השמנה

20/05/19 19:12
6 תגובות
אנחנו כבר ב-2019. תתעוררו !!! כבר 10 שנים ידוע בעולם שעיקר ההשמנה תלוי בחיידקי המעי שלנו. מזה שנים מתנהל מחקר איכותי במכון וייצמן על אפיונם של החיידקים ובשנים האחרונות הוקם מיזם הנקרא day two (גוגל ?!) שמאפשר באמצעות שאלון קצר ודגימת צואה להצליב את ה-DNA של הנבדק עם זה של חיידקי מעיו. מתקבלת רשימה של מאכלים שהחיידקים "אוהבים" ורשימה של מזונות שיש להמנע מהם. אין כלל התאמה למה שאומרות דייטאניות חסרות הבנה. שווה את הבדיקה והשאלון. זה מבטיח חיים אחרים, כולל הרזיה

6 תגובות

נזקקת
21/05/19 2:52
אפשר יותר פירוט איך מתבצעת הבדיקה
איך אפשר להשיג אותה ?
ואיפה?
Dr11
31/05/19 23:20
הכנסי בגוגל לאתר DAY TWO וצרי איתם קשר. את ממלאת שאלון והם שולחים עם שליח ערכה לדגימת צואה. הם משווים את ה-DNA שלך לשל חיידקייך ונותנים לך רשימה של מה שהם אוהבים ומה לא. התוצאות מצויינות
מנחם-שאול
23/05/19 12:56
השתנה היחס להשמנה , היום מתיחסים אליה כאל מחלה . לא פורסם בציבור על חיידקים ספציפים וכד'
אוטודידקט
26/05/19 21:30
עדיין המחקר בחיתוליו ואינו חד משמעי. אם זה אכן היה כמו שהנ"ל אמר הם היו מתעשרים מאוד ומפיצים את הבדיקה.
לימור-מרדי-דיאטנית
27/05/19 19:01
שלום לך, לחיידקי המעי אכן ישנה השפעה על השמנה, אך לא עיקר ההשמנה תלויה בחיידקי המעי. נכון להיום ההוכחה המדעית המוצקה היא השפעה של חיידקי המעי על ספיגת הסוכר מכל מזון. מה שמקבלים בבדיקה שאתה מדבר ע...
שלום לך, לחיידקי המעי אכן ישנה השפעה על השמנה, אך לא עיקר ההשמנה תלויה בחיידקי המעי.
נכון להיום ההוכחה המדעית המוצקה היא השפעה של חיידקי המעי על ספיגת הסוכר מכל מזון.
מה שמקבלים בבדיקה שאתה מדבר עליה היא רשימה אישית לכל אדם של מזון שמעלה לו מהר את הסוכר ומזון שמעלה לו לאט את הסוכר ובעזרת הרשי ה הוא יכול לנטר טוב יותר את רמות הסוכר שלו.
לימור-מרדי-דיאטנית
27/05/19 22:39
המשך: ישנם גורמים רבים להשמנה, הגורם הרגשי וההתנהגותי גם מהווים חלק לא קטן מהטיפול ודיאטניות רבות מתייחסות אליהם בטיפול.
אגב גם החברה שציינת עובדת עם דיאטניות.

מנהלי קהילה

שירי נקש
שירי נקש
אני דיאטנית קלינית בעלת קליניקה בפתח תקווה. בוגרת תואר ראשון בתזונה קלינית (B.Sc) בפקולטה לחקלאות, מהאוניברסיטה העברית. בוגרת סטאז' בבית חולים וולפסון ובעלת רישיון עבודה מטעם משרד הבריאות. מלווה, תומכת, מנחה ומטפלת באנשים (גברים, נשים וילדים) אשר רוצים לעשות שינוי בדרך האכילה שלהם, כל אחד ומטרתו - ירידה ,שמירה ועלייה במשקל. תזונה זהו תחום דינמי מאוד ומתעדכן כל הזמן. במסגרת מחויבותי למטופליי, אני מעורה ומתעדכנת בספרות המקצועית העדכנית ביותר ובמחקרים חדשים מהארץ והעולם. בחיי האישיים אני מיישמת את התורה עליה אני ממליצה למטופליי: מנהלת אורח חיים ספורטיבי עם הרגלי אכילה מאוזנים שהפכו לשגרת חיי וחיי משפחתי. הניסיון הרב אותו צברתי במהלך השנים בעולם העיסקי כמנהלת בכירה, תורמים לי רבות בעיסוקי כדיאטנית בהנעת אנשים להשגת מטרותיהם וביכולתם להשיג תוצאות מיטביות. כל אלו הופכים אותי לדיאטנית יותר טובה ולמטפלת מקצועית ומנוסה. יחד עם המטופלים אנחנו יוצאים למסע שבו הם מאמצים הרגלים נכונים ובריאים בקלות רבה ובהנאה גדולה, תוך השגת המטרות האישיות וקבלת תוצאות וחשוב מכך- שמירה עליהן.
יפעת אלנקרי
יפעת אלנקרי
נעים מאוד, שמי יפעת אלנקרי דיאטנית קלינית בעלת תואר בתזונה B.SC מטעם אוניברסיטת אריאל ובעלת תואר B.A במדעי ההתנהגות. נשואה ואמא לארבעה. עובדת נכון להיום כדיאטנית כללית וילדים בקופ"ח לאומית, מקבלת בקליניקה פרטית בגינות שומרון אכילה רגשית והפרעות אכילה על כל גווניהן. בנוסף מתרגלת באוניברסיטת אריאל בחוג למדעי התזונה ודיאטנית בפרוייקט אורח חיים בריא מטעם משרד החינוך.
שרון לוטן פסיכולוגית
שרון לוטן פסיכולוגית
פסיכולוגית רפואית מומחית. בעלת ניסיון רב בעבודה עם מבוגרים המתמודדים עם השמנה, לפני ואחרי ניתוח בריאטרי, במסגרת טיפול פרטני או קבוצתי. בנוסף מטפלת במבוגרים ובני נוער המתמודדים עם מצבים רפואיים שונים במטרה לקדם את בריאותם הגופנית ורווחתם הנפשית. עובדת במסגרת ציבורית ובקליניקה פרטית.
ד״ר הדר מילוא-רז
ד״ר הדר מילוא-רז
מומחית לרפואה פנימית. התמחות בפנימית ו' בשיבא. כעת בהתמחות שניה באנדוקרינולוגיה במכון האנדוקריני בשיבא ורופאה ב״מרכז הישראלי לטיפול בעודף משקל״ בשיבא.

מובילי קהילה

razm121
razm121
עברתי ניתוח מעקף קיבה לפני כשבע שנים .הדרך הניתוחית שלי, הייתה רצופה בעליות רבות ומורדותמהם למדתי רבות על סוגיי  הניתוחים הבריאטרים ועל המעקף בפרט.מזמין אותכם, להצטרף יחד למסע ולדרך אשר אתם עושים בקבוצה לניתוחים בריאטרים.רק יחד נגיע למטרה אשר הצבנו לעצמנו.  
Ruths
Ruths
סובלת מדלקת מפרקים שיגרונית וניוונית, ומחפשת להחליף מידע בנושא
תודתנו לחברת נובו נורדיסק על תרומה בלתי תלויה לסיוע בהקמת הקהילה. יובהר כי אין בתרומה זו כדי להשפיע על הפעילות או התוכן המוצגים בקהילה