנשים עם צרכים מיוחדים, אוניברסיטת בר אילן ואוניברסיטת חיפה. בוגרת אוניברסיטת תל אביב: B.A בסיעוד. בוגרת אוניברסיטת חיפה: MA בבריאות נפש קהילתית. בוגרת קורס לטיפול מיני באוניברסיטת בר אילן. התמחות בטיפול מיני במרפאה לטיפול מיני, בית חולים "מאיר" כפר סבא. לינק לאתר שלי http://www.lenak.co.il/
שלומית שדמון-אזרד
שלומית שדמון-אזרד
אנתרופולוגית רפואית פעילה בארגון הישראלי לבני משפחה מטפלים בישראל CareGivers Israel שותפה לכתיבת מחקר (מאיירס-ג'וינט-ברוקדייל) על בני משפחה מטפלים בדמנציה בארץ ובעולם בעלת ידע מניסיון כבת משפחה מטפלת- Caregiver

מובילי קהילה

רם בלס
רם בלס
יו"ר מתנדב בעמותת ענבר למחלות ראומטיות, אוטואימוניות ודלקתיות. מטפל כבר למעלה מ-20 שנה באישתי ומתמודדים יחד עם ראומטיק ארטריטיס (RA).