כמוניבעיות גדילהקורטיזול 98 האם מסכן חיים?

קורטיזול 98 האם מסכן חיים?

07/03/19 11:17
1 תגובות
האנדוקרינולוגית שלי ממש הפחידה אותי ואמרה לי שרמת הקורטיזול שיצאה לי בבדיקות הדם - 98, היא רמת קורטיזול נמוכה שמסכנת חיים.
אני מאוד לחוצה ורציתי לדעת האם הדבר נכון ואיך להתנהל. הייתי רוצה לשמוע חוות דעת שניה מאנדוקרינולוגית או אנדוקרינולוג אחר.

1 תגובות

דר-שרי-קרפל-וולסקי
מומחה כמוני
בוגרת הפקולטה לרפואה באוניברסיטת בן גוריון בנגב. מומחית ברפואת ילדים , התמחות ברפואת ילדים בבית חולים לילדים שניידר. מתמחה בהתמחות על באנדוקרינולוגיה וסכרת ילדים בבית חולים שניידר.
07/03/19 15:21
שלום רב, הפרום הזה מיועד לשאלות כלליות בנושא גדילה, לא לחוות דעת שניה על מקרה ספציפי , לשם כך עליך לפנות לאנדוקרינולוג בצורה מסודרת, שיבחן את התיק על בוריו וידע ליעץ לך. אני לא באמת יכולה לענות ...
שלום רב,
הפרום הזה מיועד לשאלות כלליות בנושא גדילה, לא לחוות דעת שניה על מקרה ספציפי , לשם כך עליך לפנות לאנדוקרינולוג בצורה מסודרת, שיבחן את התיק על בוריו וידע ליעץ לך.

אני לא באמת יכולה לענות תשובה רצינית ואחראית מבלי שמכירה את הרקע את מטופלת ועל מה מדובר, במקרה זה למשל כיצד נלקחה הבדיקה, מאיזו סיבה, במה הילדה מטופלת מה התסמינים שלה וכו וכו.

נשמע שאתם כבר בבירור אנדוקריני כושלהו , אני מציעה להתייעץ עם רופאת האנדוקרינלוגיה לגבי הממצא , כיצד יש לנהוג במצב זה ומהם ההנחיות שלה לגבי זה . את יכולה גם לפנות לרופא ילדים מטפל בנושא.
את מוזמנת תמיד לפנות לחוות דעת שניה אצל אנדוקרינולוג אחר, כאמור, שיעבור על התיק וייעץ לך

מנהלי קהילה

פרופ' משה פיליפ
פרופ' משה פיליפ
פרופ' משה פיליפבוגר בית הספר לרפואה באוניברסיטת בן-גוריון בנגב, התמחות ברפואת ילדים בסורוקה ותת התמחות באנדוקרינולוגית ילדים באוניברסיטת מרילנד שבבולטימור ארה"ב. פרופ' פיליפ מנהל את המכון לאנדוקרינולוגיה וסוכרת במרכז שניידר לרפואת ילדים בישראל מאז 1997. בנוסף, משמש פרופ' פיליפ כסגן דקאן למחקר ופיתוח בפקולטה לרפואה על שם סאקלר באוניברסיטת ת"א.
דר שרי קרפל וולסקי
דר שרי קרפל וולסקי
בוגרת הפקולטה לרפואה באוניברסיטת בן גוריון בנגב. מומחית ברפואת ילדים , התמחות ברפואת ילדים בבית חולים לילדים שניידר. מתמחה בהתמחות על באנדוקרינולוגיה וסכרת ילדים בבית חולים שניידר.
בת אל גולדשטיין
בת אל גולדשטיין
שמי בת אל, סיימתי את לימודי התזונה באוניברסיטת אריאל בשנת 2013. עובדת במרפאה לאנדוקרינולוגיה במרכז שניידר לרפואת ילדים ובקליניקה פרטית באורנית. וכן, לומדת תואר שני ועובדת באוניברסיטת חיפה בחוג לתזונה והתנהגות. בעלת ניסיון רב בתהאמת טיפול תזונתי לילדים, בהתאם לצורכיהם והעדפותיהם של הילד ומשפחתו.
רותם דיאמנט
רותם דיאמנט
אחות אחראית מרפאה אנדוקרינית. אחות מוסמכת 25 שנים, בעלת תואר שני בסיעוד מאוניברסיטת חיפה. בוגרת קורס טיפול נמרץ ילדים.
שיר קליר הרפז
שיר קליר הרפז
פסיכולוגית בהתמחות שיקומית במכון אנדוקרינולוגיה וסוכרת, ביה"ח שניידר. בןגרת תואר שני בנוירופסיכולוגיה שיקומית מהמכללה האקדמית תל אביב יפו.
תודתנו לחברת פייזר על תרומה בלתי תלויה לסיוע בהקמת הקהילה. יובהר כי אין בתרומה זו כדי להשפיע על הפעילות או התוכן המוצגים בקהילה.