כמוניהשמנהניתוח קיצור קיבה

ניתוח קיצור קיבה

03/10/18 11:17
4 תגובות
שלום, אני בת 20 וניסיתי כבר כמעט כל דבר כדי לרדת במשקל, אני מאוד בעייתי באוכל לא אוהבת הרבה סוגים וגם לא אכלנית גדולה,
הבעיה היא המתוקים והדברים המשמינים .
מתלבטת מאוד אם לעשות ניתוח קיצור קיבה...
אני יודעת שזה לא קסם ושהדברים לא השתנו עם הניתוח אבל אני חושבת שאם אני יעשה את הצעד הזה זה ייתן לי דחיפה לבצע את השינוי.
אני אשמח לדעת מה אתם חושבים על ניתוחים בגיל שלי, אם כדאי, האם העור יראה מזעזע אחרי או שיש מה לעשות עם זה במיוחד בגיל שלי כמו ספורט עיצוב וחיטוב ועוד.
תודה לעוזרים.

4 תגובות

Ruths
מוביל קהילה
סובלת מדלקת מפרקים שיגרונית וניוונית, ומחפשת להחליף מידע בנושא
04/10/18 8:13
בוקר טוב עדן השאלה מה משקלך והאם את בקריטריונים להנתח. הניתוח אינו פתרון קסם, וללא שינוי מחשבתי, עולים בחזרה במשקל. מי שיקבע אם עדאי לך לבצע את הניתוח, הוא את, בשתוף הרופא המטפל, הדיאטנית, הכירורג,...
בוקר טוב עדן
השאלה מה משקלך והאם את בקריטריונים להנתח.
הניתוח אינו פתרון קסם, וללא שינוי מחשבתי, עולים בחזרה במשקל.
מי שיקבע אם עדאי לך לבצע את הניתוח, הוא את, בשתוף הרופא המטפל, הדיאטנית, הכירורג, הפסיכיאטר והוועדה, התהליך לאישור הניתוח עובר דרך אנשי מקצוע שונים.
מבחינת העור, הדבר מאוד אידיבידואלי, את עדיין צעירה ועורך גמיש, ושוב השאלה מה המשקל שאת צריכה להוריד. בכל מקרה, לדעתי - ולדעתי בלבד, עור רפוי במקומות מסויימים, עדיף על שומן.
מקווה שעזרתי לך, ובכל החלטה שתקבלי, שיהיה לך בהצלחה
ד-ר-גניה-אהרון-חננאל
03/01/19 22:32
הי עדן, אכן כפי שכתבו מעלי ראשית יש צורך לבדוק האם את עומדת בקרטריונים לניתוח. מעבר לכך, האם ניסית טיפול תרופתי? יש הרבה פרמטרים חסרים על מנת לעזור לך בהחלטה ובכל מקרה החלטות כאלה כמובן לא מתקבלות באי...
הי עדן, אכן כפי שכתבו מעלי ראשית יש צורך לבדוק האם את עומדת בקרטריונים לניתוח. מעבר לכך, האם ניסית טיפול תרופתי? יש הרבה פרמטרים חסרים על מנת לעזור לך בהחלטה ובכל מקרה החלטות כאלה כמובן לא מתקבלות באינטרנט.
אני מציעה לך לפני הכל להגיע לאחד ממרכזי הטיפול בהשמנת ייתר הקרוב לביתך ולהתייעץ עם צוות רב מקצועי.
המון בהצלחה!
גליה30
04/01/19 8:00
היי עדן שיהיה בהצלחה
מציעה לך להצטרף לקבוצת קיצורי קיבה פה בכמוני ולקבל תמיכה מחברים ואנשי מקצוע רלוונטים.
יפעת-אלנקרי
מומחה כמוני
נעים מאוד, שמי יפעת אלנקרי דיאטנית קלינית בעלת תואר בתזונה B.SC מטעם אוניברסיטת אריאל ובעלת תואר B.A במדעי ההתנהגות. נשואה ואמא לארבעה. עובדת נכון להיום כדיאטנית כללית וילדים בקופ"ח לאומית, מקבלת בקליניקה פרטית בגינות שומרון אכילה רגשית והפרעות אכילה על כל גווניהן. בנוסף מתרגלת באוניברסיטת אריאל בחוג למדעי התזונה ודיאטנית בפרוייקט אורח חיים בריא מטעם משרד החינוך.
04/01/19 9:30
שלום עדן, אני חושבת שאין לי מספיק מידע בכדי לענות לשאלתך. האם ניסית טיפול תזונתי ? האם את מבצעת פ"ג? במידה ולא אני חושבת שזה הדבר הראשון שאת צריכה לעשות כרגע כי נשמע שעיקר הבעיה שלך היא המתוקים וניתוח...
שלום עדן, אני חושבת שאין לי מספיק מידע בכדי לענות לשאלתך. האם ניסית טיפול תזונתי ? האם את מבצעת פ"ג? במידה ולא אני חושבת שזה הדבר הראשון שאת צריכה לעשות כרגע כי נשמע שעיקר הבעיה שלך היא המתוקים וניתוח מכל סוג שהוא, לא יפתור את הבעיה הזו ואת תעלי חזרה וחבל... לכן את צריכה להתחיל בטיפול תזונתי משולב עם פ"ג ורצוי גם טיפול רגשי. רק לאחר מכן אם הירידה אינה מספקת ואת לא מרוצה מהתוצאות וכלי לפנות לכיוון של ניתוח בריאטרי.
בהצלחה!
יפעת אלנקרי, דיאטנית קלינית.

מנהלי קהילה

שירי נקש
שירי נקש
אני דיאטנית קלינית בעלת קליניקה בפתח תקווה. בוגרת תואר ראשון בתזונה קלינית (B.Sc) בפקולטה לחקלאות, מהאוניברסיטה העברית. בוגרת סטאז' בבית חולים וולפסון ובעלת רישיון עבודה מטעם משרד הבריאות. מלווה, תומכת, מנחה ומטפלת באנשים (גברים, נשים וילדים) אשר רוצים לעשות שינוי בדרך האכילה שלהם, כל אחד ומטרתו - ירידה ,שמירה ועלייה במשקל. תזונה זהו תחום דינמי מאוד ומתעדכן כל הזמן. במסגרת מחויבותי למטופליי, אני מעורה ומתעדכנת בספרות המקצועית העדכנית ביותר ובמחקרים חדשים מהארץ והעולם. בחיי האישיים אני מיישמת את התורה עליה אני ממליצה למטופליי: מנהלת אורח חיים ספורטיבי עם הרגלי אכילה מאוזנים שהפכו לשגרת חיי וחיי משפחתי. הניסיון הרב אותו צברתי במהלך השנים בעולם העיסקי כמנהלת בכירה, תורמים לי רבות בעיסוקי כדיאטנית בהנעת אנשים להשגת מטרותיהם וביכולתם להשיג תוצאות מיטביות. כל אלו הופכים אותי לדיאטנית יותר טובה ולמטפלת מקצועית ומנוסה. יחד עם המטופלים אנחנו יוצאים למסע שבו הם מאמצים הרגלים נכונים ובריאים בקלות רבה ובהנאה גדולה, תוך השגת המטרות האישיות וקבלת תוצאות וחשוב מכך- שמירה עליהן.
יפעת אלנקרי
יפעת אלנקרי
נעים מאוד, שמי יפעת אלנקרי דיאטנית קלינית בעלת תואר בתזונה B.SC מטעם אוניברסיטת אריאל ובעלת תואר B.A במדעי ההתנהגות. נשואה ואמא לארבעה. עובדת נכון להיום כדיאטנית כללית וילדים בקופ"ח לאומית, מקבלת בקליניקה פרטית בגינות שומרון אכילה רגשית והפרעות אכילה על כל גווניהן. בנוסף מתרגלת באוניברסיטת אריאל בחוג למדעי התזונה ודיאטנית בפרוייקט אורח חיים בריא מטעם משרד החינוך.
שרון לוטן פסיכולוגית
שרון לוטן פסיכולוגית
פסיכולוגית רפואית מומחית. בעלת ניסיון רב בעבודה עם מבוגרים המתמודדים עם השמנה, לפני ואחרי ניתוח בריאטרי, במסגרת טיפול פרטני או קבוצתי. בנוסף מטפלת במבוגרים ובני נוער המתמודדים עם מצבים רפואיים שונים במטרה לקדם את בריאותם הגופנית ורווחתם הנפשית. עובדת במסגרת ציבורית ובקליניקה פרטית.
ד״ר הדר מילוא-רז
ד״ר הדר מילוא-רז
מומחית לרפואה פנימית. התמחות בפנימית ו' בשיבא. כעת בהתמחות שניה באנדוקרינולוגיה במכון האנדוקריני בשיבא ורופאה ב״מרכז הישראלי לטיפול בעודף משקל״ בשיבא.

מובילי קהילה

razm121
razm121
עברתי ניתוח מעקף קיבה לפני כשבע שנים .הדרך הניתוחית שלי, הייתה רצופה בעליות רבות ומורדותמהם למדתי רבות על סוגיי  הניתוחים הבריאטרים ועל המעקף בפרט.מזמין אותכם, להצטרף יחד למסע ולדרך אשר אתם עושים בקבוצה לניתוחים בריאטרים.רק יחד נגיע למטרה אשר הצבנו לעצמנו.  
Ruths
Ruths
סובלת מדלקת מפרקים שיגרונית וניוונית, ומחפשת להחליף מידע בנושא
תודתנו לחברת נובו נורדיסק על תרומה בלתי תלויה לסיוע בהקמת הקהילה. יובהר כי אין בתרומה זו כדי להשפיע על הפעילות או התוכן המוצגים בקהילה