מידעהצהרת נגישות
תצוגת צבעים באתר(* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג chrome ו- firefox)תצוגה רגילהמותאם לעיוורי צבעיםמותאם לכבדי ראייהא+ 100%א-סגירה
כמוניהתמודדות עם מעי רגיזקבוצת "תמיכה" מעי רגיש

קבוצת "תמיכה" מעי רגיש

25/01/19 10:13
3 תגובות
יש בפייס בוק, קבוצה ישראלית בעברית
להרגיש טוב עם מעי רגיש
למי שמעוניין...

https://www.facebook.com/groups/ibs.feelgood/?ref=share

3 תגובות

גילהd.fragilis
13/11/20 10:05
לא תאמינו מה בסוף קרה! הזמנתי בדיקת צואה מקיפה ממעבדה בחול. מצאו אצלי טפיל שמחכה סימפטומים של תסמונת מעי רגיש. אולי בעבר היתה תקופה קצה של סימפטומים של גזים. בקיצור ; הרופאים רימו אותי. את כולנו. ...
לא תאמינו מה בסוף קרה! הזמנתי בדיקת צואה מקיפה ממעבדה בחול. מצאו אצלי טפיל שמחכה סימפטומים של תסמונת מעי רגיש. אולי בעבר היתה תקופה קצה של סימפטומים של גזים. בקיצור ; הרופאים רימו אותי. את כולנו.

מוזמנים לתבוע אותי אני אשמח שהכל יפורסם ברעש רב.

מסתבר שיש טפיל. ורק מפני שאין קונצנזוס בעולם הרפואה הרופאים לא מטפלים בו באנטיביוטיקה. בדקתי בעולם. יש על כך הרבה מידע באתרי רפואה בינלאומיים.

אפשר להרוג את הטפיל אמבה הזאתי. יש רופאים בארץ שמשווקים מאובחני תסמונת מעי רגיש כתוקפנים. זוהי התוקפנות של עולם רפואה שמתנהל כארגון פשע.

חפשו את אתר badbugs.org

http://www.badbugs.org/Blasto_diagnosing.htm

כל האמת על תסמונת מעי רגיזזז

בועז4
15/02/21 21:11
היי גילה... איך שולחים בדיקת צואה בחו"ל?
לא הבנתי מהאתר. אשמח לעזרתך
ואיך חיסלת את האמבה הזו?
גילהd.fragilis
16/02/21 10:17

התרופה נקראת פרמומיצין- Paromomycinיש כיום עוד כ 700 אלף אנשים סימפטומים בישראל שמוכרים להם את האגנדה של תסמונת מעי רגיש וכאב תפקודי, בזמן שיש להם אחת מהאמבות האלה:אמבה היסטוליטיקהדיאנטנאומבה פראג&...

התרופה נקראת פרמומיצין- Paromomycin

יש כיום עוד כ 700 אלף אנשים סימפטומים בישראל שמוכרים להם את האגנדה של תסמונת מעי רגיש וכאב תפקודי, בזמן שיש להם אחת מהאמבות האלה:

אמבה היסטוליטיקה
דיאנטנאומבה פראג'יליס
בלסטוסיטיס הומיניס

הקופות חולים לא טורחות לבדוק מספיק טוב, ובמיוחד לא מכבי. שלא בודקים כלל. רופאים (מכל סוג שאינם זיהומולוגים) מתייגים נשים שחושבים שעברו תקיפה מינית בתיוג תסמונת מעי רגיז. בכך הם חורצים את גורלן לתחלואה מפתוגנים מיקרוסקופים ומאבות..לא טורחים לבדוק את הנשים המתוייגות. גועל נפש. הפתוגן האמבי דיאנטנאומבה פראג'יליס יכול לחיות 52 שנה בגוף של בנאדם. יש אנשים שהיו על ערש דווי ולאחר טיפול תרופתי אנטי אמבי קמו מהמיטה וחזרו לחיים. חובה להיבדק בבדיקת צואה ואל תאמינו לאף אחד לפני שנבדקתם כמה פעמים לזיהוי נוכחות של פתוגנים מחוללי מחלות.

הרופאה הילית טידור לשץ מתל אביב כפתה עליי אבחנת תסמונת מעי רגיש, כשהתלוננתי עליה למשרד הבריאות, היא המשיכה לחפור לי בתיק הרפואי באובססיביות ולא לקבל את המילה לא.
ואז גרמה לתיוג שלי במערכת עם אבחנת קשב וריכוז גם, למרות שלא קיבלתי אבחנה כזו רשמית ולמרות שהיא כבר אז חודשים לא היתה רופאה שלי. היא עשתה לי נזק נורא.

לגבי זיהומים בבטן לכו לזיהומולוג ולא לגסטרולוג. הזיהומולוגים יודעים למצוא את הפתוגן מעורר המחלה.

20 אחוז ממאובחני השקר של תסמונת מעי רגיש הם חולי דיאנטנאומבה פראג'יליס בכלל, ולרוב ניתן לרפא לחלוטין את הסימפטומים של המחלה גם אם ישנה כבר כמה שנים (האמבה הזאת היא טפיל שיכול לחיות 52 שנה בגוף של בנאדם)
(שייך למחלקה הזיהומולוגית לא הגסטרו)


50 אחוז ממאובחני השקר של תסמונת מעי רגיש הם חולי בלסטוסיטיס הומיניס (שייך למחלקה הזיהומולוגית לא הגסטרו)

בקיצור אל תאמינו לאבחנות על כאב תפקודי ואל תאמינו לרופאים שמשכנעים אתכם לא להאמין לגוף שלכם ולתחושותיו... > יש פתוגנים.

הפתוגנים הם מחוללי מחלה. צריך למצוא אותם ולטפל בהם.


הבדיקה לזיהוי נקראת GI MAP DNA test

הרופא הרלבנטי נקרא זיהומולוג 

לכו לזיהומולוג מומחה בפרזיטולוגיה. בשיבא יש מחלקה זיהומולוגית מצויינת. 

 

מוזמנים לשאול שאלות בפרטי.

מנהלי הקבוצה