כמוניבעיות גדילהמתן הורמון גדילה ללא חסר

מתן הורמון גדילה ללא חסר

04/08/19 23:50
4 תגובות
הילד שלי בן 5 אחוזון 3, התחלנו סדרת בדיקות לשלול חסר בהורמון גדילה, הכל יצא תקין, אני מעוניינת כן לתת לו הורמון גדילה, הרופאים שהלכנו אליהם עד כה לא ממליצים. האם ידוע למשהו על רופאים שכן מסכימים לתת הורמון גדילה גם ללא חסר.
השפעת הדמוי העצמי מאד חשובה בעיני גם על ההתפתחות הרגשית והנפשית של הילד.
מה העלות של מתן הורמון גדילה ללא סבסוד של הקופה.

4 תגובות

מערכת-כמוני
15/08/19 13:17
שלום אורית,
שקיימת אינדיקציה לטיפול גם שאין חסר בהורמון גדילה ומתאים לפי הקריטריונים . ההמלצה היא לתת הורמון גדילה רק לפי המלצה רפואית. היות ומדובר במתן הורמון.
בריאות!
יעל94
25/08/19 10:01
הי אורית, הבן שלי התחיל טיפול בהורמון גדילה בהיותו בן 7, ללא חסר בהורמון גדילה, היה מתחת לאחוזון 3. היום הוא בן 15 וקצת וגובהו 1.68. ללא הטיפול גובהו היה 1.60 ככל הנראה. ממליצה לעשות בירור עם אנדוקרי...
הי אורית,
הבן שלי התחיל טיפול בהורמון גדילה בהיותו בן 7, ללא חסר בהורמון גדילה, היה מתחת לאחוזון 3. היום הוא בן 15 וקצת וגובהו 1.68. ללא הטיפול גובהו היה 1.60 ככל הנראה. ממליצה לעשות בירור עם אנדוקרינולוג ולשקול מתן הורמון.
ענבלאאא
20/11/19 22:35
הי יעל1,
אשמח לדעת באיזו קופה אתם ומי האנדו שהמליץ לכם.
תודה
יעל94
01/12/19 15:43
הי ענבל, כשהטיפול התחיל היינו בקופ"ח כללית, במעקב בבי"ח "שניידר". לא זכור לי שם האנדו' שהמליץ על הטיפול, אבל בסופו של דבר הרופא העביר אלינו את ההחלטה אם להתחיל בטיפול , זאת לאור הנתונים של גובהו העתי...
הי ענבל,
כשהטיפול התחיל היינו בקופ"ח כללית, במעקב בבי"ח "שניידר". לא זכור לי שם האנדו' שהמליץ על הטיפול, אבל בסופו של דבר הרופא העביר אלינו את ההחלטה אם להתחיל בטיפול , זאת לאור הנתונים של גובהו העתידי בגיל מבוגר.
מאחלת לכם בהצלחה

מנהלי קהילה

פרופ' משה פיליפ
פרופ' משה פיליפ
פרופ' משה פיליפבוגר בית הספר לרפואה באוניברסיטת בן-גוריון בנגב, התמחות ברפואת ילדים בסורוקה ותת התמחות באנדוקרינולוגית ילדים באוניברסיטת מרילנד שבבולטימור ארה"ב. פרופ' פיליפ מנהל את המכון לאנדוקרינולוגיה וסוכרת במרכז שניידר לרפואת ילדים בישראל מאז 1997. בנוסף, משמש פרופ' פיליפ כסגן דקאן למחקר ופיתוח בפקולטה לרפואה על שם סאקלר באוניברסיטת ת"א.
דר שרי קרפל וולסקי
דר שרי קרפל וולסקי
בוגרת הפקולטה לרפואה באוניברסיטת בן גוריון בנגב. מומחית ברפואת ילדים , התמחות ברפואת ילדים בבית חולים לילדים שניידר. מתמחה בהתמחות על באנדוקרינולוגיה וסכרת ילדים בבית חולים שניידר.
בת אל גולדשטיין
בת אל גולדשטיין
שמי בת אל, סיימתי את לימודי התזונה באוניברסיטת אריאל בשנת 2013. עובדת במרפאה לאנדוקרינולוגיה במרכז שניידר לרפואת ילדים ובקליניקה פרטית באורנית. וכן, לומדת תואר שני ועובדת באוניברסיטת חיפה בחוג לתזונה והתנהגות. בעלת ניסיון רב בתהאמת טיפול תזונתי לילדים, בהתאם לצורכיהם והעדפותיהם של הילד ומשפחתו.
רותם דיאמנט
רותם דיאמנט
אחות אחראית מרפאה אנדוקרינית. אחות מוסמכת 25 שנים, בעלת תואר שני בסיעוד מאוניברסיטת חיפה. בוגרת קורס טיפול נמרץ ילדים.
שיר קליר הרפז
שיר קליר הרפז
פסיכולוגית בהתמחות שיקומית במכון אנדוקרינולוגיה וסוכרת, ביה"ח שניידר. בןגרת תואר שני בנוירופסיכולוגיה שיקומית מהמכללה האקדמית תל אביב יפו.
תודתנו לחברת פייזר על תרומה בלתי תלויה לסיוע בהקמת הקהילה. יובהר כי אין בתרומה זו כדי להשפיע על הפעילות או התוכן המוצגים בקהילה.