כמוניהשמנהירידה במשקל באמצעות בלון ספאץ'

ירידה במשקל באמצעות בלון ספאץ'

02/09/18 12:04
8 תגובות
מישהו עבר את זה ויכול להמליץ? לספר קצת על החוויה? עד כמה זה עוזר, האם זה באמת עובד, האם אפשר לשמור אח"כ, איפה כדאי לעשות את ההליך הזה (הבנתי שהוא די פשוט, באמצעות טשטוש קל), איזה סוג של בלון, האם דרך חברות הביטוח ניתן לקבל החזר או השתתפות ? או דרך גורם אחר?

בתודה ענקית מראש!!! תבורכו!

8 תגובות

גליה30
07/09/18 16:36
תשאלי בקבוצת קיצורי קיבה בטוח יענו לך שם
מטיט
13/09/18 9:55
מה עושים לבלוטת תריס שעובדת חלש מתחת לנורמה ?
מרים-שפיגלמן
22/09/18 18:06
הי לותם, על מנת לענות לך באופן ספציפי, הייתי שמחה לקבל יותר פרטים. מה BMI שלך, למה חשבת על הפעולה הזאת, מה עשית לפני זה על מנת לרדת במשקל באופן כללי, פעולה לא נכללת בסל הבריאות אך יש ביטוחים פרטיי...
הי לותם, על מנת לענות לך באופן ספציפי, הייתי שמחה לקבל יותר פרטים. מה BMI שלך, למה חשבת על הפעולה הזאת, מה עשית לפני זה על מנת לרדת במשקל

באופן כללי, פעולה לא נכללת בסל הבריאות אך יש ביטוחים פרטיים שכן משתתפים בעלויות. תלוי בסוג הביטוח. פעולה גורמת לירידה מתונה במשקל בממוצע 7-8 ק"ג.
חיים-ישראל1
01/10/18 12:32
האם מדובר בהתערבות כירורגיית
יעל72
06/10/18 23:38
גם אני רוצה לברר בקשר לבלון ספיטץ איפ עושים האם יש סכנה
היא.אמין
09/12/18 22:18
חבל על כל שיקל עשיתי ירדתי 12 קג סתם 20000 אלף לפח אל תעשו את זה בבקשה חבבבבל
מרים-שפיגלמן
09/12/18 22:26
חברים , לרבים מאנשים שסובלים מהשמנת יתר ישנם כמה גורמים שתורמים למחלה. גורם גנטי, סביבתי, וכמובן רגשי התנהגותי. ולכן, לא יהיה ריפוי אמיתי ללא טיפול רגשי התנהגותי במקביל לפעולה כירורגית כל שהיא בהצלחה...
חברים , לרבים מאנשים שסובלים מהשמנת יתר ישנם כמה גורמים שתורמים למחלה. גורם גנטי, סביבתי, וכמובן רגשי התנהגותי. ולכן, לא יהיה ריפוי אמיתי ללא טיפול רגשי התנהגותי במקביל לפעולה כירורגית כל שהיא
בהצלחה
יפעת-אלנקרי
מומחה כמוני
נעים מאוד, שמי יפעת אלנקרי דיאטנית קלינית בעלת תואר בתזונה B.SC מטעם אוניברסיטת אריאל ובעלת תואר B.A במדעי ההתנהגות. נשואה ואמא לארבעה. עובדת נכון להיום כדיאטנית כללית וילדים בקופ"ח לאומית, מקבלת בקליניקה פרטית בגינות שומרון אכילה רגשית והפרעות אכילה על כל גווניהן. בנוסף מתרגלת באוניברסיטת אריאל בחוג למדעי התזונה ודיאטנית בפרוייקט אורח חיים בריא מטעם משרד החינוך.
04/01/19 10:02
היי, כפי שכתבה מרים בלון הספאץ' הינו פרוצדורה שמבוצעת ע"י חברת אופטימל. זוהי פרוצדורה שעלותה 20000 ש"ח, אך ישנו החזר מחברות הביטוח, תלוי בBMI. הפרוצדורה מבוצעת באופן של טשטוש ואינה פרוצדורה כירורגית. ...
היי,
כפי שכתבה מרים בלון הספאץ' הינו פרוצדורה שמבוצעת ע"י חברת אופטימל. זוהי פרוצדורה שעלותה 20000 ש"ח, אך ישנו החזר מחברות הביטוח, תלוי בBMI.
הפרוצדורה מבוצעת באופן של טשטוש ואינה פרוצדורה כירורגית.
הירידה במשקל יכולה גם להגיע ל20 ו30 ק"ג, תלוי במשקל ההתחלתי.
הפרוצדורה כרוכה באי נעימויות אך היא עדיפה מבחינה זו על ניתוח קיצור קיבה.
בכל אופן, חברת אופטימל נותנת ליווי של דיאטנית ומטפלים רגשיים למשך כשנה ודבר זה יכול לסייע מאוד לירידה במשקל.
חשוב לי להבהיר שהפרוצדורה אינה מתאימה לכל אחד ומומלץ להתייעץ לפני ביצוע הפרוצדורה.
בהצלחה ובריאות!
יפעת אלנקרי, דיאטנית קלינית.

מנהלי קהילה

שירי נקש
שירי נקש
אני דיאטנית קלינית בעלת קליניקה בפתח תקווה. בוגרת תואר ראשון בתזונה קלינית (B.Sc) בפקולטה לחקלאות, מהאוניברסיטה העברית. בוגרת סטאז' בבית חולים וולפסון ובעלת רישיון עבודה מטעם משרד הבריאות. מלווה, תומכת, מנחה ומטפלת באנשים (גברים, נשים וילדים) אשר רוצים לעשות שינוי בדרך האכילה שלהם, כל אחד ומטרתו - ירידה ,שמירה ועלייה במשקל. תזונה זהו תחום דינמי מאוד ומתעדכן כל הזמן. במסגרת מחויבותי למטופליי, אני מעורה ומתעדכנת בספרות המקצועית העדכנית ביותר ובמחקרים חדשים מהארץ והעולם. בחיי האישיים אני מיישמת את התורה עליה אני ממליצה למטופליי: מנהלת אורח חיים ספורטיבי עם הרגלי אכילה מאוזנים שהפכו לשגרת חיי וחיי משפחתי. הניסיון הרב אותו צברתי במהלך השנים בעולם העיסקי כמנהלת בכירה, תורמים לי רבות בעיסוקי כדיאטנית בהנעת אנשים להשגת מטרותיהם וביכולתם להשיג תוצאות מיטביות. כל אלו הופכים אותי לדיאטנית יותר טובה ולמטפלת מקצועית ומנוסה. יחד עם המטופלים אנחנו יוצאים למסע שבו הם מאמצים הרגלים נכונים ובריאים בקלות רבה ובהנאה גדולה, תוך השגת המטרות האישיות וקבלת תוצאות וחשוב מכך- שמירה עליהן.
יפעת אלנקרי
יפעת אלנקרי
נעים מאוד, שמי יפעת אלנקרי דיאטנית קלינית בעלת תואר בתזונה B.SC מטעם אוניברסיטת אריאל ובעלת תואר B.A במדעי ההתנהגות. נשואה ואמא לארבעה. עובדת נכון להיום כדיאטנית כללית וילדים בקופ"ח לאומית, מקבלת בקליניקה פרטית בגינות שומרון אכילה רגשית והפרעות אכילה על כל גווניהן. בנוסף מתרגלת באוניברסיטת אריאל בחוג למדעי התזונה ודיאטנית בפרוייקט אורח חיים בריא מטעם משרד החינוך.
שרון לוטן פסיכולוגית
שרון לוטן פסיכולוגית
פסיכולוגית רפואית מומחית. בעלת ניסיון רב בעבודה עם מבוגרים המתמודדים עם השמנה, לפני ואחרי ניתוח בריאטרי, במסגרת טיפול פרטני או קבוצתי. בנוסף מטפלת במבוגרים ובני נוער המתמודדים עם מצבים רפואיים שונים במטרה לקדם את בריאותם הגופנית ורווחתם הנפשית. עובדת במסגרת ציבורית ובקליניקה פרטית.
ד״ר הדר מילוא-רז
ד״ר הדר מילוא-רז
מומחית לרפואה פנימית. התמחות בפנימית ו' בשיבא. כעת בהתמחות שניה באנדוקרינולוגיה במכון האנדוקריני בשיבא ורופאה ב״מרכז הישראלי לטיפול בעודף משקל״ בשיבא.

מובילי קהילה

razm121
razm121
עברתי ניתוח מעקף קיבה לפני כשבע שנים .הדרך הניתוחית שלי, הייתה רצופה בעליות רבות ומורדותמהם למדתי רבות על סוגיי  הניתוחים הבריאטרים ועל המעקף בפרט.מזמין אותכם, להצטרף יחד למסע ולדרך אשר אתם עושים בקבוצה לניתוחים בריאטרים.רק יחד נגיע למטרה אשר הצבנו לעצמנו.  
Ruths
Ruths
סובלת מדלקת מפרקים שיגרונית וניוונית, ומחפשת להחליף מידע בנושא
תודתנו לחברת נובו נורדיסק על תרומה בלתי תלויה לסיוע בהקמת הקהילה. יובהר כי אין בתרומה זו כדי להשפיע על הפעילות או התוכן המוצגים בקהילה