כמוניבעיות גדילהמתן הורמון גדילה ללא חסר

מתן הורמון גדילה ללא חסר

04/08/19 23:50
2 תגובות
הילד שלי בן 5 אחוזון 3, התחלנו סדרת בדיקות לשלול חסר בהורמון גדילה, הכל יצא תקין, אני מעוניינת כן לתת לו הורמון גדילה, הרופאים שהלכנו אליהם עד כה לא ממליצים. האם ידוע למשהו על רופאים שכן מסכימים לתת הורמון גדילה גם ללא חסר.
השפעת הדמוי העצמי מאד חשובה בעיני גם על ההתפתחות הרגשית והנפשית של הילד.
מה העלות של מתן הורמון גדילה ללא סבסוד של הקופה.

2 תגובות

מערכת-כמוני
15/08/19 13:17
שלום אורית,
שקיימת אינדיקציה לטיפול גם שאין חסר בהורמון גדילה ומתאים לפי הקריטריונים . ההמלצה היא לתת הורמון גדילה רק לפי המלצה רפואית. היות ומדובר במתן הורמון.
בריאות!
יעל88
25/08/19 10:01
הי אורית, הבן שלי התחיל טיפול בהורמון גדילה בהיותו בן 7, ללא חסר בהורמון גדילה, היה מתחת לאחוזון 3. היום הוא בן 15 וקצת וגובהו 1.68. ללא הטיפול גובהו היה 1.60 ככל הנראה. ממליצה לעשות בירור עם אנדוקרי...
הי אורית,
הבן שלי התחיל טיפול בהורמון גדילה בהיותו בן 7, ללא חסר בהורמון גדילה, היה מתחת לאחוזון 3. היום הוא בן 15 וקצת וגובהו 1.68. ללא הטיפול גובהו היה 1.60 ככל הנראה. ממליצה לעשות בירור עם אנדוקרינולוג ולשקול מתן הורמון.

מנהלי קהילה

פרופ' משה פיליפ
פרופ' משה פיליפ
פרופ' משה פיליפבוגר בית הספר לרפואה באוניברסיטת בן-גוריון בנגב, התמחות ברפואת ילדים בסורוקה ותת התמחות באנדוקרינולוגית ילדים באוניברסיטת מרילנד שבבולטימור ארה"ב. פרופ' פיליפ מנהל את המכון לאנדוקרינולוגיה וסוכרת במרכז שניידר לרפואת ילדים בישראל מאז 1997. בנוסף, משמש פרופ' פיליפ כסגן דקאן למחקר ופיתוח בפקולטה לרפואה על שם סאקלר באוניברסיטת ת"א.
דר שרי קרפל וולסקי
דר שרי קרפל וולסקי
בוגרת הפקולטה לרפואה באוניברסיטת בן גוריון בנגב. מומחית ברפואת ילדים , התמחות ברפואת ילדים בבית חולים לילדים שניידר. מתמחה בהתמחות על באנדוקרינולוגיה וסכרת ילדים בבית חולים שניידר.
מורן שמש-עירון
מורן שמש-עירון
פסיכולוגית שיקומית מומחית ופסיכולוגית מחקרית-ניסויית. מטפלת בילדים, מתבגרים ומבוגרים.בעלת ניסיון רב בטיפול בילדים עם מחלות כרוניות בכלל וילדים נמוכי קומה בפרט.משלבת טיפול דינמי עם טיפול קוגניטיבי-התנהגותי תוך שימוש בהיפנוזה וביופידבק. עובדת במכון לאנדוקרינולוגיה וסוכרת במרכז שניידר לרפואת ילדים משנת 2007. שותפה פעילה כחוקרת במחקרים מגוונים המתקיימים במכון. מרצה לסטטיסטיקה ושימושי מחשב באוניברסיטת בר-אילן. דוקטורנטית לפסיכולוגיה באוניברסיטת בר-אילן.
בת אל גולדשטיין
בת אל גולדשטיין
שמי בת אל, סיימתי את לימודי התזונה באוניברסיטת אריאל בשנת 2013. עובדת במרפאה לאנדוקרינולוגיה במרכז שניידר לרפואת ילדים ובקליניקה פרטית באורנית. וכן, לומדת תואר שני ועובדת באוניברסיטת חיפה בחוג לתזונה והתנהגות. בעלת ניסיון רב בתהאמת טיפול תזונתי לילדים, בהתאם לצורכיהם והעדפותיהם של הילד ומשפחתו.
רותם דיאמנט
רותם דיאמנט
אחות אחראית מרפאה אנדוקרינית. אחות מוסמכת 25 שנים, בעלת תואר שני בסיעוד מאוניברסיטת חיפה. בוגרת קורס טיפול נמרץ ילדים.
תודתנו לחברת פייזר על תרומה בלתי תלויה לסיוע בהקמת הקהילה. יובהר כי אין בתרומה זו כדי להשפיע על הפעילות או התוכן המוצגים בקהילה.