כמוניהפרעות אכילהמישהו כאן מאושפז או היה מאושפז בתל השומר?

מישהו כאן מאושפז או היה מאושפז בתל השומר?

02/06/19 18:06
10 תגובות
יש לי כמה שאלות על אשפוז בתל השומר להפרעות אכילה ואם אתם יכולים לענות אז תודה לכולם
1) ייקחו לי את הרישיון באשפוז?
2) אם ייקחו לי את הרישיון יחזירו לי אותו לאחר האשפוז?
3) איך ההתנהלות בתל השומר?
4) מה החוקים שם?
5) יש יציאות וביקורים? כמה זמן? ובשעות הערב?
6) יש השגחות בשירותים?
7) אם מישהו מתנגד לאכול או לסיים את האוכל בצלחת מה הם עושים?
8) מותר להישקל מבלי להסתכל?
9) מה המחיר שמשלמים בשביל אשפוז?
10) כמה זמן בדרך כלל לוקח אשפוז?
11) אתם יודעים מה הסדר יום שם ואם מכריחים לעשות הכל מהפעילויות?
12) זאת מחלקה סגורה?
13) זה רק מבוגרים שיש שם?

אפשר לדבר עם מישהו שהיה מאושפז שם או שהיה מאושפז?

10 תגובות

אליס9
04/06/19 12:29
מצטרפת לשאלה..
שירי100
05/06/19 0:09
היי. אני הייתי מאושפזת בתל השומר. 4 אשפוזים. לשאלתך, אין סיבה שיקחו לך את הרישיון. המשמעת שם מאוד קשה וההתנהלות שם קצת מזכירה צבא. יש ביקורים כל ערב. יציאות בסופי שבוע ואפטר אחד באמצע השבוע. מי שמתנגד...
היי. אני הייתי מאושפזת בתל השומר. 4 אשפוזים. לשאלתך, אין סיבה שיקחו לך את הרישיון. המשמעת שם מאוד קשה וההתנהלות שם קצת מזכירה צבא. יש ביקורים כל ערב. יציאות בסופי שבוע ואפטר אחד באמצע השבוע. מי שמתנגד לאכול מקבל עונש של 2 פחיות אנשור. אחרי כל ארוחה יש שעתיים השגחה וזה כולל גם את עניין השרותים. הם מחייבים את כל המאושפזים להשתתף בכל הפעילויות. משך האשפוז תלוי במצבך ובכמה את אמורה לעלות במשקל. היעד הוא סביב 1 ק"ג בכל שבוע.
מקווה שעזרתי לך.
SY
10/06/19 9:33
אני גם הייתי מאושפזת בתל השומר. מוזמנת לדבר בפרטי
Skinny
10/06/19 11:40
שולחת לך הודעה
Skinny
10/06/19 11:40
שירי אני לא מצליחה לכתוב לך ישירות , אני מקווה שתראי את התגובה שלי. אני לא ממש מבינה בזה אבל כשנותנים אנשור נותנים את זה דרך צינור או ששותים את זה ככה כמו שתיה? ולמה שמעתי שיש הרבה אנשים שמטופלים שהם...
שירי אני לא מצליחה לכתוב לך ישירות , אני מקווה שתראי את התגובה שלי.
אני לא ממש מבינה בזה אבל כשנותנים אנשור נותנים את זה דרך צינור או ששותים את זה ככה כמו שתיה? ולמה שמעתי שיש הרבה אנשים שמטופלים שהם מפחדים וממש מתנגדים לזה?
"הפרסים" האלו של היציאות והביקורים זה רק למי שמתקדם ומשתף פעולה?
איך זה הולך מבחינת שירותים של ההשגחות?
ותודה על התגובה
SY
10/06/19 14:42
יכולה לענות לך גם על מה שאלת את שירי תשלחי לי בפרטי
Skinny
10/06/19 15:08
תודה אהה, אשלח
Skinny
10/06/19 15:09
רבה
SY
10/06/19 16:40
עניתי לך בפרטי
Skinny
10/06/19 16:48
כן ראיתי הגבתי לך בחזרה , תודה רבה

מנהלי קהילה

ד
ד"ר איתן גור
מנהל המרכז להפרעות אכילה ומשקל במרכז הרפואי ע"ש חיים שיבא, תל השומר.
דנה אברמוביץ
דנה אברמוביץ
דיאטנית קלינית, מטפלת בהפרעות אכילה בילדים ובמבוגרים ובירידה במשקל בגישת ה non diet. תמצאו אותי במרפאה להפרעות אכילה לילדים ונוער במרכז הרפואי שיבא (תל השומר), במרפאה להפרעות אכילה מבוגרים בנתניה ובקליניקה הפרטית באבן יהודה ובתל אביב (החל מאוקטובר 2018). http://www.eatinjoy.com/
ד
ד"ר נועה גור-אריה
עו"ס קלינית, פסיכותרפיסטית, ד"ר בעבודה סוציאלית P.h.D, מטפלת בהפרעות אכילה בנשים ובנערות, ומומחית בפסיכולוגיה של האישה. ראש צוות ומדריכה קלינית במרפאה לבריאות הנפש ברשלצ, בעלת קליניקה פרטית באשדוד. 
ד״ר מיכל בן מאיר
ד״ר מיכל בן מאיר
פסיכולוגית קלינית, עובדת בקליניקה פרטית באזור פרדס חנה-כרכור.  את לימודיי עשיתי בניו יורק, ארה"ב וכשחזרתי ארצה לפני 10 שנים השתלבתי בעבודה במרפאה להפרעות אכילה ברמב"ם, שם עבדתי במשך שבע שנים.  התמחיתי בהפרעות אכילה דרך כתיבת עבודת הדוקטורט בנושא תקשורת ריגשית באנורקסיה נרבוזה וכמו כן דרך ניסיון קליני עשיר עם נערות ונשים המתמודדות עם הפרעות אכילה.  אני מאמינה שאחד הגורמים החשובים בהתמודדות עם הפרעת אכילה ובתהליך ההחלמה הינו בקשת עזרה ותמיכה, וכיום, כאשר האינטרנט מציע קהילות שונות לתמיכה ניתן לבחור להיעזר וללמוד שאת לא לבד במערכה.  אשמח להציע מנסיוני ולשלוח יד ואוזן קשבת (ווירטואלית) למי שזקוקה. *(הנכתב לעיל הינו בלשון נקבה אך מיועד גם לנערים וגברים כאחד).    
דנה צינמן ליטרט
דנה צינמן ליטרט
פסיכולוגית קלינית. למדתי באוניברסיטת תל אביב, אני מטפלת בילדים, נוער ומבוגרים. אני עובדת כבר הרבה שנים במערך להפרעות אכילה לילדים ונוער בתל השומר, תחילה כמדריכה במחלקה להפרעות אכילה, בהמשך פסיכולוגית באשפוז יום, עשיתי את ההתמחות האשפוזית במחלקה וגם את התזה כתבתי בנושא הפרעות אכילה והפחד מהחיים. בשבע השנים האחרונות אני פסיכולוגית במרפאה להפרעות אכילה (הייתי שותפה בהקמתה). בנוסף, יש לי קליניקה פרטית ברמת השרון שם אני מטפלת גם בבוגרות המתמודדות עם הפרעות אכילה.