כמוניהשמנההשמנת יתר

השמנת יתר

26/12/18 20:22
1 תגובות
היי כולם
אני כותבת את זה ובוכה כרגיל.
אז אני בת 12 קטנה נכון?
טוב אז לא אני רק בת 12 עם גובה 167 ושוקל 79.
זה לא הגיוני שאני בת 12 ים סימני מתיחה בכל מקום.
אני לא הולכת עם חולצות קצרות בכלל אני מפחדת אני לא אוהבת להיות ככה כל דיאטה אפשרית לא עמדתי בזה.
אני לא מצליחה לעשות ספורט ואמא שלי חושבת שזה פשוט שטויות ושאני יפה כמו שאני אני צריכהה עזרה.
בדקתי וזה יותר הפרעת אכילה לא ספציפית.

1 תגובות

אורית-זאבי-יוגב
05/01/19 13:11
שלום לך ילדה יקרה. אני לגמרי מבינה אותך. כשיש לנו בראש דמות של איך שאנחנו צריכים להיראות והדמות הזאת לא תואמת את מה שאנחנו רואים במראה - להרבה מאיתנו זה גורם לתסכול ומצוקה. עוד יותר נורא זה כשאת מנסה...
שלום לך ילדה יקרה. אני לגמרי מבינה אותך. כשיש לנו בראש דמות של איך שאנחנו צריכים להיראות והדמות הזאת לא תואמת את מה שאנחנו רואים במראה - להרבה מאיתנו זה גורם לתסכול ומצוקה. עוד יותר נורא זה כשאת מנסה בכל דרך לשנות את הדברים וזה פשוט לא מצליח...ועוד יותר נורא זה כשאין לך עם מי לדבר על מה שאת מרגישה. אני מבינה שכרגע את נראית גדולה יותר ושונה מחברותייך. גיל 12 הוא גיל שבנות מתחילות לצמוח חלקן במהירות כמוך וחלקן עוד נראות קטנות וילדות. הדברים הללו משתנים לחלוטין כשגדלים. היום קשה לך מאוד לשלוט על מה שאת אוכלת כי את בעיצומה של סערת גדילה - מה שאומר שהרבה הורמונים משתוללים והופכים אותך ליותר רעבה ובעלת כל מני חשקים לאוכל. את מרגישה אשמה על מה שאת אוכלת ועוד יותר אשמה כי את לא מצליחה לשלוט בזה אבל וזה מה שחושב לי להגיד לך - זה לא באמת בשליטה שלך.... הרבה מאוד גורמים משפיעים על התנהגות אכילה והם ממש אבל ממש לא קשורים לכוח רצון!!!.
את זקוקה לאיש מקצוע שידריך אותך לא רק במה ואיך לאכול אלא גם ברגשות שמשתוללים עכשיו ומייאשים אותך.
אני מבינה שאימא לא קולטת עד כמה את במצוקה. האם את יכולה לשתף את יועצת בית הספר? האם יש מישהו בסביבה שאת יכולה לדבר איתו? האם את יכולה להראות לאימא את מה שכתבת כאן?
אני מבטיחה לך שדברים ישתפרו ויכולים להשתנות לגמרי - האמיני לי טיפלתי במאות ילדים שהרגישו כמוך....הדברים משתנים עם ליווי נכון ואנחנו ביחד ננסה למצוא דרך איך להשיג לך ליווי כזה. מה דעתך?

מנהלי קהילה

שירי נקש
שירי נקש
אני דיאטנית קלינית בעלת קליניקה בפתח תקווה. בוגרת תואר ראשון בתזונה קלינית (B.Sc) בפקולטה לחקלאות, מהאוניברסיטה העברית. בוגרת סטאז' בבית חולים וולפסון ובעלת רישיון עבודה מטעם משרד הבריאות. מלווה, תומכת, מנחה ומטפלת באנשים (גברים, נשים וילדים) אשר רוצים לעשות שינוי בדרך האכילה שלהם, כל אחד ומטרתו - ירידה ,שמירה ועלייה במשקל. תזונה זהו תחום דינמי מאוד ומתעדכן כל הזמן. במסגרת מחויבותי למטופליי, אני מעורה ומתעדכנת בספרות המקצועית העדכנית ביותר ובמחקרים חדשים מהארץ והעולם. בחיי האישיים אני מיישמת את התורה עליה אני ממליצה למטופליי: מנהלת אורח חיים ספורטיבי עם הרגלי אכילה מאוזנים שהפכו לשגרת חיי וחיי משפחתי. הניסיון הרב אותו צברתי במהלך השנים בעולם העיסקי כמנהלת בכירה, תורמים לי רבות בעיסוקי כדיאטנית בהנעת אנשים להשגת מטרותיהם וביכולתם להשיג תוצאות מיטביות. כל אלו הופכים אותי לדיאטנית יותר טובה ולמטפלת מקצועית ומנוסה. יחד עם המטופלים אנחנו יוצאים למסע שבו הם מאמצים הרגלים נכונים ובריאים בקלות רבה ובהנאה גדולה, תוך השגת המטרות האישיות וקבלת תוצאות וחשוב מכך- שמירה עליהן.
יפעת אלנקרי
יפעת אלנקרי
נעים מאוד, שמי יפעת אלנקרי דיאטנית קלינית בעלת תואר בתזונה B.SC מטעם אוניברסיטת אריאל ובעלת תואר B.A במדעי ההתנהגות. נשואה ואמא לארבעה. עובדת נכון להיום כדיאטנית כללית וילדים בקופ"ח לאומית, מקבלת בקליניקה פרטית בגינות שומרון אכילה רגשית והפרעות אכילה על כל גווניהן. בנוסף מתרגלת באוניברסיטת אריאל בחוג למדעי התזונה ודיאטנית בפרוייקט אורח חיים בריא מטעם משרד החינוך.
שרון לוטן פסיכולוגית
שרון לוטן פסיכולוגית
פסיכולוגית רפואית מומחית. בעלת ניסיון רב בעבודה עם מבוגרים המתמודדים עם השמנה, לפני ואחרי ניתוח בריאטרי, במסגרת טיפול פרטני או קבוצתי. בנוסף מטפלת במבוגרים ובני נוער המתמודדים עם מצבים רפואיים שונים במטרה לקדם את בריאותם הגופנית ורווחתם הנפשית. עובדת במסגרת ציבורית ובקליניקה פרטית.
ד״ר הדר מילוא-רז
ד״ר הדר מילוא-רז
מומחית לרפואה פנימית. התמחות בפנימית ו' בשיבא. כעת בהתמחות שניה באנדוקרינולוגיה במכון האנדוקריני בשיבא ורופאה ב״מרכז הישראלי לטיפול בעודף משקל״ בשיבא.

מובילי קהילה

razm121
razm121
עברתי ניתוח מעקף קיבה לפני כשבע שנים .הדרך הניתוחית שלי, הייתה רצופה בעליות רבות ומורדותמהם למדתי רבות על סוגיי  הניתוחים הבריאטרים ועל המעקף בפרט.מזמין אותכם, להצטרף יחד למסע ולדרך אשר אתם עושים בקבוצה לניתוחים בריאטרים.רק יחד נגיע למטרה אשר הצבנו לעצמנו.  
Ruths
Ruths
סובלת מדלקת מפרקים שיגרונית וניוונית, ומחפשת להחליף מידע בנושא
תודתנו לחברת נובו נורדיסק על תרומה בלתי תלויה לסיוע בהקמת הקהילה. יובהר כי אין בתרומה זו כדי להשפיע על הפעילות או התוכן המוצגים בקהילה